0 oy
1,925 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Posta yorum yaptıktan yarım saat sonra mesaj yakaladım. Bu gece konuscam kılıfına uydurmasini beklemeden. Daha bebeğim 2 buçuk aylık. Umarım açıklaması vardır. Dualarınizi bekliyorum

25 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Pardon ne açıklaması izin verme bile konuşmasına 
(196 puan) tarafından
Öyle olur mu. Ben gayet sakinim. Dinlicem bakalım. Ya doğrularını ya yalanlarını
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Tabiki bi açıklaması vardır canım ama yersen minareyı çalan kılıFini hazırlar önce sen emin misin hiç beklemedigin bir şey söylerse napcak sin elinde kanıtın var mı bosanacak misin :(
(196 puan) tarafından
Mesaj tam aldatma mesajı değil ucu açık bir mesaj emin değilim. Ama mesajları gördüğümü anladı. Önce dinlicem. Zaten o kadar iyi tanıyorum ki gözlerinden yalan soyledigini anlıyorum. Bana bu mesajların devamını gösterirse ve masumsa bakicaz. Ama yoksa bebeğim babasız büyücek ne yazikki
(1,437 puan) tarafından
Umarim düşündüğün gibi kötü birseyle karşılaşmasın canım inşallah aldatmamistir Allah yardımcın olsun :(
(196 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canım allha yardımcın olsun çok zor susan zor ayrilsan zor çok iyi düşün ona göre karar ver ve aldatmanın bı bahanesi olmaz bence 
(196 puan) tarafından
Bahane beklicek yaşı geçtik. Mantıklı bir açıklaması var mı bakalım. Ben bu mesajdan bunu anladım ama dediğim gibi önü arkası yok mesajın onlara bakicam
(7,249 puan) tarafından
Yoktur inşallah canım kolay değil bı yuvayı  bozmak bide bebisiniz varmış
(196 puan) tarafından
Bebeğiniz de hasta bide  çaresi olmayan dert değil ama nasıl yaptı bilmiyorum
(7,249 puan) tarafından
Olmaz diye bişey yok canım bu hayata herşey insan oğlu için var allhaim sabır versin sana ama insallha yoktur öyle bişey okadar zor ki :(
(196 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Aldatmanın bi açıklaması yoktur . Illa da bi açıklama isterseniz tek açıklaması özgüveni olmayan erkek psikolojisi 
tarafından
Hersey ortada cnm ya
(196 puan) tarafından
Ortada evet. İş adamları derneği toplantısına gitti şimdi :))) gece gelince nurdan yazarim kızlar
(1,020 puan) tarafından
Toplantı da yalan olmasın
(1,020 puan) tarafından
Neyse sen sakin ol şimdi tamam yazarsın bize
(1,020 puan) tarafından
Ne oldu geldi mi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Aldatmanın ne açıklaması olabilir ki 
(196 puan) tarafından
Bakalım ne bahaneleri olcak :) doğruysa
0 oy
(117 puan) tarafından
Valla erkek milleti mutlaka bir bahane bulur Allah yardım etsin. 
(196 puan) tarafından
Orası kesin :)
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Niye eski postları siliyosunuz konuyu anlamak için giriyorum bomboş sayfa. 
(196 puan) tarafından
Ben bişey silmedim ki. Kız buna neden şarja takmiyosun konuşmak istemiyorsan açıkça şöyle demiş. Kız bizim çalışanımız ben aldatiliyorum diye düşünüyorum bakacaz
0 oy
(175 puan) tarafından
Aldatmanin aciklamasi olmaz.InwaAllah dusunduyunuz gibi deyildir.
(196 puan) tarafından
Umarim
0 oy
tarafından
Üzüldm kuzu hayrlısı olsn 
0 oy
(1,652 puan) tarafından
Ne yakaladın canm yani nasıl yakaladın ne bekliyorlar ne istiyorlar anlamıyorum
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ne gibi açıklaması var bilmiyorum ama inandırıcı gelmiyor bana Allah gönlüne göre versin canım çok üzldm Allah yolunu açık etsin 
0 oy
tarafından
Aldatmanın açıklaması var mı 
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Açıklaması ne olabilir ??? Yani ne bekliyrosun açıklama olarak

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Eger bisey yapamayacaksan hic soyleyip yuz göz olma bence kesin kanıt topla,

Ama dunyasıni başına yikacam onu bin pişman edicem bi daha asla böyle bişeye yeltenemicek bile diyosan o ayrı kuzum
(196 puan) tarafından
Yani insan içine çıkamaz. Piyasadan silerim onu. Gözlerindeki o yalan ifadeyi goreyim bana yetecek. O kız da bakalım sokağa çıkabiliyor mu babası oldurmezse :)
0 oy
(603 puan) tarafından
İyice anla zaten gözünden anlarsın doğru mu yalan mı dedi. Dün eşimle yoldayken ki karnım burnumda gözümün içine baka baka kadın kocama iş attı. Eşim tövbe tövbe diyerek arkasını döndü. Ben de kadına göz kırpıp öpücük attım bozuldu. Sorun çıkaracağım sandı galiba. Yani var hasta ruhlu insanlar ne yazık ki. Kadınlığımızdan utandırıyorlar. Mesaj ne tam bilmiyorum ama önce bir dinle. Anla. 
(196 puan) tarafından
İşte bu kızın önceden de vukuatlari varmış. Ama yüz bulduğu kesin. Bugün bı ağzını aradım da 3 yıldır sevgilisi var kızın bide :))
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Aldatmanın hiç bir açıklaması olamaz.
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Yani nasıl bi msj acaba neyini dinlicen ki Allah zorunu kolay eylesin
0 oy
(196 puan) tarafından
Kızlar eşim bugün mesajların tamamıyla geldi. Hepsini teker teker okudum. Çok yakın bir arkadaşımın zamaninda aldatıldigi ve iş yerimizde çalışan bir kaç elemanın eşimin konuştuğu kıza sarkintilik yaptığını konuşmuşlar. Eşimin w.appi dükkanın bilgisayarında açık oldugu için mesajları silmiş hemen bu sarkıntılık yapan elemanlar görmesin diye eşleri var çünkü. Elemanın işine saçma sebepten son vermişti bu yuzdenmis kısacası ihale benim eşime kalıyordu. Kızla da yuzlestik doğrular nitelikte. Yine de kız da işten ayrılacak. Çok şükür ki ben aldatilmiyormusum.  2 gündür konuşmadık çünkü silinen mesajları geri getirmekle uğraştık. Sorun yok :) bi kaç kişi mesaj atmış teşekkür ediyorum. Bu arada sana bunu niye anlatmadı diyenler için o çalışanların eşleri de benim yakın arkadaslarim ben böyle şeylere susmam yuvaları bozulmasın diye bana söylememis. Az daha benim yuvam yikiliyordu
0 oy
(808 puan) tarafından
Merak ettim konuştun mu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ne gibi açıklama bekliyorsun ki al bebeğini git annenlere

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 433 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Kayraaaaa (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.