0 oy
1,030 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi geceler hanımlar dayanamadım buraya yazayım dedim. Dün akşam eşimle WhatsApp tan yazışıyorduk o şuan iş gereği başka şehir de bende komiklik olsun gülelim diye bir video hazırladım onun fotoğrafıyla yani komik bir hale getirmiştim onu. Ona attım videoyu oda gülerek tepki verir falan sanmıştım ama bana çok saçma ve gereksizsin dedi :((çok ama çok kırıldım bu lafına ve ona küstüğümü kırıldığımı belli edecek şekilde söyledim. Cevabını almadan uyudum. Sabah uyandığımda sadece "peki" demişti cevap vermedim yine. Akşam oldu bana özür mesajı falan yazdı yine karşılık vermedim hala da cevap vermedim bu saatte kadar uzun süre konuşmayı da düşünmüyorum. Sizce doğru mu yapıyorum konuşmamakla ya da ben mi abartıyorum lütfen akıl verin bana çok kötü hissediyorum kendimi :(

22 Cevaplar

+8 oy
tarafından

Ben neden eşi haklı buldum acaba :D şahsen ben de eşimin benmle dalga geçmesinden hoşlanmazdım bazen bişey olunca gülersem o da tamam abartma artık fln der sanırım kimse hoşlanmaz.. 

tarafından
Bence konu video değil gereksizsin kelimesi olmalı
(961 puan) tarafından
Ama sadece iki kişinin güldüğü şeyde ne sakınca var ki hakaret içermediği sürece :) biz çok güleriz eşimle böyle yaparak kimselerin görmediği hallerimize. Tabi herkes farklıdır ilişkisinde ama arkadasın eşi de biraz abartmıs öyle diyerek diye düşündüm
tarafından
Bende eşi haklı buldum.size komik.gelen ona komik.gelmemis belli ki birde uzaklık var  bence seninde ozur dilemen lazim konu ondan sonra kapat.
Belli ki istediği bir şekilde ve senin için şehir dışında yuvanız için hoşuna gitmediğin o kelime kullanmış bende olsam belki o sinir halinde onu söylerdim;))
(961 puan) tarafından
Ya haklı haksız ama öyle de denmez ki gereksizsin diye hosuna gitmediyse uygun dille karısına desin yapma böyle şeyler hoslanmıyroum hayatım gibisinden kalp kırmak kolay olmamalı heleki eşler arasında. Dediğim gibi ama herkesin ilişkisi farklı tabi
tarafından
Evet işte çok haklısın
-Reklam-
+2 oy
(3,812 puan) tarafından
Bence hatasını anlamış ondan uzatmayın derim ...
tarafından
Ama o kadar kırıldım ki konuşasım gelmiyor bana gereksizsin dedi yaa gereksizzz
(3,812 puan) tarafından
Evet dememeliydi çok haklısın ama hatasını anlamış olması özür dilemesi çok önemli bisey hiç anlamayadabilirdi özür de dilemeyebilirdi o zaman daha çok kırılmayacak mıydın
tarafından
Evet tabiki ama hemen affedip konuşursam devamı gelir bence
(3,812 puan) tarafından
Bence onunla konuşup çok kırıldığını bir daha tekrarı olmaması gerektiğini, öyle söylemek yerine daha yumuşak cümlelerle cevap vermesi gerektiğini ona söyleyin.  Küstüm konuşmuyorum demeyin bu şekilde de bisey çözülmez ayrıca  nereye kadar küs kalacaksınız
0 oy
(244 puan) tarafından
Kimsenin ilişkisine karışmak istemem ama doğru yapıyorsun gülüp geçebilirdi gereksizsin ne demek bacım bu erkeklere emin ol yüz vermeyeceksin 
tarafından
İşte bunu demek istiyorum bende saçma kelimesini anlarım da gereksiz ne demek yani
0 oy
tarafından
Aman abarttın o an öyle demiş özrünü de dilemiş uzatmaya hic gerek yok
0 oy
tarafından

Hatasını anlamış uzatma artik

0 oy
(961 puan) tarafından
Hayır haklısın evlilikte şaka da başka şeyde olur. Tavrını bozma hiç
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Uzagindaki adama kuserek bence hata yapiyosun... sen bilirsin yinede.
tarafından
Orası öyle de gereksizsin kelimesi de hiç hoş değil
(1,363 puan) tarafından
Ya belki de oda hani boyle ne bileyim ciddi anlamda soylememistir onu. Şakalaşiyordunuz ya. Simdi en iyi sen tanirsin. Devamli mi kuruyo bu cumleleri, yoksa şakaya karsilik mi yapti. Bilmedigimden bende oyle dedim ama mesela devamli boyle imalarda bulunuyosa evet konusma, ama şakana istinaden soylediyse ee sende yaptin birseyler sonucta.
tarafından
İlk defa söyledi bunu ama yine de çok kırıcı bir cümle ve benim ne kadar kırılgan bir insan olduğumu da biliyor bence o haksız
0 oy
tarafından
Kız bacım senin fotoğrafını mı tiktokta paylaşmışlardı? Naptın?
tarafından
Off hatırlatma kız :) karakola gittim TikTok farklı ülkenin uygulaması olduğu için kimin yaptığını bulamazşarmış saçmalığa bak neyse ki paylaşan kişiye özelden tehditli mesajlar attım kaldırmış videoyu
tarafından
Aaa iyi bari. Aklımda kaldı kız ondan sordum napayım.  Sen post açıktan sonra birinin daha başına geldi aynısı biliyor musun
0 oy
(946 puan) tarafından
Bende bazen eşime böyle videolar hazırlayıp atıyorum gülüyor benimle beraber tam tersine iyi yapıyorsun hak etmiş ne demek gereksizsin sensin gereksiz bir daha da yüz pas verme kendisi de normal Bi şaka yapınca gülme komikmiydi şimdi de birde milletin içinde yap bunu otursun düşünsün 
tarafından
Evet çok haklısın
0 oy
(506 puan) tarafından
Belki kizacaksin ama eşin özür dilemiş yani benim eşim hayatta dilemez 7 yıldır ağzından duymadım tartıştık az önce ben ağladım adam kalktı banyosunu yaptı saçını fonle kurutuyor ben ağlarken sesini duymuyorum fon makinesinden dedi ve yattı şimdi horluyor ben ağlıyorum üstelik hamileyim 6 aylık zerre umrunda olmadı bide üstüne bana evlenmeseydim keşke dedi. Bence uzatma barış
(3,812 puan) tarafından
Üzüldum inşallah düzelir eşiniz:(
(506 puan) tarafından
Keşke ama nerde :) el iyisi ev delisi derler ha o cinsten benim eşim :)
tarafından
Evet haklısın
(3,812 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun o zaman ne diyim;)
(506 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Zaten uzakmışsınız uzatmayın konuyu kapatın. Hatasını anlamış size yazık. 
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Benimki suçlu bile olsa özür dilemez o kdar bencil ki ben böyleyim diyor 
(506 puan) tarafından
Benim koca da öyle işine gelirse der dilemez :))
0 oy
(199 puan) tarafından
Fazla  uzatma küslüğü zatenbaşka şehirde
0 oy
(278 puan) tarafından
Gereksiz sin ne demek iyi yapıyorsun.. Ayrıca eşler arasında şaka hatta eşek şakası bile yapan var olur yani birbirimizle şakalaşmasak karşımdaki bana böyle tepki verse bir daha asla şaka yapmam şaka yapmasına izin vermem vede hep ciddi olurum bu ona büyük ders olur 
tarafından
Burada olsaydı ona yapacağımı bilirdim de işte şehir dışında anca bu kadarını yapabiliyorum
(278 puan) tarafından
Anlıyorum seni cnm ama şehir dışında olması hiç bir şeyğ değiştirmesin senin için mesajlarında bile ciddi konuş hatta onu ciddiye alma tepki ni bilsin bir daha yapmasın yani benim düşüncem bu tabiki eşini tanıyan sensin seni kibar Bi şekilde uyarabilirdi gereksiz ne demek :-( ama ben sadece fikrimi söyledim kuzum
tarafından
Evet çok haklısın
(278 puan) tarafından
Bu kadar açık olduğum için özür dilerim :-(
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Belki o an başka bir şeye kafası takılmıştır yorulmustur bence uzatma derjm kız yinede sne bilirisn
0 oy
tarafından
Sen ruhsuzsun diye bende mi ruhsuz oluyom öküz deseydin 
0 oy
(2,713 puan) tarafından

Salla gitsin yaaa :))) evet bende birden çok kırılıyorum ama geçip gidiyor Allah başka dert vermesin o videodan daha kötü bir tane yap yine at gül geç

0 oy
(5,551 puan) tarafından
Bazen bize komik olan şeyler onlara komik olmuyor maalesef
0 oy
tarafından

Kendime dert ararken ben valla :) 

Kuzum adam özürde dilemiş daha ne yapsn 

0 oy
(340 puan) tarafından
Yani yanlış bi kelime kullanmış o ağır bi söz keşke başka bisey diyeydi yada gülüp geçseydi kalbin kırılmış anlıyorm ama yinede uzatmayın bence ilişkinizi zedelemeyin belki oda uzakta morali bozuk anlaman lazım canm ☆ 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 665 göst.
13 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 880 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 638 göst.
26 Haziran 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 637 göst.
17 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,565 cevap

34,506 kullanıcı