0 oy
361 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından

İyi ki gitme dediniz benimle tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim..  iyi ki gitmemişim. Evim 2 saat uzakta 3cm açılma 5 oldu. Yatışımı verdiler... 

Ayrıca oğlumun hareketleri de azalmış o*****l doktoru iyi ki dinlenmemişiz ve o doktor daha önce benim gittiğim ve beni korkutan doktormul bunu size sonra anlatırım. Merak eden olursa. Suni verecekler birazdan ama her şey yolunda dediler. Dua edin

12 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
O doktoru da hastaneden sonra ilk işin cimere şikayet etmek olsun canim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorlara kalsa evde doguracaktin 

Rabbim iyi insanlara denk getirsin bizi
0 oy
(2,590 puan) tarafından
O doktoru Allah bildigi gibi yapsin sinir oldum. Saglikla dogur insallah
0 oy
tarafından
Şöyle o doktora hani bir hafta var yok bebek kanala gidiyomuş yok bilmem ne ya gitseydim eve Allah korusun bebeğime bişey olsaydı okumuş ama boş okumuş çok kişi var ******** doktor iykide gitmedin canım sağlıkla al kucağına bı iki saate doğurursun suni sancı hemen olur geçmiş olsun
(2,746 puan) tarafından
Zaten o doktorla ben daha önce çok kötü bir tecrübe yaşadım bu hastaneye gelmiş şimdide. Şok oldum raporda onun adını görünce . 2. Kez geldiğimde bana eve git diyen doktor bu isimdeki doktor mu dedim evet dedi. Gitmiyorum dedim. Buradayım çünkü namı kötü buralarda zaten
0 oy
tarafından
doktoru kesinlikle hastaneye şikayet et. kimsenin sağlığıyla oynamaya hakları yok. biz bile bekle diyorsak onun dememesi saçmalık zaten 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İyiki gitmemissin ev cqnim valal aklım kalbim sende hayirisyla inşallah doğumun olur ya 
0 oy
(9,444 puan) tarafından
Hadi bakalım bir avazda doğur inşallah
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım bugün doktorlar grevdeymiş. Kimseyi sallamıyolarmış. Allah ıslah etsin gerçekten burda 2 kişinin canı söz konusu nasıl böyle davranabiliyorlar. Allah'ım yardımcın olsun sağ salim al kucağına inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Hadi sağlikla inşallah tatlim sıra sende ha

Yarın kim doğuracak bakalım :)

0 oy
(61 puan) tarafından
Benimde cok kanama olmustu carsamba gittim yer yok cumartesi gel demisti dayanamafim persembe sabah gittim ben sana cumartesi  gel demedim dedi bi bağırdım arkami dönersem dogurcam diye baktılar acilma var sanci odasına aldilar suyum geldi sonra 2 saate dogurdum
(2,746 puan) tarafından
Bende iyi ki gitmemişim evim 2 saat uzakta eğer gitseydim geri gelip yetişmem için 4 saat kaybedecektim. 1 saat durudum burada açılma 5 cm oldu. Doktor çok iyi gidiyor dedi ama suni sancı verdiler
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Şikayet etsende bişey değişmez malesef bak ben şikayet ettim ve sonuç birde acil ameliyat dedilerdi rezalet 

image

:ermm:
0 oy
tarafından
Oğlumda 2 santim aciklik vardi hemen yatış dedi doktor bana . anladığım kadarı ile doktor 3 santimle eve mi gönderdi seni

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 224 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 382 göst.
1 Ocak 2019 Aile kategorisinde laraberk (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 568 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

377,333 soru

11,292,189 cevap

34,710 kullanıcı

...