+1 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar ilk hamileliğim bebek bezi konusunda çok kararsız kaldım prima kullanıp memnun kalmayan yok neredeyse ama prima bezin fiyatı çok yüksek bunun yerine kullanıp da memnun kaldığınız bez hangisi 

21 Cevaplar

+1 oy
(16,489 puan) tarafından
Kızım.dogdugundan.beri Molfix kullanıyoruz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Molfix kullanıyodm çok oahalanmış ve eşim bulamadı canbebe almış onu kullanıyorm memnun kaldm
0 oy
tarafından
 Molfix kullanıyodm çok oahalanmış ve eşim bulamadı canbebe almış onu kullanıyorm memnun kaldm
0 oy
tarafından
Molfix kullanıyorum cok memnunum 
0 oy
tarafından
Molfix pure&soft kullaniyorum sizdirma pisik vs olmadi parfumsuz losyonsuz klorsuz dogal oldugu icin tercih ettim dogdugundan beri hic degistirmedm ama cok pahali malesef
0 oy
tarafından
Doğduğundan ilk 4 ay kadar prima kullandım baktim olacak gibi değil fiyatlar şimdi molfix hariç hangi uygun fiyatlı gorsem alıyorum ama hep genelde jenny willy alırım çok güzel bimin bezi molfix bizde pişik yaptı canim
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Su an bebem natürel kullanıyorum cokk memmunum şimdiye kadar kullandığım bezlerden en iyisi
0 oy
tarafından

Baby turco <3 sleppy almıştım ama ondan hiç memnun kalmadım 

0 oy
(3,118 puan) tarafından
Bebem natural evy baby Molfix ve sleppy hepsini de kullandım hepsinden de memnun kaldım 
0 oy
(444 puan) tarafından
Primadan sonra ennn memnun kaldığım baby turco doğadan. Mutlaka deneyin tanesini 66 krş a aldık, bebegim doğduğunda prima premium care kullanıyorduk ama cok pahali :( sleepy kullandım mecburen, soffio da kullandim o berbat. Sleepy de kalındı ve lastikleri çok sıkıyor onlari kopariyordum. Pişik yapmazsa kesinlikle memnun kalirsiniz :)
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evet prima kullanıp da memnun kalmayan yok ama 200₺ oldu 5 numara 72 adet. Mecbur alıyorum molfix sızdırma yaptı canbebe de kalıbı küçük yani pek de beğenmedim zordan da olsa prima alıyorum valla 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım ben ilk zamanlar Molfix aldık ama bana kalın ve kaba geldi değiştirdik sleepy aldık 6 aya kadar kullandık çok iyiydi ama 6 aydan sonra pisik yaptı Önlem aldık oda pisik yaptı A101 de sofia galiba bezin ismi ondan aldık onu da sevemedim bacak kısımları felan lastikleri iyi değildi kakasi sürekli taşıyordu en son prima aldık ne pisik ne de sızma tasma oldu ama bunun dışında önereceğim yine sleepy olur 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben a101 in bezi soffia yi kullanıyorum gayet de memnunum 
0 oy
(5,556 puan) tarafından
Oğlum doğduğun dan beri 101 den soffio bez kullanıyorum memnun um fiyatı da uygun 
0 oy
(8,535 puan) tarafından
Molfix ve bimin bezi. 
0 oy
tarafından
Molfix kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
a101 bezi cok iyi cnm 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Başta evy baby sonra numara büyüdükçe pişik yapmaya başladı. Ben genel olarak bezlerden memnun değilim kızımı pişik yapıyor hepsi. Bi an önce kurtulsaydık
0 oy
(3,101 puan) tarafından
40ı ckana kadr prima snra molfix mavi paket gayet memnunum.sarilari guzel degl ama mavi gzel
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Prima çok güzel pahalı ama bugüne kadar ne sızdırma ne taşma hiç bir sorun yaşamadım ilk molfix le başlamıştım pişik yaptı diye primaya geçtim sonrasında sleepy can bebe minies baby me denedim ama oğluma iyi gelmedi kullanmadık 19 aylık hala prima kullanıyoruz primanın dokusu hiç bir bezde yok 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 4,813 göst.
0 oy
7 cevap 119 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
29 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,707 soru

11,274,150 cevap

34,660 kullanıcı

...