0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gezmeye gitmeden bir gün once temizliği yemegi ev işleri yapmazsam o gün hayatta bişeyim yetismiyor..

Herşeyi oyle rutine baglamisim ki komşularımla 1 saat keyif kahvesi yapsak o günde tüm  isim kalıyor çamaşır bulaşık yemek hic bitmiyor zaten.

Sizler nasil yapıyorsunuz?:ermm:

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gezmeye gidersem hiç bir şeye ellemiyorum vallahi o gün ☺
tarafından
Ertesi güne dağ oluyor :D
(1,464 puan) tarafından
Ahaa benn +++
tarafından
Vallahi bende olsa da umurumda değil gidip keyfime bakıyorum sonra gelip mutlu bir şekilde koşturuyorum evde ☺☺☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Evden çıkmadan işimi bitiriyorum 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
 sabah 7de kalkiyoz kızımla 

Mesela o gun oglen biyere gideceksem sabahtan yemegi işi yapiom kizi uyutuyom uykusunu aliyo sonra uyaniyo karnını doyurup cikiom:D 
tarafından
Peki zamansız aniden çıkman gerekirse:)
(22,072 puan) tarafından
Kaliyo askom :D onemsemiyom
tarafından
Iyimiş:))
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Evin işini o kadar da çok kafama takmıyorun mutfağım toplu olduktan sonra gerisi zaten sadece dağınık oluyor oda umursamıyorum pek temiz olduktan sonra 
0 oy
(463 puan) tarafından

Ertesi gün gezmeye gideceksem akşamdan her yeri topluyorum. Yemekte pratik bişeyler hazırlıyorum olup bitiyor :) ben evlendiğim günden beri bir tek çamaşır olayını halledemiyorum ne yetişiyo ne kuruyo bezdim :D

0 oy
(599 puan) tarafından
Ertesi gün yapıyorum yada o hafta hiç yapmıyorum;)
0 oy
tarafından
Karsi komsum hergun gezmede inanirmisin gitmedigi gunlerde misafirleri gelir nasil yetişiyor hayret ediyorum bide 11 de uyaniyorum diyodu ee bu 12 de evden cikiyor ve bu saatlerde geliyor eve surekli boyle
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Bende ev işi vs yaparım yemek de ayarlarım kalkınca amca hazırlan çocuklar vs 
0 oy
tarafından
Benim için farketmiyor. Gezme dedin mi herşey kalır. Hiç ellemem banane gidip kafa dağıtırım :D
0 oy
tarafından
Sabah erken kalkarım zatenkizim okula gidiyor saat 7 kizimi hazirliyorum kahvalti yaptiriyorum 7.45 kalkıyor ona kahvaltı hazırlıyorum  o gidince yatmam artık evi temizlerim saat 12de kizim oglen yemegede geliyor onada ayri sofra yer tekrar gidrr okula saat 8.30 başlarım ev çamaşır bulaşık silme    yaparim onlar biter sonra  ne yemek yapacaksam hazırda bırakırım  en fazla 3 saat oturur  saat 4.10 gec eve gelir yemegi birakirim ustune tamamdir bende  saat 1de çıkarım gezmeye 4 kadar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün 12 dedimmi her işim biter o yüzden rahatım:D 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 467 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 536 göst.
26 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Tuğramın Annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 249 göst.