0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından

Kızlar bebek bezi fiyatları malum ve şu tek kullanımlık bebek bezleri çok fazla atık oluşturuyor çevreye zararı var baya o yüzden bebeğim doğar doğmaz olabildiğince erkenden bezden ayırmayı planlıyorum. Yurt dışında da bebeklerde bezsiz yaşam örnekleri var hatta bir akrabamız bebeklerine hiç bez bağlamamış. Tek kullanımlık bezler yerine daha çok külot tarzında üçgen şeklinde katlayıp çengelli iğneyle tutturabileceğim bir kumaş türü lazım bana. Hani eski klasik tarzda %100 pamuklu poplin kumaşlar var ya da Amerikan bezi diye geçiyor ama kumaş bilgim pek yok ne tarz bir kumaş tercih edilmeli bunun için? :angel:

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kumaş hakkinda bi bilgim yok güzel düşünmüşsün ama dogumdan snra ilk gunler zorlanirsin gbi baya bez dikmen lazim. Aksamdan sabaha 8 tane bez degistim ve bunun gündüzü de var çok sık pisletiyolar :/
(450 puan) tarafından
Canım doğum yapar yapmaz kullanmayacağım tabiki biraz daha ilerisi için 5 6 aylıkken falan
-Reklam-
0 oy
(12,743 puan) tarafından
Yeni doğum yapacaksan biraz zor olur kuzum 
(450 puan) tarafından
Canım doğum yapar yapmaz kullanmayacağım tabiki biraz daha ilerisi için 5 6 aylıkken falan
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Uğraşmak çok zor olacak senin için ama e bebekte bunların haziri oluyor bir bak istersen
(450 puan) tarafından
Hazır yıkanabilirler içime sinmedi sanki ya
0 oy
(1,691 puan) tarafından

canim bunlara bi bak istersen

image

image

image

(450 puan) tarafından
Yıkanabilir bebek bezi canım değil mi bunlar?
(1,691 puan) tarafından
evet kuzum ic bezleri oluyor ve baya memnun olan var ozellikle ilk olani arastrmani oneririm ilk zamanlari gecsin bebisimin bende alcam saglik acisindan cok istiyorum 4 5 ayliken baslamayi fusunuyorum
(450 puan) tarafından
Di mi ben de 4 5 aylıkken başlamak istiyorum ne kadar erken o kadar iyi olur. İç bezleri de mi yıkanıyor sürekli almak mı gerekiyor peki hiç bilmediğimden :(
(1,691 puan) tarafından
dis dan 5 6 tane olsa yeter icler yikaniyor diye biliyorum canim is bezini cok aldinmi tamamdir yinede sen mesaj at bilgi al istersen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
13 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 335 göst.
1 Ocak 2020 Aile kategorisinde ♡ikipaşaannesi♡ (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 216 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu

374,542 soru

11,201,629 cevap

34,497 kullanıcı

...