0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar oğlum var 5 aylik aile binasında yaşıyoruz esimle severek evlendim bana cok düşkündü bende ona doğum yaptiktan sonra kayinvalidemin bazi laflari yüzünden tartıştık kayinvalidemle yanimda kalmak istedi bende istemedim esimde bu yuzden bana kirildi biraz ama inanin hakli sebeplerim vardi en güzel gecirmemiz gerekn zamnlarimiz burnumuzdan geliyo hala kayinvalidemin lafi sözü bitmiyo ben tahammül edemiyorm gormek dahi istemiyorum 1 haftadrda oğlum hasta zaten cnm cok sıkkın cok üzülüyorum sabhlara kadar ayktaym uyku yok birsey yok bana o kadar yardımcı olan kocam dönüp popusunu uyuyo ailemde uzak cok zor günler geciriyorm hersye kavga etmeye basladk  1 gün iyisek 3 gun kötüyüz kaynanama cevap veriyorm diye kiziyor bana sus diyo ben biliyorum huysuzun teki ama sen birsey deme diyo bende dayanamiyorm oyle bi cikmazdaym ki cocugumla mi ugrasaym esimlemi aile binasindayiz milletlemi inanin kendimi saymıyorum kendime vakit ayiramiyorm zaten 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evini bi kontrol et belki muska falan vardır. Bakara suresi ac aile huzurunuz geri gelsin diye. Bide eşinin annesi ne kadar kötü de olsa eş anneye düşkün o yüzden bazı kelimeleri yutman lazım sadece eşine güzel dille zamanı gelince söyle böyle daha isliyo emin ol
(22 puan) tarafından
Eşim herseyin farkinda ama onada kiyamiyorm cok arada kaliyor bide kayinvalidemn esi ölmüş  tek cocuk  oluncada iyice zorlaşıyor
-Reklam-
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Bir kere de susmayı dene belki mutlu olursun canım ne diyeyim Allah yardımcın olsun zor aile binası keşke başta kabul etmeseydinz.  Kaynana istediğini desin  boşver sen he de bildiğini oku ..
(22 puan) tarafından
Inan her yolu denedim hicbiri olmadi iyi olmaya çalıştım beni rencide etmeye ezmeye çalıştı ara bulmaya balistim beni suçlu cikarmaya çalıştı aldm karşıma konusmaya çalıştım dedigi laflari inkar etti ne yapaym daha
0 oy
(12,923 puan) tarafından
Canım ilk önce senin dinlenmen lazım ki sağlıklı dusunesin kaynanan madem çok biliyor bu günlerinde yardımcı olsun sende yanında istersin zaten. Aslında biliyor musun sen sus kocan cevap versin belki annesi ona diyordur karın susmuyor hep cevap veriyor felan 
(22 puan) tarafından
Ben onun yardımını bile istemiyorum canim inan 1 haftadr ne uyku ne birsey elim kolum tutmuyor ama yinede istemiyorum bi tane yardımı dokunsa çocuğu o büyütmüş oluyo ben bakamamis oluyorm
(12,923 puan) tarafından
Bak az cevap verme kaynanana esin görsün onun yanında konuşursa felan sus hiç birşey deme esin degistigini görsün bir süre sonra o cevap verecek
(22 puan) tarafından
Deniycem umarm başarırım
(12,923 puan) tarafından
Dene derin derin nefes al o konuşurken sonra hiç birşey deme faydasını göreceksin
(22 puan) tarafından
İnş canim sağol
0 oy
tarafından
Bendce hiç sevmem kaynanamı ama asla karşılık vermem eşimin hatrına en büyük tepkim soğuk olmak aramamak yüz vermemek olur ağzımdan bişey çıkmaz ama
(22 puan) tarafından
Canim lohusaligimi burnumdam getirdi benim o yuzden dayanamıyorum ben cok denedim ama dayanamiyorm bende hic konuşmuyorm bile yuzune bakmiyorm ama iste olmuyo hergun sabhtan aksama bizde yatmadan yatmaya gidiyo inan 10 gündür dusa giremiyorm bi kalkmiyo ki nefes alaym
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eşinin dediği gibi he şeye hee de geç boşver 
0 oy
tarafından
eşinle konuş. arada kalmak istemiyor ama o sustukça da annesi ondan güç alıyor. kuyruğunun kıstırılması gerekiyor. kaynananın sana annelik etmesi gerekirken sanki kocanın metresi gibi sana har har har havlıyor. kocasızlıktan kudurmuş herhalde. ya bi koca bulun ya da psikologa götürün. evliliğin başında olsa da hırlasa neyse dicem, hem torun vermişsin hem onun moruk totosunu temizliyosun. şuursuzluk
(22 puan) tarafından
Ahh j sorma
0 oy
tarafından
Kaynananın en iyisi bile yeri geldiğinde kaynanalık yapıyor nede olsa adı kaynana o yüzden sen kocanla aranı açp onu sevindirmee
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de aile binasindaydim bir yılı geçti konusmuyoz en son çok büyük kavga ettik taşındık eşim aldı bizi gittik ama kesinlikle eşine surekli annesini kötüleme bırak sen de uzak dur kaynanandan mecbur kalmadıkça görüşme konuşma ama kötü söz de söyleme eşin gerçekleri görür gerekeni yapar sen bebişine bak üzme kendini değmiyor valla bak 
(22 puan) tarafından
Kötü soz asla soylemem sadece herseyi cok biliyo karışıyor canim sıkılıyo dayanamiyorm  uzak durmak istesemde o durmuyo ki hergun bizde
(2,323 puan) tarafından
Hadi ya aynı yerde olunca insan bir şey yapamıyor valla
0 oy
tarafından
Ailemizin icine dalmaya calisan ve huzursuz eden kaynanalari Allah islah etsin ins
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşini dinle kendi işine bak laf yetistirmeye çalışma mesafe koy caktirmadan. Eşin ister mi karısı annesine laf atsın kötü sen olursun .. sen uzak dur mesafe koy sessiz kal işine bak bacın
0 oy
tarafından

Sen de eşinin yanında iyi davran arkasından lafını sok söylediği zaman da yalanla. Kendini eşine tatlı et aklını kullan devir şeytanlaşma devri :devil:

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 644 göst.
0 oy
7 cevap 453 göst.
29 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 155 göst.
1 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,022 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...