0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kayinvalidemlerle çok yakın oturuyoruz 5 dk yürüme mesafesinde ben ilden ilçeye gelin geldim burada doğru düzgün tanıdığım kimse yoktu ve kendimi ilk 1 sene çok yalnız hissettim kayinvalidem hiç arayıp sormadı gelip gitmedi hep mesafeliydik halâ daha öyleyiz 29 haftalık hamileyim eşimle arasındaki bağ farklı , sürekli onu arar beni ona sorar nasıl gidiyor hamileliği var mı bir sıkıntı diye bugün de doktora gittik eşimi aradı nasıl torunum herşey yolunda mı diyor bizi yemeğe çağıracak oluyor eşimi arıyor ben çağırıyorum eşimi arayıp akşama müsait misiniz diye ona soruyor beni hiç çağırmaz gel oturalim demez ne bileyim ben mi çok kafaya takıyorum sizce

17 Cevaplar

0 oy
(7,099 puan) tarafından
Daha iyi kiz bosver 
tarafından
Anne kız gibi  kayinvalide gelin iliskisi olan akrabalarim var özeniyorum bazen napiyim
-Reklam-
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Niyr takıyorsun ki eşine sorsun mesafelisiniz işte.

Arada laf söz çarşjtma yoksa hiç kafaya takılacak bişey yok canım 
tarafından
Yok yok laf sokmaz öyle sadece arayıp sormaz
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Aman takma bende hamileyim haberi verdiğimiz de hayırlı olsun bile demedi ne beni ne bebeği sormaz oğluna gel der mesela gelin demez 2 yıldır daha sofrasına oturmadim. Herşey karşılıklı bende sormam etmem baktım tek taraflı yılda bir gidiyorum simdi
tarafından
Ilk zamanlar evime davet ettim gel anne oturalim dedim yalnız hissediyordum kendimi baktım aynısını göremiyorum bende bıraktım yakasını
0 oy
(2,323 puan) tarafından
En güzeli bence gereksiz tartışma olmaz araniz hep iyi olur 
tarafından
Evet olmuyor zaten fazla muhabbet olmadığından :))
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Birçok insan kayınvalidesinden bıkmışken burda, bence mesafeli olmak çok daha iyi. :)
tarafından
O da doğru:)
0 oy
tarafından
Daha iyi bosver cnm. Mesafe iyidir. Obur turlu sabah aksam senin evden cikmazdi. 
tarafından
Işte bi arası yok mi arkadaşım bunların ya çok bıktırırlar ya da hiç arayıp sormazlar:))
tarafından
Malesef orta ayarda az kaynana var galiba:) benimkinde tam tersi biraz yüz versem benden çıkmaz her gun arar. Mesafeyi koydum iyi oldu boyle
tarafından
Iyi yapmışsın canım öyle de zor valla
0 oy
(416 puan) tarafından
En güzeli valla 11 yıldır ben anca o mesafeyi koyabildim oda içinde hiç birşey kalmadı artık onlara karşı okadar yıprandım okadar kırıldıktan sonra 
tarafından
Biraz da eşle alakalı sanırım benim eşimden de çok cekiniyorlar
(416 puan) tarafından
Benim eşim de arkamda canım ama insanlar arsız olunca yapacak birşey kalmiyo beni evden kovup sabahına kapıma geldi o derece diyim gerisinide tahmin et
tarafından
Allah sabır versin valla
(416 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Daha ne istiyosun kız millet böyle kaynana ariyooo:))
tarafından
Benimde teyzemin kizi ile kayınvalidesi arkadaş gibi çıkar beraber gezerler alışveriş yaparlar beraber temizlik yaparlar benimkinin içi geçmiş beraber bir yere gitmeyiz hiç onları görünce içimi gidiyor :)
(1,437 puan) tarafından
Benimkinin de içi geçmiş gerçi benim kocaman kaynaklanıyor ben demesem hadi annenlere gidelim diye gitcegi yok gidincede yarım saat oturur hadi kalkalım der:)ama ben bu durumdan çok mutluyum
(11,217 puan) tarafından
Benimkilerde boyle cokta dert etmiorum. En guzeli yabanci gibi aramizdaki iliski.onlara karsi hic bir sorumluluk hissetmiyorum :)
tarafından
Benim eşimde annesiyle çok iyi anlaşır ama gidip oturmayı orada kalmayı falan sevmez illa eve gelecek
tarafından
Bizde yabancı gibiyiz hiç samimi olamadık olmayız bu saatten sonra da zaten
0 oy
(7,018 puan) tarafından

Uzaktan sevmek aşkların en güzeli :D

tarafından
Icimi daha ferah tutacağım artık:))
0 oy
tarafından
Kiz daha iyi kafan rahat
tarafından
Fazlası da rahatsız ediyor canım ya
tarafından
Dogrudur o zaman  bsey deyince cevap verme diger odaya gec
0 oy
tarafından
Keşke benimkide beni darlamasa böyle mesafeli olsa 
tarafından
Ay herkes çok daralmış benim gibi olan pek yok galiba:))
0 oy
tarafından
Bence başına bela arıyorsun kuzum 
tarafından
Yorumlardan sonra bende öyle düşünmeye başladım valla :))
tarafından
Bence de kuzum gerek yok
0 oy
(870 puan) tarafından

Postu okurken içime huzur doldu kendimi hayal ettim bir an ne güzel olurdu bizde öyle olsak 

tarafından
Hahaha canım ya :)
0 oy
tarafından
Annen cuma günü flan doğurmuş seni kıymet bilsene kız :D 
tarafından
Ahahah valla ben baya şanslıyım o zaman ne dertli gelinlerimiz varmış:))
tarafından
Öyle valla :D
0 oy
(491 puan) tarafından

Sen normal kaynana gibi düşünüyorsun yakınız neden gelmiyor onda sanki gelin mesafelı duruyor :D

tarafından
Aynen öyle valla ne güzel dedin kız:)
(491 puan) tarafından
İlk aklıma gelen yaşadıklarımdan tecrübe :)
0 oy
tarafından
Burda bir. Gün rahat bırakmayan Kaynanalar var..her gün gelmesini bekleyen..onlara giden..bellki kaynanan mesafeli biri..ki böyle olmak her zaman daha iyidir .aradaki saygı da  bitmemiş olur..katmandan arkadaş olmaz...ondan arkadaşlık bekleme ..
tarafından
Haklisiniz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
0 oy
8 cevap 359 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gebe olmayan (32 puan) tarafından soruldu

374,679 soru