157 göst.
(976 puan) tarafından

Kizlr şimdi  once sancim olacak sinra suyum gelecek  sonra nisan mi  bu dongu nasil  olcak 

• Herkes bana diyoki ewde sancini cek snra hastaneye git  ama sindi hangi asamada hemen gitmem lazım  onu bilmyrm 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim herkesin dogum ani farklidir, bazilarin bir hafta inceden nisan geliyor, bazılarının ilk suyu geliyor, bazisinin sanci ile giidyor, bu sekilde değişiyor.  Benim 10 gun bir hafta belimde sancim oluyor, bir gece cok siddetli sancı ile uyuyamamıştım, sabah kahvalti yaparken cay bardağını dahi tutamiyordum sancidan, hastaneye gittik 5, 6 cm acilmam vardi, iki saate doguŕdum, suyum ilk ikisinde dogum sırasında bebegin cikmasina yakın bebekle geldi, son dogumda, ara sanci oluyordu cok sık sancim yoktu, suyumun gelmesi uzere gittim, 2 cm aciklik vardi, sabah 11 de gittim suni sancı ile aksam 6 da dogum yaptim, hayirli dogumlar canim:) 
(1,161 puan) tarafından
Nişan  ne demek bir türlü sorcam  soramadim  canım onu merak ettim
(976 puan) tarafından
Sivi kan bence
(5,888 puan) tarafından
Kanla karisik sumuksu bi akinti oluyomus canim
(1,161 puan) tarafından
Aaa ben bilmiyordum onu bak
(5,888 puan) tarafından
Bende burda ogrendim canim
+1 oy
(2,318 puan) tarafından

Sancın geldikten sonra nişan geliyo ondan sonra su geliyo galiba :) ya da sancı olmadan da mı nişan gelebilir bilmiyorum :) bende hep merak ediyodum ama benim sezeryan olduğu için sancı falan çekmedim ben o yüzden pek bi bilgim yok :) bana da herkes evde sancını çek sonra hastaneye git diyolardı ama ilk hamileliğimdi sonuçta riske atmaya gerek yoktu giderdim ben sancım geldiğinde doktorum söylerdi zaten napmam gerektiğini.

(976 puan) tarafından
Bakalim bana nasil.denk gelecek  ilk tecrubesiz ya insn   ne ypcagini bilmyo
0 oy
tarafından

Ben gece sancı çektim öğlen nişanım geldi öğleden sonra hastaneye gittim aşırı ssncım vardı doktor kontrol etti 9cm açılma olmuş hemen doğuma alındım 

(976 puan) tarafından
Sancim varsa ewde kalcam  o.zaman  tabinsuyum nisan gekrse hemen gdrm
0 oy
(485 puan) tarafından

Canım herkesin ki farkli benim sadece sancim geldi suyumu ebe patlattı nisaimda sancı odasında elle muane sırasında geldi hiç birini yaşamadım sancı dışında o kişiden kişiye değişir 

(976 puan) tarafından
Sanciniz nasldi  peki
(485 puan) tarafından
Canım cumartesi hafif baslamisdi gece yatarken yarım yamalak uyudum ama pazar günü cok fazla oldu dk tuttum hep 30 dk bir felandi giriyodu ana belimdendi benim kasiklarima son raddede vurmusdu acile gittim sancı çıkmadı nst de acilmamda yoktu hiç sonra o gece ne uyudum ne oturabildim belimden pazartesi sabah gittim tekrar gene almadılar o sırada 10 dk bire düşmüştü gene yatirmadilar pazartesi öğleden sonra çoğaldı 5 dj bir oldu gitmedi o zaman yaptırdılar 5 de yatirdilar 12 30 da doğurdum gece
(976 puan) tarafından
Anldim tsk edeerm.cnm
0 oy
(41 puan) tarafından

Canm evde sanci cek oyle git

(976 puan) tarafından
Eger direk sancin gelirse  oyle ypcam  ama su.gelirse  direk gdrm
0 oy
(17 puan) tarafından

Allah o duyguyu veriyor emin ol anlıyorsun zaten birşeylerin tuhaf ve farklı olduğunu zaten o an hemen doğum yapaçağın hastaneye git ne olur ne olmaz hiç bir şeyi şansa bırakma bu arada allah tek sancıda kurtarsin seni evladını sağ salim kucağına al in sa allah

(976 puan) tarafından
Alllhbrazi  cok tsk ederimmmm
(17 puan) tarafından
Allah senden de razi olsun

İlgili sorular

6 cevap 210 göst.
8, Ocak, 8 Sofiye.zgn (464 puan) tarafından soruldu
9 cevap 468 göst.
31, Temmuz, 2019 İKİ MELEK ANNESİ (443 puan) tarafından soruldu
6 cevap 99 göst.
30, Haziran, 30 Prenses annesiyim (36 puan) tarafından soruldu
4 cevap 167 göst.