0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,747 puan) tarafından

Arkadaşlar hamilileğinizle ilgili en çok neyi özleyeceksiniz? Ben kesinlikleee oğluşumun içimde hareket edişini özlicem... Öyle güzel bir his ki keşke göbeğimi öpebilme şansım olsa. Çok mutlu oluyorum içimde kıpırdaşmasına maşallah ona... Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu ..

Başkada bir şey özlemicem. Belki gördüğüm ilgiyi özleyebilirim. Belki ama çok ilgi bazen beni bunaltıyor çünkü. Onun haricinde Ağrılar uykusuzluk ödem neyini özliyim :D 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benn karnımda ki o acı verici tekmelerini özlüyoruumm acıtıyordu ama tekme atsın diye beler yapıyordumm 
(2,747 puan) tarafından
Bendeeee yeter ki kıpraşsın geçen gece uyutmadı beni ama değer mükemmel bir his Allah'ım isteyen herkese yaşatsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Hareketlerini çok özlüyorum. Ama özellikle son 2 ayda kaburgalarimdaki ağrıyı batmayi unutamıyorum doğru düzgün oturamıyordum acıdan. Allahtan bebisim 1 ay erken geldi de kurtardı beni. Şimdi 22 aylik kendileri :)

(2,747 puan) tarafından
Ahhaaha evet nasıl da batıyor cidden bizde hayırlısıyla kucğaımuza alırız inşallah:)))
(3,552 puan) tarafından
İnşallah canım Allah sağlık versin ikinize de :)
0 oy
tarafından
ayaklarını sola dayayıp direnip kafasını sag yanımda acık acık görmeme kafasına dokunduğumu hıssettıgınde hemen donup kafasının yerıne ayaklarını getırmesıne sonra aynı ıslemı topuguna yapıyordum donup duruyordu kıpır kıpır :)) ayagını ve kafasını oturup ızlerdım huysuzum benım orda bıle ınattı

ozlemeyecegım sey agrılar ve kanamalardan dolayı korku sanırım
(2,747 puan) tarafından
Ya çok güzel çokkk neyseki sağlıkla almışsın kucağına
tarafından
çok sukur aldım canım darısı sana ınsallah 3 yasına gırdı gecen ay :) ama o duygu bır omur unutulmaz
0 oy
(4,117 puan) tarafından
Sanırım ben de en çok hareket etmesini özlerim çok güzel Bi his ❤️ bulantı kramp ağrılar kaygı bir şey olacak korkusu bunları özlemem :) 
(2,747 puan) tarafından
Bende valla :)))
0 oy
(387 puan) tarafından
Ben de bi hareketlerini ozlicem.baska hiiic biseyi ozlemem heralde bel,bacak agrilari,uykusuzluk,surekli wc ye gitmek ay anlatinca bile yoruldum)) saglikla gelsinler insAllah
(2,747 puan) tarafından
Ay bir de WC si var evet ya
0 oy
tarafından
Evet ben dee hareketlerini ozleyecegim o tekme attıkça canım acıyor ama çook mutlu oluyorum rabbim bu duyguyu  isteyen herkese tatdirsin  insallah
(2,747 puan) tarafından
Amin amin inşallah bazen oturamıyorum bile tekmelerinden ama çok güzel tarifsiz bir duydu
tarafından
Evet kuzum yaa
0 oy
tarafından
Kızımın içimdekini hareketlerini çok  özledim 

Bol serumlu aç günlerimi asla ozlemicem 
(2,747 puan) tarafından
Baya ağır geçmiş anlaşılan :(
tarafından
Çok hemde canım hamd olsun kızım iyi gerisi geçti gitti
0 oy
tarafından
Hamileliğimde ozlicegim tek şey oğlumun tekmeleri 

Özlemek istemediklerim hamilelik dönemimmmm
(2,747 puan) tarafından
Aynen o tekmeler nasıl kıymetli nasıl güzel rabbim isteyen herkese nasip etsin her tekme atışında bu duayı ediyorum
tarafından
Amin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Hareketlerini hissetmeyi kesinlikle. Özlemeyecegim bir şey yok benim hamileliğim çok rahat geçti şükür
(2,747 puan) tarafından
Sen çok şanslısın o zaman :D benim 3. Trimestırım tam bir Survivor... Ödem şişlik ağrılar. He birde bir ara belim tutulmuştu
0 oy
(188 puan) tarafından
İçinde hareket etmesi çok güzel ama kucağına alıp kokusunu içine çekmek paha biçilemez ❤️

Hamile iken her türlü nazı yapmayı özlüyorum.. 9. Ayım Temmuzda ve Antalya'da geçtiği için, o ağırlaşmış halimi hiç özlemedim :) 
(2,747 puan) tarafından
3. Trimestır cidden çok zor ya ... Gece uykusuzluk ağrılar kramplar sağa sola dönememe çatı ağrısı yüzünden oturduğun yerden kalkamama gece başlayan kasıntılar valla az kaldı sağlıkla alırım inşallah kucağıma :)))
(188 puan) tarafından
Amin canım inşallah, bir avazda kurtarsın Rabbim,kolaylığını versin.. Eşsiz bir duyguymuş doğum ve sonrasındaki süreç.. Bir mucizeye tanıklık ediyoruz.. Aynı anda 22 kemiğin kırılması gibiymiş doğum sancısı.. Zor ama eşsiz bir tecrübe ❤️
(2,747 puan) tarafından
Ay hayırlısıyla inşallah bakalım gün sayıyorum :))) 38+4
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Sadece çocuğumu hissetmeyi özleyeceğim gerisi berbat iğrençti sürekli ve aşırı şiddetli bulantılar bu yüzden de ikinci çocuğu istemiyorum. 
(2,747 puan) tarafından
Yaa benim ikinci çocuğu istememe nedenim sorumluluk almaktan korkmam. Ona yetemezsem diye. Onun haricinde hamileliğimin 3. Trimestır ı benimde berbat özlemicem
(3,150 puan) tarafından
O konu apayrı zaten ama bir insan 5.5 aya kadar mide bulantısından hastanelerde sürünür mü afedersin lan geliyordu artık midemden hiç bir şey yiyemediğim için iskelet hamileydim sonra 7.5 8 aya kadar ne yediysem o doğurana kadar gene aynı kemoterapi sonrası verilen mide bulantısı hapını kullanıyordum öyle zordaydım
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Kızımın karnimda oynamasını özledim. Mide bulantısıni baş ağrılarım gecenin bir yarısı bacağıma giren kramplar sürekli cisimin gelip tuvalete gitmem saydam roman olur onları özlemedim :D
(2,747 puan) tarafından
Aynıyız :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecrin23 (134 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 92 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecrin23 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 501 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sadiye (38 puan) tarafından soruldu

374,697 soru

11,207,942 cevap

34,512 kullanıcı

...