0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Siz 15 gün hastanede kalsanız anneniz kızınıza baksa ve sizin çıkmanıza son gün   anneniz elini yaksa kolu komple sargıda olsa ve size bunu belli bile etmeden kızınıza baksa ne yapardınız eşiniz hadi annemler seni ozledi gidelim dese .annesinin yeminle umrumda değilim eminim .Anneminde bakacak kimsesi yok bende annemle kaldım zaten cuma kontrolum var o  giderim dedim biraz kardeşim gelene kadar bakayım eşim küstü sizce haksız mıyım?

16 Cevaplar

+2 oy
(3,419 puan) tarafından
Esin çok dusuncesiz bir adam yazık gerçekten senin kızına kadın 15 gün bakmış elini kolunu yakmış o kadını öpüp başında tasiycsgi zman şunun yaptigina bak kendi anası olsa sen anama gidecem desen yer yerinden oynar 
tarafından
Hiç umrumda bile değil di
-Reklam-
+1 oy
(2,502 puan) tarafından
Eşin bencillik etmiş 
tarafından
Valla bende bakacam ne derse desin
(2,502 puan) tarafından
Tabikde annene bak kolu yanmış kadinin
tarafından
Sanki annesinin umrumda ben
(2,502 puan) tarafından
Aynen bosver
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Eşin ne kadar merhametsizmis üzüldüm şahsen bakacaksin tabi canım 
tarafından
Oda güya onun deyişle gel benle köye gidelim cuma geldiğinde kalırsın hic inandırıcı gelmedi  birde zaten ozamana kadar kardeşim gelir şimdi kadının bana ihtiyacı var
(3,230 puan) tarafından
Sen bildiğini yap kendi gitsin nereye giderse
0 oy
tarafından
Eşine anlat durumu o çocuğumuza baktı bnde ona bakacam. Ayrıca bakmasa bile annem o bnm mecbur bakmam lazım. Ama.senin evine gelsin bn olsam kendi evime çağırırım. Bu arada eşinin ailesne giderim hiç belli etmem bişey . Çünkü bişey desen siz sen bak demedin ki ondan bakmadik diceklwrdir. Boşuna kavga çıkarmanın manası yok bnce
tarafından
Eşimle kaynanam birlik yaşıyorum kaynanam istemez annemi annemde gelmez zaten .valla kızım ateşler içindeyken kendi annesi horul horul uyudu . Benim annem acılar içindeyken bile bana çaktırmadan baktı kizima
tarafından
Bnm kaynanamxa aynı keyfine çok düşkün. Aynı seninki . Mecbur sen gidicen o zaman annenin yanına istediği kadar sürat assin
0 oy
(417 puan) tarafından
Küsecek hakkı nerden görmüş kendin de merak ettim. Haksız olan siz değilsiniz eşiniz 
0 oy
tarafından

Haksiz tabi afedersin annen hasta qgzina  ederdim..

Gecen ay benim annemde çok hasta oldu sekeri çok yükselmiş 2 hafta kalkamadı ablam baktı hergun gittim orda durdum eşimide yemege çağırdım gece eve döndük 
Bir kere surat asmayi bırak hep Git dedi
0 oy
(232 puan) tarafından
Gitmem. Anneme bakarım. Hatta yüzüne vura vura gitmem
0 oy
(62 puan) tarafından
Kuserse küssün annen çocuğa bakarken kendi anasına küsmüş mü acaba. Bencillige asla gelemiyorum yaa 
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Beni özledikleri şimdimi aklına gelmis hadi ordan derim aslada gitmem gitmedimde benzer bir olay bende yasamistim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşin  bencilin teki  sadcee kendini  ve anne babasını  dönüşüyor  vicdansiz 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Eşiniz bencilce davranmış, ben olsam asıl ben ona tavır alırdım. Hem çocuğumuza bakıyor hem kendi rahatsızlanmış yine de çaktırmamış size bunu, kayınvalideniz kendi keyfini bozup yardım etmemiş, eşinizin elini vicdanına koyması gerek. Ayıp.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Esin önce Allah razı olsun demeyi öğrensin bence   benim annem o halde olucak ben keyif yapmaya gidicem önce anama gider bakar ederim sonra o tarafa çünkü bi aciliyeti yok bensizde durabilirler nihayetinde 
0 oy
tarafından
Annene bak yani o da kızına bakmış. Bu kocalarımızın zaten zoruna gidiyor baba evine gidince
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Defol git dieydin kussun yatsin anasinin keyfimi onemliymis senim annenin sagligimi ki o akdar yardimci olmusken
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Tek kelime esin merhametsizce ve bencilce davranmis o kadini opsunde basina koysun
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Haklısın cnm eşin dusuncesizlik etmiş kusmekle 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 116 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 474 göst.