0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hangi birini anlatayım ya yazmasam patlıcam.

Anası daha ben daha doğum yaptığım gece başladı senin sütün olmicak.sen onu yapmiyosun sütün olmicak.sen bunu yapmıyorsun senin sütün olmicak.

Bebeğim yoğun bakımdaydi.daha hastaneden taburcu oldum kapıda ben sigara iciyormusum diye bebeğimin öyle olduğunu söyledi 

Ki alakası yok.erken vakitte baş aşağı dönmüş.

Diyafram zarı gelişmediği için organlar göğüs boşluğuna inmişti.

Eve geldik.dogum için aldığım terlikleri özellikle söylediğim halde gitmiş tuvalete koyup tuvalet terliği yaptı

Bütün evimin düzenini değiştirdi.yatak odamın gardolablarina kadar karıştırdı.

Oğluyla ben yatak odasında uyurken Cat diye kapıyı açıp kaç defa yatak odama girdi.

Sezeryan oldum ağrım var zor oturup kalkıyorum bebeğime süt koyup yollayacam.

Zar zor oturmusum ben orayi temizleyecek tim kalk başka koltuğa geç deyip kaldırdığı oldu.

Annemi çocuk gibi azarlardi herşeye sustum.

Analigima kadar laf etti.

Evine dönünce de iftira attı neymiş ben ona oyun oynamisim göndermek için.

40 im yeni çıktı hem basur hem kabız vardı.dikislerime de vuruyordu ağrısı.midem başım felaketti.niye onlara gitmemişim diye ne laflar ettiler.

En son da bugün.annem geldi 1 hafta önce.

Ben de tek olduğumdan,pislik herif te doğru düzgün eve bile gelmediğinden detaylı temizlik yapayım dedim.bugun zaten dagilmisim.

Tesettürlü yum bu arada.

Kapı çaldı annem bı açtı kayın baba gelmiş.

Ben şok.

Ya insan bı haber verir çocuklu kadınım belki müsait değilim.belki evin ortasında oturmuş ağda yapıyorum mesela belki banyodan çıkmışım.

Hadi gün içinde vermiyorsun bari 10 15 dakika önce haber ver de üstümü giyeyim ortalığı toparlayım.

Anlasmaliyi kabul etti sözde evli olduğum kişi.

Ayın 18 ini bekliyoruz.eğer caysa da ben gidip çekişmeli açacam.ogullarinin kahrını çektiğim yetmiyor bir de bununla uğraşamam.zaten çocuğun sağlığına da önem vermiyorlar.uykusunu bozuyorlar hasta hasta öpmeye çalışıyorlar kucaktan kucağa çekiştirip hirpaliyorlar.

Resmen boşanıp bunlardan kurtulmak için yanıp tutusuyorum ya.Dua edin ne olur bana Rabbim benim ve benim durumumda olanların işini kolaylastirsin

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu kaynanalar neden böyle ya gerçekten insanın hayatını niye mahvediyorlar ulan edeceksen evlendirme oğlunu al koynunda büyüt terbiyesizler 
tarafından
Yaa kız o da ayrı bir de iki yüzlü.ben hamile olduğumu öğrendiğimde bir gün öncesi ayrılmıştım sözde.sonra yalvar yakar beni ikna etmeye çalıştı.o sıra kaynana annemi arayıp demiş ki kızını al git benim oğlum da unutur.ayrilacaklar çocuk ortada kalacak .ben kendi çocuğuma zor baktım elin çocuğuna bakamam demis .ve annem bunu bana nerdeyse 1 sene sonra söyledi düşün .pislik
tarafından
Tam aradığım yorum
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla çok uzun ama görgüsüz insanları bende sevmem kim severkj
tarafından
Resmen psikolojimle sinirlerimle oynuyorlar ya çok yakında kurtulacam inşallah
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok uzun okuyamadım 
tarafından
Amin cümlemizin bacım
0 oy
tarafından
Allah ınları bilidiği gibi yapsın ahın yerde kalmasın canım
tarafından
İNŞALLAH kurtulursun oğullarını çektiğimiz yetmiyormuş gibi onlarada katlanıyoruz
tarafından
Kız ufak tefek şeyler olsa katlanilir.ya da eşin toparlasa adam olsa.ama böyle de çekilmiyor neyiz köle miyiz biz ya
tarafından
Zaten bütün mesele eş işte eşşek gibiler
tarafından
Aynen öyle.ah ah şimdiki aklım olsa asla evlenmezdim.evet seviyordum ama en çok ta merhametten kaybettim
Tek güzel şey kızım kaldi
tarafından
Keşkee keşkee canım
0 oy
(399 puan) tarafından
Üşenmedim okudum Vala eşinle boşanmak üzere olmana üzüldüm ya bide yeni doğum yapmışsın özel değilse neden ayrılma kararı aldınız? 
tarafından
Yok bebeğim 6 aylık oldu.cok sebep var bacım evlilik diye bişey yok ortada.dul kadın gibiyim yaşayamıyorum böyle.düzen diye bişey yok sürekli borç borç borç gece gündüz eve gelmez iş diye kafayı yedi.ve çok sorumsuz aynı zamanda sözünde durmayan biri.ben ise bunlara çok değer veririm.ya aylardır oturup kahvaltı edemiyorum yemek yiyemiyorum.lohusaligimdan beri böyle.yoruldum psikolojim bozuluyor artık böyle evlilik olmaz.bu yüzden kendim ve çocuğumun sağlığı için düzeni için boşanmak en iyisi
(399 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacm herkes birşeyle sınanıyor rabbim daha kötüsünü vermesin
tarafından
Öyle vallah amin cümlemizin
Ben de çok okurum dinlerim falan çok kötü hayatlar var.bunu diye diye de çok sabrettim çünkü iyi şeyler de vardı.ama olmuyor yani.benim için de kızım için de en iyisi bu diye düşünüyorum.benim annem babam da anlasamazdi hep kavga ederlerdi.biz de ediyoruz ve ben çok etkilenirdim.babamdan nefret ederdim annemi üzdü gü için.cocuk aklımla bu nasıl baba böyle baba mi olur deyip dururdum.aynisini kızım yaşasın istemiyorum
(399 puan) tarafından
En iyisini düşünmüssün canım tabiki çocuk çok etkilenir Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin cümlemizin bacım
0 oy
tarafından
Büyü yapılmamış mıydı eşine? Aranız düzelir gibiydi? 
tarafından
Öyle söyledi hoca ve kendisi.ama neyse ne düzelmiyor.zaten çekilecek gibi değiller artık
Böylesi daha iyi bacım.çok çektim valla 1 buçuk senede hayatım mahvoldu bunların elinde.
Kızımla bir düzen kurmak istiyorum
tarafından
Hani düzelme ihtimali varsa tedavi olsun. Çocuğa da yazık. Ama karakteri böyleyse erkenden ömrün ziyan olmadan ayrılmak daha iyi tabiki.
Kızın ve kendin için en iyisini bilirsin elbet.
tarafından
Kız o kadar sorumsuz ki olmuyor ya hasta hastaneye bile gitmiyor aylardır.onveleri de böyle sorumsuzdu sözlerini tutmazdi
Bir düzen kuramadi.ama hep düzelecek umuduyla bekledim.onun dışında aramızda sevgi şefkat merhamet vardı ama lohusaligimdan sonra iyice beter oldu.duzlecegini sanmıyorum artık akillanmiyor çünkü.Rabbim hepimizin hakkimda herşeyin hayirlisin versin
tarafından
Amin amiiinnnn
0 oy
(859 puan) tarafından
Böyle insanlara iyilik yaramaz kötü olcan 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 409 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (876 puan) tarafından soruldu