0 oy
1,339 göst.
Aile kategorisinde (531 puan) tarafından

Carsi pazar istedgi gibi gezip tozan annesine veya akrabasina giderken istedigi zaman rahatlikla gidip gelen ve esiyle arasindaki muhabbetin iyi oldugu insanlara cok imreniyorum

29 Cevaplar

+1 oy
(2,931 puan) tarafından

Esim gezmeyi sevmez ama bnada karismaz  sadece haber veririm şuraya gidiyorum diye avm ye flan gidebiliyorum sağolsun bisey demez annemler dolmusla 2 2.5 saat sikilinca tek basima gidiyorm bisey demez hatta ondan sonra geliyorum eve bazen yemek bile hazirliyo kocacim .d ama bn alistirdim öyle bekarkende karistirtmazdim üniversitede 12 de flan girerdim eve annem babam biliyo el oglunu karistirtmadim kendime smdide alıştı :-):-) 

Aslında seviyoruz diye 1 kisitlayinca alttan aliyoruz erkeklerde ustumuzde hak sahibi oluyolar. Bnmki ne kavgalar cikardi kustu bekarken ama karistirtmam kendime kotu bisey yapmiyorm kendimi biliyorum seven adam da bunun icin birakmaz erkeklere bu kdar yüz vermeyin. Her konuda tabii. Bütün gun evdeyiz ya kendileri gezdircek yada karismiycaklar biz de insanız

-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından

Bende;( çok hemde 

(531 puan) tarafından
5 senelik evliyim en son carsiya bekarken ciktm durumun vahimligini sen anla
(117 puan) tarafından
Beni tarif etmişsin kuzum
(334 puan) tarafından
Halil eşin mi oğlun mu canım
(117 puan) tarafından
Eşim canim halil
(334 puan) tarafından
Benim eşim in ismi de Halil
(100 puan) tarafından
Beni de tarif etmişsin
tarafından
Bende sizdenim öyle arkadaslariyla dışarı çıkanları dilediği gibi gezenleri cok cok imreniyorum ama benim eşim kaynanamlarin sözünden dolayı izin vermiyor bence ben öyle düşünüyorum yani sen bu soruyo soruncada yaram tepresti:)(
0 oy
tarafından

Biraz hatta baya evciyim sanirim gencligimi dolu dolu disarda yasadigim icin carsi pazar gezesim yok tekte sevmem  zaten esimle cikariz allah razi olsun bi akrabami ozlesem gidelim desem bu hafta olmazsa bidahaki hafta mutlaka gideriz eismsizde gitmeyi cok istemem aslinda bi isinden dolayi gelemezse hastaneye tek gittigim olur o zaman teyzeme dayima falan giderim esimde is cikisi alir beni :) her turlu esimleyim ve bundan sikayetci degilim valla

(37 puan) tarafından
Esin izin vermese sen de bunalirsin :(
tarafından
Tek hic biyere izin vermezki zaten benim esimde ama nereye istersem 3 seyden 2 sine mutlaka olur der beraber tabii :) misal arkdasm var evli ev oturmasina gitmek istiyorum esim goturcek bi saat kapida beklicek ben gidip gelcem cunku arkdasimin esi saglam biri degil iste olcak ama gelir falan olamz diyo esim gerci kmseye givenmez kiskanirda  :)
0 oy
(107 puan) tarafından

Al benden de o kadar canım. Ben nerde hata yaptım diye düşündüğüm bile oluyor. Ama benim eşim pek istemiyor sık sık gezmemi.  Zaten gurbetciyim .. Ama beraber haftada 1 gün gezeriz oda alışveriş merkezleri veya yemek yeriz veya kişisel ihtiyaçlarımız için çıkarız. Ama arkadaşım var rahatlıkla 10 gün kalabiliyor memleketinde. Bizimki izni olursa 1 hafta kalır kakmaz hemen geri gelir. Neye en azından bu konuda yalnız değilmişim:)

(531 puan) tarafından
Bnm kaynanada ilk evlendigimz zamanlar oglum kendi gibi uzun boylu manken gibi birini istiyordu diyodu elimizde olan bu yapck bisi yok dedm sakayla karisik ama laftan anlar mi her yerde onume seriyordu hep nerdn can sksam diyr dusunuyolar heralde aksama kdr
(2,849 puan) tarafından
Yuh ya valla yuh valla ben kaynanm bana öle bişey dediği zaman peşimden oğlun koştu ben bişey yapmadım git oğluna şöyle diyorum kapatıyo ağzını
tarafından
He valla canm 2 yildir evliyim çektiklerimi Allah biliyor
(8,199 puan) tarafından
Ya sizin eşleriniz mi normal benımkımı anormal bilemedim ya.Biz beraber de cıkarız ben istediğim an cıkarım.7 yıldır beraberız 4.5 senedır evlıyız Allah ınandırsın bir kez bıle suraya gittin söyle yaptın demedi.Gidiyorum diyorum tamam dikkat et kendine diyo tmmdır.Bence bu ozguvrn eksıklıgı kendıne ve karısına güvenen erkek gelip gittiğine karısmaz.Hıcbırımız de kötü yerleri tercıh etmeyiz.Zamanla yıpranır insan bu şekilde evlendınde tapusunu mu aldın yanı kadının.
(2,849 puan) tarafından
Her erkek aynı olmuyo malesef
0 oy
tarafından

Yalniz diyilsin bende ayni durumdayım 

0 oy
(208 puan) tarafından

Aynen öyle katılıyorum

0 oy
tarafından

esime habhaber vermem yeterli istedigim zaman istedigim iere gidiyorum hatta gecen teyzeme gittik evi pazara yakin ben evde bunaldım pazadda gezicsm dedim hemen cikarip para verdi ozdileke yakyakin akrabamiza gitmiştik ben gidip gezicem dedim yine hemen para verdi birsey gorursen ganin ceker veya kalirsa al diye Allah esimden bin kere razi olsun en buyuk sansim

0 oy
(56 puan) tarafından

Aynen bende öyle düşünüyorum canm

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Eşim sagolsun sıkmaz şuan çalıştıgım için bi yere zaten gidemiyorum  bebek doğunca artık gezeriz kzımla diyorum  gezin canım araba kapıda duruyor diyor öyle çok kısıtlaması yok çok şükür

0 oy
tarafından

İstediğim gibi gezip tozamam ama ihtiyacım olduğu sürece çıkarım dışarı. Gezmeye eşimle giderim. 

Anneme giderken eşim asla bsy demez. Sormam 

Ama akraba olunca sorarım 

Eşimle aramızda iyi Allah'a şükür 

0 oy
(334 puan) tarafından

Benim eşim bana hiç karışmaz ama o olmadan gezmeyi sevmiyorum

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Benim esim karismaz cok sukur bizde de tam tersi ben cikmam gezmem tozmam ev kuşuyum resmen 

0 oy
tarafından

Ben esimle yapisik ikiz gibiyim acikcasi onsuz yarim gibi hissediyorum Allah razi oolsun benide hic yanliz birakmaz  bekarken  calistim ettim kendim istedigim yere tekte gittim hastaneymis uzak yermis otobusmus dolmusmus gercekten ttek basina cekilmiyodu sarkintilik eden laf atan arabyla yolumu kesen cok oldu zamanla korktum ve dedim evlenirsem kocami hic yanimdan ayirmicam beni tek basima birakacaksa niye evlendim o adamla o zaman diye dusunurdum...simdi cok sukur siteidgim gibi oldu hastaneye kontrole giderken bile askim gerek yok izin almama dememe ragmen  yurume  mesafesindeki yere beraber gideriz benim cok buyuk destekcim oda kizni merak ediyo gormek istiyo  oglusumuzu beklerkende boyelydk ben hasta oldugumda basimida bejleyen o oglum ateslenince uyumayinca benimle beraber uykusuzda kaliyo uyu desemde uyumaz ici rahat etmez...carsiya gezmeye alisverise hep beraber gideriz sadece pazara tek gider cunku kalabalik itis kakis  tikis pikis hic sevmem o pazar eksigimizi gorur gelir saolsun:)) bazen diyorum Allah korusun senin basina bisey gelse ben napicam bosluga duscem cok alistim senin varligina diyorum gunduz cikin cocukla dolasin biraz der bazen cikariz 15 20 dk sonra eve geri donerim sıkılirim hic arkadasim olsa keske demedim esim benim herseyim oldu cunku :))masallah 

tarafından
Maşallah Canm aynı bizi anlatmissin valla
tarafından
Bazen burda arkadaslar yaziyo esim tek basima cikartmiyo gezmek istiyorum falan tuhaf gekiyo bana tabi herkesin bakis acisi dusunceleri farkli asla karsi goruste degilim...sadece zaten bekarken hep kendi basimiza hallettik herseyimizi ve bi yuva kurduysak eslerimizle hayatimizi birlestirdiysek hersey beraber olmali diye dusuncem benim madem yanimda olmicak benimle gezmicek benim ihtiyacim oldugunda yanimda olmicak napim ben o kocayi:)) aliriz oglumuxu ortamiza tutariz elinden gezeriz carsi avm sokak park:)) bide kizimiz olucak simdi ayri bi heyecanliyiz bakalim bizi neler bekliyo:))
0 oy
(357 puan) tarafından

Annemlere giderken bile izin alirim hafta bir bile izin vermez 2 hafta bir oyle giderim ablalarim abilerim bana yakin onlarada ayda yilda bir birakir akrabalarima en son ne zmn gittigimi hatirlamiyorum bile disari desen tek basima hayatta izin vermez pazar gunleri beraber cikarsak cikariz yoksa hep evdeyim yani Hayatim bitti resmen cok tartiştik cok kavga ettik bu konuda ama hic bisey değişmedi yıpranan bn oldum okdr imreniyorum oyle rahat olan insanlara bnm esim cok zor bir insan rabbim onu hidayede erdirsin inş 

0 oy
tarafından

Ben tam anlattgn gbiym canm çok şükür kısıtlamanmam yok

0 oy
(905 puan) tarafından

Cok slr beni.hayatim byleee  esim asla karsmaz bana onkonularda gitme gelme yapma asla demwz asla  annme zorarla gönderir  cok skr esimdeb yana sikintm yok

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Bende aynı dertten muzdaribim. Kıskanç bir eşim var ciktigumizdan bile saga sola bakma der paranoyak bir düşünce yapısının olduğu düşünüyorum hatta baya psikoloğa psikiyatriye de gittik hastalıklı kıskançlık othello sendromu dedi. Ama ilaçlarını bir türlü kullanmadı. Hala ümidimi kesmiş değilim san irim bu süreçte de bende alıştım ev hayatına eskisi gibi çokta yakinmiyorum

0 oy
tarafından

Carsi pazara esimle gideriz mutlaka yanliz asla gondermez ama ailemden bi yere gitcek oldum mu hic karismaz tamam der gecer cok anlayisli bi esim var sukur

0 oy
(164 puan) tarafından

Bende malesef :(

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Valla ben istedigim her yere gdemyrum cunku koy yerinde otryrum malum buralarda dedikodu cok hatta hep evimdeyim sevyrum evi zaten esinde kafama gore yollamaz oyle carsi pazar gezemem isim olmadikca :Ddd

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 590 göst.
18 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 780 göst.