0 oy
362 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşime 300 e 150 indirim kodu çıkmıştı kopyalayamadan geri tuşuna bastık yanlışlıkla elinde 300 e 150 TL indirim kodu olan varsa atabilir mi lütfen

1 cevap

0 oy
tarafından
Bilmediğimden soruyorum bilen biri yeşillendirirse sevinirim çok görüyorum dayanamycam sorucam  bir insanın %50 indirim kodu olsa kullnmak yerine neden başkasına atsın ki 
tarafından
Ben kullanmadım attım cnm kullanmayan çok var
(108 puan) tarafından
Benim vardı yarın sabah 9 a kadar olduğu için alamayacaktım kartta para kalmamış bende verdim mesela
(306 puan) tarafından
Çünkü 24 saat içinde kullanman gerekiyor canım. O yüzden ömürlük olsa kimse vermez :)))
tarafından
Hımm kısa süreli oluyor genelde sanrm kod atıyorsunuz. Ok teşekkür eederim
(765 puan) tarafından
Bende geçen vermiştim herkeste para yokki yada begendigi bişi yok en azından başkası yararlansın
(2 puan) tarafından
Çünkü sadece outlet ürünlerde geçerli çok bir seçenek yok bende oğluma pijama takımları alacaktım outletten ben bile 300 TL'yi tamamlarken zorlandım çok seçenek olmadığı için her ürüne indirim yapsalar kod veren çok nadir olur maddiyat el vermeyip kodu insanlık adına yazan çok arkadaşımız var burada sağolsunlar.
(1,533 puan) tarafından
Outlet urunler oluyor. Zaten beden bile cogunda kalmiyor pek secenek olmuyor.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
7 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.

377,309 soru

11,291,453 cevap

34,706 kullanıcı

...