0 oy
1,063 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim ki üçün beşini takti kizlar :D 

İkisinin de ilk torunuydu durumlari da iyi ama takmadilar bise 

Hatta kaynanam dedi ki kocamdan boşanmis olmasaydim bi tanede ben doğururdumm :ermm:

88 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kayinbabam 9 ay boyunca buytun hastane masraflarimi irakta ozel Bir Alman hastabesinde karsiladi. dogumumu o zamanin parasiyla 800 dolara orda yaptim. tr ye geldim hamileyken biletlerimi aldi. dogumuma 1 ay kala arabasini satti 1 ay araba kiraladi esim beni hastaneye gtrup getrsin die. kizim doguncada ilk kiz torun diye buyuk bir altin takti. kaynanamda  besikmis kiyafetmis butun herseyi yapti ve altin bileklik takti. 2. kizimada kayinbabam yastiginin altina guzel bir miktar para birakti. kaynanamda altin kupe :)

Ben es ailesinin comertliginden yana sansliyim. Asla birsey eksiltmezler seve seve yaparlar sukur.

tarafından
Maşallah bacim :) allah arttirsin
(11,217 puan) tarafından
sagol canim.yani sevmem etmem ama yaptiklarinida asla inkar etmem :) asko postu altta gordum senin oldugu icinde yazdim.: D eski post ama konu her daim guncel : D
tarafından
Hee kiz post hortladi bismillah :)
(11,217 puan) tarafından
olsun cocuklar dogmaya devam ediyor : D
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Koca bir hiç :D

(1,464 puan) tarafından
Benimkiler eltimin çocuğuna taktı benimkine bi corap bile yok
tarafından
Kiz benimkiler dugnumde de bise yapmadi doğumum da da ikininde zirnigini gormedim
(188 puan) tarafından
@Eda nur, yok artık...Ya ona da yapmıycak, yada sana yapıcak.. Eltinin bebesinin özelliği neymiş? O evlat da, seninki evlat değil mi? Çok kızıyorum haksızlığa.
tarafından
Yani varya ayrımcılık yapan insanlardan nefret ediyorum
(1,464 puan) tarafından
Bende haksızlığa gelemiyorum hiç çok sinir oluyorum ona da takmasa hiç umrumda olmazdı
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Oğlumun beşiğini aldılar sagolsunlar ♥️
tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Kaynanam yüzük 

Kayinbabam 4 bin lira 
tarafından
Helal olsun valla
0 oy
tarafından
Yeni biriyle evlenerek kendine ve bize bu iyiliği yap deseydin keske
(130 puan) tarafından
Benimki de bana erkek doğurduğuna bakma seni bile kovarım bu evden dedi
tarafından
Buradaki Kaynanalar o görünce benimkinin elini opesim geliyor ne iyi insanmış meğer
(130 puan) tarafından
Öp canım öp biz boş boşuna öpüyoruz vallahi hiç hak etmiyorlar
tarafından
Az kaldi everecek kendini zaten
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Kayinpederim hediye aldı bir kat kıyafet kaynanam da 100 TL takti iki bebeme de 
tarafından
Olsun gene yapmislar
0 oy
(3,881 puan) tarafından
6 ay sonra bi çeyrek taktılar 
tarafından
Sonucta yapmislar yani
0 oy
(6,814 puan) tarafından
300 ya da 400 lira taktılar başka da bir şey görmedim. 
tarafından
Sukur et bizimkilerde oda yoktu
0 oy
tarafından
Çeyrek takmislardi
tarafından
Ne guzel
0 oy
tarafından
Ne kaynanam ne de kayinbaba yok canım ikisi de vefat etmişler 
tarafından
Vallahi öyle canım ama çok isterdim görmeyi keşke şimdi yanımda olsalardı ben onlara baksaydım Vallahi
(601 puan) tarafından
Valla varlıkları bir dert yokluklari bir dert bazı kayinvalideler var annne gibi bazıları var gâvur gibi ne desem boş tanımadan bilinmez tabiki
tarafından
Aynen öyle ama eşim çok iyi eminim ki onlar da öyle insanlarmış herkes memnun onlardan mekanları cennet olsun inşallah
(601 puan) tarafından
Amin aşko amin
tarafından
Mekanlari cennet olsun ablacim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benimkiler in durumu yoktu ama biz eşimle gizlice nikah yaptık ailem istemedi diye bana bir şey takmamisti doğumdan sonra o yüzden altın bilezik taktı eşimin annesi. Babası hiç bir şey takmadi zaten çocuklarına bile bir şey almayan insanın benim çocuğuma takmasini beklemiyordum :D
tarafından
Bende kacarak evlendim dugun deilde evde gelinlik giyip evde dugun tarzi bise yapildi ne dugnumde ne de dogumumda bise yapmadilar
(2,323 puan) tarafından
İşlerine gelmemiştir
(1,367 puan) tarafından
Evde mi gelinlik giydirdiler resmen masraftan kaçmışlar
tarafından
Eşimde yeni işe girmisti durmumuz yoktu sirf onu bunaltmamak adina salon tutturmamistim yoksa esim kredi cekecekti
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Annemgilde kaynanamgilde çeyrek taktı kıyafet felan aldılar yanindada 
tarafından
Maşallah benim kendi annemle babam da 4 bilezik takti
0 oy
(1,472 puan) tarafından
 Seninkilerin taktidigindan takdilar cnaim ilk torun... Bi kac kiyafet alip kaynim gorumcem kayinbabam gelip 3 ay kaldilar bide
(1,472 puan) tarafından
:) ustune benimde altin verip gonder3sim cok geldi de gitmediler. 37 haftaliktim geldiler 41 de dogum yaptim. 40 ini da yapalim dediler. Erken gelmwlwrinin sebebide esimin dogum günüydü. Ona kosmus gelmisler karnim burnumda
(1,580 puan) tarafından
Başıma gelmez ama diyelimki oldu geliyorsa ayağımı uzatırım tüm işi onlar yapsın akşama 5 çeşit yemeğimi de beklerim. :) bana uyar böylesi.
(1,472 puan) tarafından
Torun sevdiler canim  bol bol. Saat aksam 7 gibi yemek yaomaya zor giderdi hazir corba vs yaoti sezaryan li logusaya.
(1,580 puan) tarafından
Ne diyim Allah güzel insanlarla karşılaştırsın hepimizi, umarım bundan sonra hayatınız daha kolay olur daha güzel olur. :)
(1,472 puan) tarafından
Amin canım gecti gitti cok şükür. 6 aylik prensesim
0 oy
(130 puan) tarafından
İki bez kenarları dikilmemiş bile bide eski bebbek kundagı 
tarafından
Ciddi mi ya
(130 puan) tarafından
Vallahi kimse bir şey getirmedi annem sadece aldı
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Kaynanam yok. Eşimin babasida 1 kruş bile takmadı. Hatta daha çocuğumu bile görmedi . Kizim 32 aylik tanimiyor dedesini. 
tarafından
Konusmuyormusunuz
(13,603 puan) tarafından
Önceden konuşurduk ama kizimi yok saydigindan beri bizim için öldü o .
tarafından
En iyi kuzum az insan cok huzur
0 oy
(1,358 puan) tarafından
3 tane var bende kaynanam ikisine çegrek takti besik aldi küçügede küpe taktii oglumun sunnettede cegrek taktii 
tarafından
Masallah yemin ederim
0 oy
(1,493 puan) tarafından
İlk iki oğluma bişe etmediler 3 oğluma kayinabbamn adını koydum diye çeyrek taktılar 
tarafından
Cikarcilik ☺️
0 oy
tarafından
Beşik aldılar torunlarını çok severler Allah için koca adam geçen gün yağmur da hamburger sırası beklemiş sırf oğlum seviyor diye alıp getirdi kepçe istiyo diye her yerde kepçe aramış aldı geldi saolsun düşkünler üstüne baya
tarafından
Ay ne guzel valla
0 oy
(8,450 puan) tarafından
Ceyrek taktılar. Dolar verdiler. 

Daha sonra kaynanam ara ara para verdi .  Dogum gunlerinde de para
tarafından
Ne guzel maşallah
0 oy
(847 puan) tarafından
Ahh ahh iki doğum yaptım ikisinde de takı takılmadı yanlış anlaşılmasın gözüm yok ama gönül hoşluğu durumları iyi ama takmadilar
tarafından
Ben anliyorum seni canim maksat maddi bise degil

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 720 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 819 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde 《♧eymen!m♧》 (4,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,726 göst.
9 Şubat 2019 Aile kategorisinde ❤Göksu❤ (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 293 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...