0 oy
499 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (161 puan) tarafından

Konya'lı hanımlar bi gösterin kendinizi Belki komşuyuz ben karatay dayım siz nerdesiz

1 cevap

0 oy
(6,137 puan) tarafından

Biri beni mi çağırdı:)) bende karataydayim 

(161 puan) tarafından
Evettt hemşehrilerimi bi göreyim dedim
(161 puan) tarafından
Ben galericiler matbacılara yakınım
(6,137 puan) tarafından
Kececilerdeyim bende konyanın 4 bi yanına 2 dolmuş değiştirilerek gidilen yerde :)
(161 puan) tarafından
Biliyorum canım orayı çok uzak sayılmaz bize
(6,137 puan) tarafından
Peki hamile misin?
(161 puan) tarafından
Evet canım 10+6 buğün daha çok başındayız
(6,137 puan) tarafından
Anammm miniciksiniz :) benimde 14+3 sanki biz çok büyüyüz de :)) kime gidiyorsun dr ben kızılaya azer hanıma gidiyorum
(161 puan) tarafından
Devlet hastanesine gidiyorum çoğunlukla ama büyükşehir deki hacer hanımı da gidiyorum arada
(6,137 puan) tarafından
Ya benimde devlet hastanesine gidesim var akşam eşimin amcasının hanimi dedi ozeldeki ultrasonlar devletti ki kadar kaliteli değil devlette de olsun bi kayıtın diye kararsız kaldım 15 temmuza da gidesim yok b hekim olabilir mi ki
(6,137 puan) tarafından
Ilk gebeligimde bende hacer hanıma gidiyordum tatlı dilli bi bayan kalp atışını dinlerken normal duyamadı alttan baktı 2 saniye tuttu çekti bisey anlamadim ztn 2 hafta sonra da hamileliğim sonlandı bidaha da gitmedim biraz hem kalabalık hemde tahlil ücretleri.cok yuksek
(161 puan) tarafından
Ben 15 temmuz gidiyom yeni adı ile ali kemal belviranlı bülent şimşek çok iyi bir doktor ben çok memnunum sen nerden orayı istemedin ki bence beyhekimden daha yeni daha temiz hasta odaları iki kişilik ve büyük ferah
(6,137 puan) tarafından
Bülent bey 15 yıl fln cumrada görev yaptı eli hep gobeginde çok bilgili çok iyi bir doktordur. Yengem rahatsizlandiginda 1 kere gitmiştim. Suriyelilere verdiler sadece salı günü türklere bakıyorlar diye duydum bide yengem acillik olmus bakmamislar onlarda kizilaya tugba hanıma gitmişler diye anlattı burda postlarda açılıyorlar 15 temmuz diye memnun değil kimse sanırım oda etkiledi
(161 puan) tarafından
Yok canım o iş değişti şimdi suriyelileri nakipoğlu hastanesine verdiler onlar oraya gidiyor artık ben hiç suriyelileri görmedim burda acil é hiç gitmedim hep bülent bey é randevu aldım ve ona gittim 29 una randevum var ikilitest test için yine gidecegim
(161 puan) tarafından
Bide insanlar kendine özel ilgimi istiyor burası özel hastane değil sonuçta çok vakit ayıramıyorlar herkese ama ben bülent bey é ne sordum sa cevabı nı aldım
(1,524 puan) tarafından
Bende geldim :D
(1,524 puan) tarafından
Evet suriyeliler poliklnkte yoklar ama doğuma oraya yani 15 tmmza gdyolar
(6,137 puan) tarafından
Hosgeldiiiin :) sende hamiş misin nereye gidiyosun hastaneye
(1,524 puan) tarafından
Evet 32.haftamdaym şükür :) Kızılaya tugba sekmnlye
(1,524 puan) tarafından
Hoşbuldm bu arada :))
(6,137 puan) tarafından
Ay ya ne güzel yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişin sağlıcakla kucagimiza alalım inşallah. Geçen günde konuşmamışmiydik yeni aklıma geldi bak
(161 puan) tarafından
Şeyma cım hoş Geldin
(161 puan) tarafından
Canım benim doğumum sezeryan olunca bülent bey in dedigim Tarih te gidip Kuzu gibi kesilip gelecem o yüzden çokta sıkıntı değil suriyelileri n olması onlar zaten Her yerdeler
(6,137 puan) tarafından
10 haftaliktan sezeryana nasıl bağladın?
(161 puan) tarafından
Ilk doğumum sezeryan olduğu için
(1,524 puan) tarafından
Evet diğer tarafta konuşmuştuk adını görünce bildim zaten :) evet benim az kaldı çok şükür Amin inşallah :)
(6,137 puan) tarafından
Bu ikinci miii :) maşallah biz daha 1
(1,524 puan) tarafından
Aynen bende daha ilk :)
(161 puan) tarafından
Evet canım ikinci diger oğlum 13 yaşında arada 13 yıl var ama doktorum yine sezeryan dedi diger türlü riski çok dedi bende riski göze alamam
(1,524 puan) tarafından
Bende bazen gidiyorm doğum evine yani 2-3 defa gittim kaydım olsun en azından diye doğumu nerde yapcağma karar veremedim çünkü hani oranın da doğumhane si çok güzel odalar tek kişişk sancını kendin çekiyosn kendi odanda doğuruyosun illa çatala çıkmak zorunda değilsin yatakta da doğm yptıryolar filan
(6,137 puan) tarafından
Ya sizin vaktiniz dolmuş ama yine de söylim cumartesi günü novadaya gittim e bebekte 7 buçuk tl ye zibinlar var. Sonra sosyeteye gittim letgoda görmüştüm değişik değişik hastane çıkışları var meyveli zibinlar meyveli çoraplar var ama erken diye alamadım:(
(6,137 puan) tarafından
Şeyma o dediklerin nerde oluyo
(1,524 puan) tarafından
Yok canım iyice dolmadı daha nerden baksan 2 ay var :D ben e bebekte indirim varken hep 5 - 6 liradan almıştım zaten aynı novadadaknden :)  sosyete hangisi nerde ki
(161 puan) tarafından
Doğumhanesini görmedim ama polikinlik ve muayene gerçekten beğeniyorum testler de çok iyi aynı gün ikilitest üçlü test ve ayrıntılı günü geldiğinde aynı gün yapılıyor birde ziyaret é gittim hasta odaları güzel ve temizdi é daha ne olsun
(6,137 puan) tarafından
1. Organizenin orda. Sali cumartesi pazar acikmis
(1,524 puan) tarafından
Doğumevi bu dediklerim. Mesela kızılay da kendi odamzda durcaz ama bebek doğcpnda doğm haneye alacaklar çatala çıkarcklar bide doktor sadece bebek çıkarken gelcek diğer süreci kendim yada ebelerle geçircm bunlar kafamı karıştryo ya. Orda elif ebe var bi tane pat diye doğuma gelsem alırlar mı dedim alırlar ama bİ iki defa gel de kaydın olsun demişti ondan gittim bende :D
(1,524 puan) tarafından
Evet biliyorum orayı bide çetinlerin yanına açıldı ya yeni orası söylüyon sandm
(6,137 puan) tarafından
Kızlar 15 temmuz hakkında iyi güzel ikna edici şeyler söylüyorsunuz da ebelerden acilden fln tırsıyorum ya ben agresifim bilmiyorum. Özelde de acil sorunlu bisey olursa almıyorlarmis dr desen nobetci olmadigim yada hafta sonu doğum olursa girmem diyor ne halt edecem bende bilemedim. Pıhtı sorunum var benim bide doğuma kadar iğne kullanacam
(6,137 puan) tarafından
Çetinlerin oraya daha hiç gitmedim benim ki gezipde bisey almayacağımı bilir pek fazla gezdirmez beni doğuma yakın nereye istersem götürür:) benimde burdan tek dolmuş kalkıyor oda mevlanaya otobüslere desen hiç binmedim baya vasatim ben ya :))
(161 puan) tarafından
Canım ben işte bu konuda daha da rahat ım çünkü sezeryan günü nü bülent bey verecek ve doğum da o girecek inş. O benim özel doktorum gibi olacak sezeryan ın güzel tarafı da bu işte
(6,137 puan) tarafından
Müsait zamanda Bende gideyim de kayıtım bari olsun hem bülent bey iyi bir doktor bide o muayene etsin bakalım esimsiz de bir yere gidemiyorum ki ***** miyim neyim dicem de bebekten dolayı usengecim:))
(1,524 puan) tarafından
Evet bak Azer hanımın haftasonu ve gece gelmediğini duymuştum şimdi sana onu diyecektim. Bide kızlyda yoğun bakım ünitesi yok acil bişey olsa Allah korusun zaten direk doğumevine gönderiyorlar. İşte hala Kızılaya gidiyorum ama kontroller rahat oluyor o yüzden bide başından beri takibim orda olduğu için ama doğum konusunda çok kararszm Allahm bana hayırlı bi yol göster dye dua ediyorum hangi yer benm için hayrlysa oraya gidiyim diyorum
(161 puan) tarafından
Iyi olur canım tabi ben o yüzden hem devlet hem özel é gidiyorum Her Hangi bir sıkıntıda karşı elimde iki seçenek olsun diye
(1,524 puan) tarafından
Keçeciler demi evet ben hiç sevmiyorum orayı mahrumiyet bölgesi resmen otobüs yok bişey yok doğru düzgün :D benm evim adliyenin orda kendim biyere gidecek olsam ulaşımı çok rahat şükür ama bende şimdiden sonra kendim çıkmam ağırlaştım eşim çok şeyyapmıyo otobüse dolmuşa o yüzden. Yoksa ben okul hayatm boyunca lise ünivrste çok bindm iyi de bilir binerim :D
(6,137 puan) tarafından
Evet sadece cumartesi günü öğlene kadar var. Amin insallah benimde daha erken ama dogumuma yakin belki ani belki hafta sonu sancim olur yada Allah korusun acil bişey  olur nerden bulcam ben doktoru.   Bende bunları düşünmüyor değilim
(1,524 puan) tarafından
Aynen benm düzenli takibim özelde ama dedğm gibi 2, 3 defa gittim oda yeter kalabalık oluyo devlet yoğun oluyo daralıyorum bn nst sırası flan geç veriyorlarmış o bakımdan bnm için iyi değil
(6,137 puan) tarafından
Agirlasmadan bi gideyim bende ters ebesine denk gelmezsek inşallah
(1,524 puan) tarafından
Sana tavsiyem ya Zehra bebek yada Elmas uluer ikisinden birine git ünzile girrişgin de iyi bence ben bi kere de ona gittim ama ona sert diyorlar halbuki bana çok iyi davranmıştı :D bi git bakalım sen yinede.. Doğumevi hakkında kötü şeylerde duydum duymadım değil ama iyi şeylerde çok duydum işte
(6,137 puan) tarafından
Yasa gör diyorsun :) tesekkur ederim canim en kisa zaman da gidecem. birisi bizim yorumları okudu galiba diğer tarafa 15 temmuz hakkında post açmış doğum yapan var mi diye
(1,524 puan) tarafından
Git ama 3-4 kişiyle arka arkaya muayene olmaya kendini hazırla malesef kızlyda ki gibi odada tek biz olmyrz :|
Ha sen diyince gördüm baktım ayyy o araştırma çok kötü ya asıl orda ebeler çok azarlıyormş zaten öyle boş oda bile olmuyomş.
(6,137 puan) tarafından
Kızılayda da ayni ya hele hacer hanimda daha da dolu alıştım sessizlik olsun net bilgi versin başım gözüm üstüne
(1,524 puan) tarafından
Nasıl Azer hanımda da mı öyle tek sen olmıyomusn? Mesela kızılay da odada sadece eşimle ikimiz olurz
(6,137 puan) tarafından
Ben ultrasona girecegimde yada çıkacagimda muhakkak biri oluyor diğeri de sekreterin önünde oluyor kalabalık olduğu zamanlar öyle oluyor
(6,137 puan) tarafından
Ama eşim varken yalnız oluyorum bayan çıkıyor eşim öyle geliyor
(1,524 puan) tarafından
Hmmm anladm canm onun hastası daha çok gerçi kapının önü hep çok kalabalık oluyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 464 göst.
6 Mart 2019 Kültür-Sanat kategorisinde ARMES (161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 460 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 239 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy