0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Kızlar ek gıda döneminde ek gıdayı kaç öğün veriyorsunuz nasıl olması gerekiyor ?

5 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende bilmiyorum veriyorum doymuyor bebegim 6 bucuk aylik.2 ogun veriyorum.
(244 puan) tarafından
2 öğün ek gıda diğer öğünler anne sütü veya mama tarzında mı canım
(3,895 puan) tarafından
Aynen 2 öğün ek gıda
-Reklam-
0 oy
(655 puan) tarafından
Ben şuan tadımlardayım sabah yumurta sarısı azcık tatırıyprum öglen yoğurt Bi tatlı kaşığı akşam da pirinç unu Bi tatlı kaşığı 5 ayı bitti
(244 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
7.ayindan itibaren 3 ogun veriyorum 6-9 aylikken oncelik anne sutu sonra ek gida seklinde gittim 9 ayliktan sonra once ek gida sonra anne sutu veriyorum
(244 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(5,220 puan) tarafından
2 öğünümüz keain var meyve püreli yoğurt ve sebze çorbası onun dışında sabahları kahvaltıda mamadan sonra masadakilerden ona uyvun olabları veririm bide yemeklerden çok az veririm diğer öğünler mama veriyorum
(5,220 puan) tarafından
Bazen tavuk suyuyla yapıyorım nazen normal su ve saf zeutinyağıda katıyorum
(244 puan) tarafından
Sebzeyi nasıl yedirmem bilmiyorum ya
(5,220 puan) tarafından
Alışacak annesi sende herşeyine havuç at tatlı olsun sever zamanla
(244 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkürler
(5,220 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Sabah kahvaltis öğlen arası meyve tarzı şeyler sonra  çorba akşama doğru aynı şekil iki saate bir o şekil hem guzel beslenir hemde yemeye alışır benim oğlum 10 aylık sabh kahvaltısı  sonra 12 gibi yoğurt yada meyve  2 3 gibi çorba makarna artk n olsa sonra  aksma doğru muhallebi irmikli yapsam yada meyve akşamda. Ne yemek yesek onu veririm sonra yatacağı zamn mama 
(244 puan) tarafından
6 aylık canım küçük daha benimki
tarafından
Küçük deme canim valla bak kızım iki yaşında sana yemin ederim küçük diye bişey vermiyodum mmaa yada aabogazinda kalacak fln fln yapiyodum hem ek gıdanın çoğuna hem puturluye geç başladım bu sefer hiç bişey yemedi artık zorla şuan gör çubuk kreker bildiğin oğlum şuan 10 aylık ben daha 6 aylıktan çorbalara başladım purelere puturluye şimdi ne versen yer çok şükür kızım yok 10 aylıkken bile zor yiyodu sen düşün şuan. 6 aylık hergun bir sebze püresi verebilirsin kahvaltıda karışımlar verebilirsin yumurt sarısı lavne bebe boskuvu pekmez ve mamayla ıslatıp kariiam ver oglenler sebze pureleri veya yoğurt ikindiye doğru meyve veya çorba akşamlar i 6 aylık bebek muhallebileri hem daha iyi kavrar hem daha iyi beslenir ama gene sen bilirsin internetten arastirabilirsin ama gene senin tercihin ben senin bebeğinin beslenmesi için diyorum çünkü artık buyuyolar mama vs tik tutmaz artık ek gıda yemeleri lazim
(244 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler yoğurdu evde mi mayalıyorsun yoksa dışardan mı alıyorsun
tarafından
Vala canım evde mayaldigimiz yoğurt olduğu zamn veriyorum olmadığı zamn disardan
(244 puan) tarafından
Peki gülüm teşekkür ederim sağol

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 187 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 165 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
24 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...