0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar  oğluşuma ne yediririm 3 gün kuralı ile  patates  havuç vb verdim ek gıda yemek istemiyordu çoğunu ama zorla yediriyordjm sevebileceği tarif var mı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muzu her bebek çok sever muz içerisine minicik bir damla ile hakiki pekmez püre halinde verebilirsin.

Meyveleri püre yapıp çok bulamak olmayacak şekilde iki meyveyi karıştırıp verebilirsin. Avokado zamanı şuan tam labne ile karıştırıp verebilirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kahvaltı için yulafı su ile pişirip içine muz ezip biraz ra pekmez ekleyebilirsin canım benim oğlum çok seviyor bunu. Karnabaharı haşlayıp önce yumurtaya bulayıp ardından ben kuruyan ekmekleri rondodan çekiyorum sonra ona bulayıp fırına atıyorum o da güzel oluyor yoğurtla 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Yoğurt verebilirsin avakado muz karıltırıp zeytinyağıda azcık katıp verebilirsin ama az sıcaknsuyla açman lazım. yada bunları ayrı ayrı yoğurtla karıştırıp. Elma armut mandalina püresi veeiyorum benimkide 7buçuk aylık. Sebzelerden buharda haşlayarak tattırabilrsin. Yadaa havuç patatesle az çorba yapıp verebilirsin ilk etapta ben böyle yaptım halen devam ettikkerim var

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 231 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 149 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.