0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar eşim diyor ki sende ınstagram hesabını kapat ben de kapatayım beraber ortak ınstagram hesabı açalım sadece ikimizin fotoları olsun diyor ama bana biraz saçma geldi sizce kabul etmeli miyim ?

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben kullanmıyorum ewli olup kullananlarda anlamiyorum neden kullaniyolarsa
(154 puan) tarafından
Evli olmakla alakası ne anlayamadım
(48,392 puan) tarafından
evli olunca noluyo sedos☺️
tarafından
Evli olup kulanmk derkn bekarlr koca mi arıyor ne kadar değişik düşünce
(568 puan) tarafından
Niye evli olunca sosyal medya kullanılmıyor ki. Istediğini ekler istemediğini eklemezsin
(3,853 puan) tarafından
Instegram sadece bekarlar icinmi anlamadim evli veya bekarla ne alakasi varki.sanki evlee proqrami dalanmis gibi soylediniz.evlisin neden evlee proqramina cikiyormussun gibi.
Ne alaka yani eiyim instegramimda var ve evliliyimle  bi baglantisi alakasida yok
tarafından
Hepinize ceevp veryorm snrada aldatmalar ortaya cikiyo ondan sonrada kocam bana şiddet uyguluyo diye buraya yazıyonuz ewet bekarlar erkklerle knusyo ya ne yapyo  ewlilerdede var öyle çok kaşarlar şahsen eşimde bende kullanmıyorm kullndrtmmda
tarafından
Kız ikbos aldatiliyolar ya ondn
(154 puan) tarafından
Yanlız bir insanın eğer içinde varsa aldatmak sosyal medya bir bahanedir bunu bulunduğu ortamdada yapabilir ozaman kimse sokağa çıkmasın canım
tarafından
Kız  ne bilem genelde goruyoz ya TV de. Hep sosyal medya yüzünden genelde cogunluk
(154 puan) tarafından
Öyle ama insanın dediğim gibi içinde olmasın bu sadece aldatmayla alakası yok bir insanın içi pisse herşeyi yapar mesela bir 70 yaşındaki amca ne instgram ne facebook bilir ama haberlerde sürekli taciz haberleri duyuyoruz demekki içinde var pisliklerin yani onla alakası yok
(48,392 puan) tarafından
icinde olan mahalledeki kadina bakar is yerindekine bakar alisveris yaptigi marketteki kıza asilir. sosyal medya yuzunden patlak verip yakalanan tabiki cok varda onlarda orda yakalaniyo yoksa saniyomusun ki sosyal medyası olmasa aldatmayacak kadin icinde erkek icinde icinde serefi yoksa her turlu aldatir
tarafından
Yani aldatilmmk yada aldatmmk için mi kulanmiyorsnz
tarafından
Bilir kız Facebook dedeler daha beter :))
tarafından
Orasi öylede ben doğru bulmuyorum kendi adıma şahsen insta Facebook dengesizlik birisi istek atar bişey yazar orda   gereksz agrmiyen başımı nie agrtym ki böyle çok mutluyum ben :))wp yeterli
(48,392 puan) tarafından
ne oldum delisi olan cok bak kadin dusurmeye calisanlar bu kadinin elinde yazmaz engeller olay biter
tarafından
Ayşe  bn eşimi çok sewyrum ve sewrek ewlndim  ewet ben aldatmam ama eşimde aldatmaz ama olmasın yine biz böyle iyiz çok sukur
tarafından
Haklisn kız ne bilem ne  bekarken kullanırdım ewlendm kullanmadım ne bilm eşimede kullndrtmadm
(48,392 puan) tarafından
halamin arkadasi var esinden ayrildi adamin biri instagramdan eklemis. halama dedim adam tekin degil rastgele eklemiştir adami arastirdik gercekten oyle sonra o kadinin arkadas listesinden butun bayanlari eklemis halamda dahil halam direkr engelledi sapikta çok ta kontrol etmek bizim elimizde
(48,392 puan) tarafından
2008 den beri face kullaniyorum instagramsa var bir sorun yaşamadım şükür
(48,392 puan) tarafından
kullanmak zorunda degilsin zaten kuzucum ama evliler kullanmamali düşüncen yanlis ☺️
tarafından
Ne bilem ikbos ben korkuyom vala açıkça bişey olur eşim beni öldürür ya bugüne kadar hiç bişey olmadı çok şükür de sewdm aldım öyle şeyler olursa ailemin yüzüne bile bakamm rabbim uzak eylesn
tarafından
Kız ben iyilik anlamında dedim :))
(48,392 puan) tarafından
Allah korusun kiz sen kendini bildikten esin sana Güvendikten sonra hicbirsey olmaz aciklamani yaparsın ha esin titizdir sinirlidir bisey diyemem
tarafından
O çok kıskanç kız benim ki vala:))bende öyleyim çok sewyr beni kimseyle paylasamiyo abimlerde bile kiskniyo:)
(48,392 puan) tarafından
oda abarti hastalik onunki ☺️ neyse sen hic ellesme boyle kal ☺️
tarafından
Aynen kız bnde ayniyim ama çok kıskanıym☺️
(48,392 puan) tarafından
seni biliyorum ya seninkide abartı ☺️ben kendimde sıkıntıya gelemedigim icin sıkmam da☺️
tarafından
Ayy ne güzel ikbos keşke bende öyle olsam olmuyoki☺️
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bizim ki ortak canim
0 oy
tarafından
Çok saçma bence cok
0 oy
tarafından
Esimin ayrı o hep araba bakar kesfette hep araba dolu kimseyi takip etmez bende makyaj vs bakarim oyle olunca cok karisiyo instagram en guzeli ayri ayti
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bence sosyal medya basli basina sacma ben kullanmiyom esimin war bende acik ama 
0 oy
tarafından
Bence çok saçma. Banane onun arkadaşlarindan. Ona ne benm arkadaşlarimdan
0 oy
(2,691 puan) tarafından
Bence de saçma. 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Keşke bizim ki de ortak olsaydı . 
0 oy
tarafından

Bana saçma geliyor  benim bayan arkadaşlarımı eşim niye görsün   esminim  arkadaşlarını ben niye göreyim  benim mesajlarım eşime neden gitsin esiminkiler bana neden gelsin   

0 oy
(426 puan) tarafından
Saçma değil bence ikiniz bir daha güzel
0 oy
tarafından
Bizimki ortak değil canm , ama arkadaşlarımınki ortak bnce saçma değil
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ay benim hesabım bana ait onunki ona ait ne öyle liseliler gibi 
0 oy
tarafından
Ben düşündüm sonra dedim o erkekleri ben kadınları silerim kalırıx başbaşa saçma olur :) 
0 oy
tarafından
Ay aşırı saçma bırsey, ben arkadaşıma bısey yazıcam o gorıcek arkadaşım yazar belkı özel bırsey yöne esım gorucek alsın ınstagramıma baksın ama ortak ne liseli gıbı gelıyor bana 
0 oy
tarafından
Bızımkı ortak  4 senedır . Hıc ayrı kullanma gereksınımı duymadık ıkımzde
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ben saçma buluyorum ne bilim değişik geliyor bana sonuçta onun arkadaşlarını ben tanımıyorum benimkini o tanımıyor ne alaka ortak yanı 
0 oy
(80 puan) tarafından
Ama ikinizin arkadaslari farklı değil mi ? Ben açıkçası fotoğraf paylaşırken arkadaşım mi bakıyor eşi mi bakıyor bilmek isterim yani
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim yok ama esiminkine giriyom hiç foto paylaşmaz ama
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Yok ya asla olmaz. Eşimde hep erkek profilinde bende hep kadınlar arkadaşlaeımız. İstediğimi paylaşıyorum ortak olsa olmaz
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Bizim ki ortak 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 223 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 130 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu