0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (979 puan) tarafından

Kizlar surekli ruyamda esimin kizlarla konusup samimi oldugunu gruyorum beni aldatiyormus gibi aklima geliyor surekli aklima supheler gliyor byle ruyalar gordukce ... hatta dun gece yine ruyamda grdum az kaldi ki esimi bogacaktim sinirden... sonra kalktim ilk defa telefonuna baktim iki tane kiz resmi watsaptan gelmis galeride duruyor ...nese kpattim teli koydum sabahi zor ettim.. sbh srdum bu neyin nesi die ... guldu isi dalgaya aldi abimgil gruptan atti..1aydir duruyor seni kandircaktim  fln dedi... napim simdi ben 

2 Cevaplar

0 oy
(21 puan) tarafından

Iki.kiz rwsmiyse korkma ayni.kizdann iki resim.olsaydi.suphe et derdim kocana guven lakin takibi birakma ama lohusalikta seytan cok ugrasir.surekli okun gecmis olsun

(979 puan) tarafından
Anladim tskler yorumun icin
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

O 2 fotonun ayrıntılarına bi bak canım. Gerçekten 1 aydır mı telde yoksa yeni mi gönderilmiş ?ona göre eşine karşı nasıl davranacağına karar verirsin

(979 puan) tarafından
Bulamadim ki cnm
(141 puan) tarafından
Çekilen, indirilen ya da whatsaptan gelen fotoların ne zaman tele kaydedildiğini gösteren bi seçenek olması lazım telde.
(979 puan) tarafından
Bn bulamadim aksam gldgnde bi dha bkarim silmedyse
(141 puan) tarafından
Sana kendi telefonunun üzerinden anlatayım canım.  Galeriden herhangi bi fotonu aç. söylediğim özellik her fotonun sağ ya da sol üst köşesinde olur. Bende alt alta üç nokta şeklinde sağ üstte.  Ona bastığında Ayrıntılar ,Duvar kağıdı olarak ayarla vs. yazıyor.  Ayrıntılar seçeneğine basınca fotonun tarihi saati hepsi görünüyor
(979 puan) tarafından
Aynen cnm bktim bnmkinde buldum
(141 puan) tarafından
Güzel. Akşam eşin gelince bakarsın artık. Umarım silmemiştir. Sildiyse zaten daha bi şüphe düşürmüş olur senin içine.
(979 puan) tarafından
Offf yaa kac gundur sinir oldum ... daha oncde hafiza karti blmustum  eski kiz arkadaslari fln vardi ki o zmn bnmle svgliydi ve askrdeydi ...evlndkten snra buldum yenilerde srdum bu ney die ark askerdyken gndermsti abi bak ne bldum die ddi ... slmyi untmsum ddii

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bir prens annesi 01 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
0 oy
3 cevap 162 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...