0 oy
809 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Surekli geliyiruz allhn her gunu bıktım istemyrm dedikce neyms ilk torunlariymis ozluyolarmis vs vs biktim bu kocdan da ailesnden de keske evlenmeseydim ya geldim direk mutfaga cay demle doldur yeter ya kizi emzrcm diye odaya girdim cikmyorum istemeyerek geldim ve ailemde esimin ailesyle komsu yani geldiğimizi görüyorlar bizimkilere gelince gitmek yok ne yapcm bunla insanca konuşuyorum ayni kusuyrm inat edyrm ayni 

14 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Allah kocana akıl versin bence 
(1,151 puan) tarafından
Akil vermiste kullnmayi bilmiyo ya of keske evlenmeseydim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu aralar kaynanam çok geldi gtti severim ama gina geldi 2 ay görmesem iyidir ozlemem lazm çok fazla gelsin istemim valla ama gelme de diyemem uyuyirm isim var derim artık 
(1,151 puan) tarafından
Benim 1 sene gormem gerekr ya of keske evlenmsydm ya o degil annmlr karsida bekliyolar yok uykuyu bahne ediyo anasnda uyku yok
tarafından
Hshah bisver ya takma bn her şeyi akışına bırakıyorm
0 oy
tarafından
Gitme . Zorla goturecek hali yok . Gerci bu defa onlar gelirmis :(
(1,151 puan) tarafından
Zorluyo iste bu sefer de kavga cikiyo sutum kesilecek stresten sinirden
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun bacim çok gıcık bi durum yaa
(1,151 puan) tarafından
Amin inann ne yapcgmi sasrdm odadan cikmk istemyrm
(119,055 puan) tarafından
Biz beraber yasiyoz evim yapiliyo ins yilbasindan once tasincaz benim bile idadan cikasim gelmiyo o kadar bıktım yani
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Güzelce konuş dicem konustugun halde değişmiyorsa. Sende gitme benim aileme gidilmiyorsa bende gitmiyorum. Nasıl sizin torununuzsa benim ailemin de torunu onlarda özlüyor der Inat ederim yine gitmem benim aileme gitmiyorsa ben niye gideyim ailesine 
(1,151 puan) tarafından
Oyle cok inat ettm halini bi gorseniz kudurdu kizimda huzursuz olmasn diye kavga etmyrm ama bida guzellikle konuscm sonra yine inat edcm artik ne oluyorsa olsun
(2,103 puan) tarafından
Bazen susmak ezilmektir. Eşinle kavga etme o anlamda demiyorum ama bazen kendini savun. Yapmak istemiyorsan yapma o kırılır bu üzülür diye düşünürsen başkası seni uzer
(3,136 puan) tarafından
Geçen bende eşime öyle söyledim canım. Annemlere gitmek istedim ilk defa gitme evinde otur dinlen falan dedi. Sonra da evini temizle yukarıya annemlere çık dedi eşim. Bende madem annemlere girmiyorsam hiçbir yere gitmiyorum dedim. O zaman evinde otur dinlen dedi. Tabi kızmadan tartışmadan konuyu kapattık
(2,103 puan) tarafından
Kavga etmeden olayı büyütmeden kibar kibar lafı gecireceksin erkeklere hakkını savunucaksin ama kelimeleri iyi seçerek kavga olmaması için öyle öyle yontulcak bu erkekler
(3,136 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Ben öyle yaptığım zaman birşey söyleyemiyor haklı olduğumu düşündüğü için
(2,103 puan) tarafından
Ben haksız olsamda ne yapıp edip kendimi haklı çıkarırım. Eşimde der ki az once ben haklıydım şimdi nasıl haksız çıktım ;) konuşacağın kelimeler çok önemli kizdirmadan hakkını savunmak
(3,136 puan) tarafından
Az değilmişsin valla :)) fenasın fena. Kelimeleri iyi seçmezsen herşey yüzüne gözüne bulaşır
(2,103 puan) tarafından
:) hayat şartları bu hale getirdi beni ;) aynen öyle çıkmakta batmakta bizim elimizde
(3,136 puan) tarafından
İyi bi hale getirmiş :)) tabi öyle insan kendini rezilce eder vezir de
(2,103 puan) tarafından
Hakedene böyleyim yavrum :) doğru laf
(1,151 puan) tarafından
Susmayip sunu boyle yapysn diyorum bu seferde tribe geciyo cocuk gibi valla isim var esimle yine aryrum naptn diye sanki o kus gibi konusuyo
(3,136 puan) tarafından
Söyleme uslubü önemli canım
0 oy
tarafından
Bizim evimiz ayri ** hemen yan bina onceden surekli kuserlerdi gelmiyonuz gitmiyonuz diye kendileri gelemiyor esim bi kere kovmustu  hatalari olmustu  gelmiyonuz diye kustuklerinde esim eeldigimzde agzin denk durmuyorki demisti o gunden snra ne ben sık giderim nede onlarda davet edersem gelirler 
(1,151 puan) tarafından
Keske bizde oyle olsak annmlre arada gunduz gelrm aksma gec kalma erken gel diye saat veriyo bide okuz
0 oy
tarafından
Evet ben daha da burdaydım yani 
(1,151 puan) tarafından
Allh sabr versn napcgmi sasrdm
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bahane uydur sürekli çocuk durmadı uyamadı sabaha kadar de uyuyor de hep bir bahane uydur gitme
(1,151 puan) tarafından
Bebegmn durmadgni biliyo inadina yapiyo bi kez daha konusmyi denycm sonra inat edcm benimkilere gidilmiyosa onlara da yok
0 oy
(52 puan) tarafından
Çıkıp gideceksin anne evine ...
(1,151 puan) tarafından
Anne evinden aldi 1 ay kala doguma o degil bari oraya da gidiyorsan obur tarafda bi ugra
0 oy
(126 puan) tarafından
Bendede aynı durum var kaynanamdan iki mahalle uzaktaym hergün gidiyorum eşim açıkceza evine girdi ekimi bekliyoruz bugün diyo oğlumun 500tl faturası gelmiş ödiyicem gelip yanımda kalıp altmdaki evde oturmn sartıyla ailem o evde oturmama izin vermiyo dedim annen ödesin o zmn faturayı dedi ben ödüyosam sana karısmya hakkı yok dedim oğlunun faturasını annem niye ödiyicek öyle saçmalıkmı olur asla o eve tasınmam yanında kalmam dedim git oğluna emrinde kalıcak birini al oğlun oturdumuz evin kirasını ödiyemicekse doğucak kızınada bakamaz ona ben bakarm dedi o zmn evimin kirasınıda öde dedim ahır gibi evde oturmam babamn bana verdiği lüks daire var oglun gelicekse annemn yanına tasınırız dairemde otırurz dedim ben yanında kalmam bu evdede oturmam kızının oturduğu eve bak oğlunu koymak istediğin yere bak kalktm babamlara geldm akşam arıyo niye habersz gittin dedim beni takmıyanı kıymet vermiyeni bende dinlemem ne zmn adam akıllı bi ev buldunuz gelir bakarm kafama yatarsa tasırsınız
(1,151 puan) tarafından
Senn durumda daha zormus allh yardmcn olsun  ya
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz hergün giderim yanlarına görürüm muhakkak bundan da rahatsız değilim. Ama gitmem gereken yerlere de gidiyorum sorun olmuyor. Öğlen gibi yanına giderim ikindi zamanı evime iner yemeğimi yaparım. Gittiğimde bir işleri varsa da yaparım. Şahsen benim zoruma gitmiyor ama bebek olduktan sonra nasıl olur bilemem 
(3,136 puan) tarafından
Bebeğe kim bakacak aç mı kalsın ilgisiz mi kalsın garibim ne düşündedirler yaa
(1,151 puan) tarafından
Iste onlar uyuyo saniyo gelin onlra gore hizmetci
(3,136 puan) tarafından
Kendi kızlarının başına aynısı gelse bir ton laf ederler ama gelin evlerine gelip hizmetçi gibi oldu mu yap ak zorunda derler
(1,151 puan) tarafından
Aynn oyle 2 tane verecek baklm kimse yasattigini yasamdan ölmeyecek tek adaletli olan bu
(3,136 puan) tarafından
Aynen öyle valla hiç kimde yaşattığını yaşamadan ölmeyecek. Elbet başlarına gelir.
Mesela Bizim gelinimiz ilk evlendiği iki üç ay içinde baya sorunlar yaşattı bize. Annem hiçbir şekilde kendisine kıymazken ameliyatlı yatakta olan annem kalkıp kendi işini kendisi yapardı o haliyle ama yine de acımazdı hiç. Aradan baya zaman geçti kendi gelinleri de bu yaz tatilinde bütün mahalleye kendini rezil ederek büyük kavga çıkardı. Bize yaptı kendi gelinleri de onlara yaptı.
0 oy
tarafından
Kiz ben 10 senelik evliyim ilk 6 sene evim ayri oldugu halde kaynanamgilde kaldik kayinbaba derdim yok cunki ayrilar. Oglum 4 yasina gelince okula basliycak diye evimize gectik tamamen 4 senesdir evimizdeyiz.simdi 33 haftalik hamileyim 3. Bebgime hafta sonları 3 ay tatiller sömestr tatilleri hep ladinin basjndayiz ve kendime ait odam odamda ebeveyn banyom cocuklarimin yataklari benim.yatagim hersey bana ait ben yokken kimse kalmiyor ve gittigim zaman cok rahat ediyorum
(1,151 puan) tarafından
Bizde oyle olsak onlarda kaldgmzda ayri yatakalari aciyo
0 oy
(900 puan) tarafından
Aynı durumda sayılırız her gün gidiyorum biktim biktim sırf bu yüzden eşimle.kusum konuşmuyorum 
(1,151 puan) tarafından
Bende ayniyim valla oda trip atiyo hem suclu hem guclu
(900 puan) tarafından
Ben konuşmuyorum içimden gelmiyor eşime ofkeliyim suçu da yok aslında ama hırsımı başka türlü alamıyorum
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ayrıyız onlar hergun bizde sırf bu yüzden cinler tepemde kaç gündür 
(1,151 puan) tarafından
Bizde geliyolar uzagz sirf bu yuzden cok uzakta otryrm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 259 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,089 göst.
0 oy