0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından

anneler kimden duyduysam harika bir şey bebeğim başladık uykuya rahat dalmaya başladı uzun uyuyor sıkıntımız ortadan kalktı diyorlar kullanan var mı bilmem ama tavsiye ederim bizim henüz uyku sıkıntımız yok 2 .5 yaşına geldiği için keşke daha önce keşfetseydim önceki uyjusuzluguma harika olurdu ama bu vakitten sonra da uykusuz geceler olursa kullanıcam kesin

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gelirler şimdi sen nasıl annesin nasıl verirsin diyen annecikler
(196 puan) tarafından
bitkisel ki kınamalı bir şey yok nice kolik bebek sahibi anneler var bilirim be uykusuzluklar yaşıyorlar ben küçükken uykusuzluktan önümü zor görüyordum tavsiye amaçlı zaten kullanan kullanır herkesin kendi tercihi canım
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Küçükken uyku eğitimi verince bunlara gerek kalmıyor. Herkesin kendi tercihi ama ben uyusun diye vermezdim:) Işe yarar umarım.
(196 puan) tarafından
bitkisel olduğu için zararı yok  zaten ben içinde melisa var ben şimdi kızıma çayını içiriyorum günde yarım çay bardağı sakinlikte  veriyor benm minnak nadir hastalıklardan annelerimiz tavsiye etti o yönden rahatım
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım.
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Mesela bunu kaçıncı ayında vermeye başlardın cocugun küçük olsaydı 

(196 puan) tarafından
kullanım talimatı var grubumuzda annenin biri 4 aylık bebeğine kullanıyormuş 20 damla ama yine eczaneye danışmanız da fayda var bebeğinizi söyleyerek
(4,853 puan) tarafından
Yok canm onun için sormadım kullanma taraftarı da degilim benim oglum 2 yasinda zaten
Benim kendi fikrim bebek bu kalkacak tabikide gazi olacak acikacak agrisi olacak vs. Bana göre doğru değil
0 oy
tarafından

Linç is loading :D

(196 puan) tarafından
haha gelsin linkler mükemmel im düşüncesinde anneler kimse mükemmel değil canımsın ben memnun kalanlar cevremde çok diye her gün de burda uyumuyor kafayı yicem uyumuyor postlarını gördüğüm için tavsiye amaçlı açtım postumu :D
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Sen nasil annesin bu bebege verilir mi afachshshs:D

Evet uykusuzluk beter valla kullan be bitkisel zaten.

(196 puan) tarafından
:D başını okudum ahanda geldi linç coming  dedim aynen canım kullanıcam gerek olursa kesin
(1,950 puan) tarafından
Hahaha :D yerine göre linclerim kiz :D
0 oy
(169 puan) tarafından
Bu ne cnm tam aciklrmisin merak etttm
(196 puan) tarafından
Merhaba herkese.Uyku sorunu yaşayan çocuklara bir önerim olacak.Ben yeni buldum bunu .Kuzenimin çocuğuna verdi dr.henüz 4 aylık.Denemiş çocuk mışıl mışıl uyumuş.Aman hemen bende alıp deniyim dedim.Dün aldım .ücretli alınıyor.80 TL.kızım normalde 1-2 saatte zor uykuya geçer her gece.8 yaşında.Dün akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı verdim.Tam 8 dakikada uyuduTamamen bitkisel gıda takviyesi.Melisa ekstresi,ıhlamur falan var.Hep 8 yıldır çare bulamamıştım.Gerçekten mucize gibi.İhtiyacı olanlara öneririm. annemizin  biri bunu yazmış canım eczaneden alabilirsin  danışarak
0 oy
tarafından
Ben kullandım ise yaramadı maalesef
(1,176 puan) tarafından
Demekki verdiğin az gelmiş ben benimki 27 aylık 20 damla verdim hiç bir işe yaramadı ertesi gün 40 damla verdim 5 dk da uykuya daldı
0 oy
(3,552 puan) tarafından
8 aylikken bi kutu bitirmiştim simdi 22 aylik son 1 aydır tekrar başladım. Gerçekten memnunum doktorumuza da danistim içeriği temiz kullanabilirsin dedi. İçinde sadece melisa, mayıs papatyasi ve ıhlamur var. Uykuya dalmasini gerçekten kolaylaştırıyor bence 
0 oy
(7,567 puan) tarafından
Bunu bende duydum ama trendyolda yorumlarda okudum iyi değilmiş kızım 3 yaş 3 aylık doğduğu günden beri uyku bilmez gece uyanır saatlerce uyumaz onun için spariş vermek istedim ama yorumları gördükten sonra vazgectim
(196 puan) tarafından
eczaneye danışarak ve kendi doktorunuza danışarak alabilirsiniz bence çünkü bazı sitelerde yorum yapma karşılığı para alıyorlar 3 yaş diyorsunuz normlde deliksiz sabaha kadar uyuması lazım zor bir durum olsa gerek sağlık açısından bence zararı yok bitkisel tabi kızınızın alerjik durumu yoksa
(7,567 puan) tarafından
Alerjik durumu yok çok şükür

Hemde çok zor hiç uyumuyor bide 3 aylık bebeğim var oda gece hiç uyumuyor sürekli emmek için uyanıyor
(196 puan) tarafından
bence siz bi doktora danışın bu bitkisel takviyeyi bir deneyin 1 hafta falan baktı fayda yok bırakırsınız doktorunuz onaylarsa kullanırsınız tabi size kalmış çok zordur sizin şuanki durun kesin Allah yardımcınız olsun
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Bende bi ara düşündüm canım 22 aylık gece emmek için o kadar çok kalkıyor ki yıprandım ama sonra dedilerki sadece uykuyu kolaylaştırıyor uyku süresini uzatmıyor :) o yüzden bende dedim tek çare memeden ayırmak :) inşallah senin işini görür 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 202 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde zehraTekin (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 292 göst.
5 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 298 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (840 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 213 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...