0 oy
2,381 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından

Çok ağır çok bugün herşeyi öğrendim ve inkar  etmedi ne yapacağımı bilmiyorum şimdi evde değil gitti ben gidicem dedi sen kal ben giderim dedi bi eşşeklik yaptım diyor ne yapim neeeee 2 çocuğum var hak etmedim 

10 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından

Ne yaptıkı canım bı sakın ol guzelce anlat ona gore yorum yapalım hatası ne 

tarafından
Ne yaptı cnm sakin ol ne olur
(3,149 puan) tarafından
Ihanet demiş ya kizlar
(195 puan) tarafından
Sohbet edlin kadınlarla konuşmuş
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından

Canim öncelikle sakın ol evlatların için onu affetme zaten şuanda istesemde yapamazsın ilerleyen zamanlar için kendini güvence altına al o onun hatası senin yada çocuklarının degil

tarafından
Benımkı kadar agır olamaz ıhanetın senın cnm bnm eşim benı 9 aydr aldatıyor herseyı bılmeme ragmen susuyorum susmak zorundayım bebegım 20 gunluk daha hergn aglıyorum ama hep dua edıyorum esım için rabbım ona dogru yolu göstersın dıye sabret dua et bol bol allah büyük cnm sakin ol öncelıkle
(195 puan) tarafından
Bi yol bulamadım ama görüyorum ki kendine kızıyor nasil böyle bi hataya düştüğünü gözlerinde görüyorum o pişmanlığı ama affetmicem affettim desemde kalbimin kırıklığı hiç gecmicek pişman çok ama son pişmanlık fayda etmez düştü gozumden asla asla eskisi olmayacak hiçbirşey
tarafından
Eskısı kadar sevemıosun zaten kesınlıkle sadece cocuklarının babası oldugu ıcın susuyorun onunla yasamaya devam edıyosun cnm
(13 puan) tarafından
Ihanetin ne oldugnu yasamayan bilemez ama cok guzel yorulamissin canim evet dua et ben inaniyorum esin hatasini anliyacakdir
tarafından
Sizde benım için dua edermisiniz kulun kula ettıgı dualar kabul olurmuş esım dogru yolu bulsun bana oglumuza ve evımıze baglansın lütfen allahrızası ıcın dua edın
(2 puan) tarafından
Konu ile alakalı postlarda gördüm buldum sizi acaba şimdi durumunuz nedir boşandınız mı mutlu musunuz yoksa ailenizle barıştınız mı bendede durumlar sizinkine yakında duanızı banada eksik etmeyin benimde minik bebeğim var hep onun için susuyorum
0 oy
(25 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım erkek milleti değilmi al birini vur ötekini inşallah hatasını anlar birdaha da yapmaz 

0 oy
(22 puan) tarafından

O adam 2 cocugunu dusunseydi sana ihanet etmezdi omur boyu o adama katlanabilecekmisin ihaneti bile bile

Benim esim bana ihanet etse karnimdaki bebegimin uzerine yemin ederim ki o an biter bende ihanetin affi olmaz 

tarafından
Basına byle bişey gelmedıgı için bılmıyosun konuşmak bosamak çok kolay gelıyor sana hayat herkese adil davranmıyo işte cnm herkesin sınavı farklı
tarafından
Ayni fikirdeyim senle esimde bunu biliyor beni kaybedecegini bile bile yaparsa zaten bitmis demektir herkes yoluna surunsemde minnet etmem
(195 puan) tarafından
Şuan kalbim paramparça yapmaz diyordum benim kocam yapmaz sever saygı gösterir bana  ama artık iki cihan bir araya gelse ona olan kizginligim bitmez......
tarafından
Canim benim ya anliyorum hislerini kahrolasica yuva yikiyolar iste boyle
0 oy
(1,663 puan) tarafından

Devamı gelir emin ol bende su an dağılma surecindeyim sadece bekliyorum acele etmeden bekle iyi olur 

0 oy
(545 puan) tarafından

Yapilani tabiki hak etmedin canim seytana uymus esin. Valla allah kimseye yasatmasin suan basina gelmeyen icin bosan ayril.demesi cok kolay ama onca yil onca emek dunyan basina yikilmis gibi olmustur ama bosanmak en mantiklisi ne yazikki. Bir yapan hep ypar bunu unutmamak lazim. Allah yardimcin olsun umarim herseyin hayirlsii olur hakkinda.

(195 puan) tarafından
Unutalım diyor seni bundan sonra daha mutlu edecem ne fayda ağzıyla kuş tutsa bu yüreğimde bıraktığı acı geçmez offffffff kalbim paramparça;(;(;(Ben babamın prensesiydim ya ona emanet etmişti beni emanete sahip çıkamadı
(545 puan) tarafından
Ah canim.benim kiyamam sana hic uzme kendini zararin neresinden dönersen kardir demisler butun paranizi kumarda kaybetse  gene bi derece affedilebilir.ama ihanet dedigin gibi agir bi durum buyuk konusmiyim senide etkilemek gibi olmasin ama ihanet benim affedemeyecegim tek konu allah bidaha yasatmasin kimseye yasatmasin
(195 puan) tarafından
Aşk yalanmış sevda yalan keder oldu bana kalan.....Sen mükkemmel bir insansın diyor kim yerinde olsaydı beni asla kabul etmezdi sen katlanıyorsun benim gibi adama  kıymetini bilemedim diyor ;(;(
(545 puan) tarafından
Seninde guzel bi hayat hakkin sen neden katlanasinki bidaha yapmicaginin garantisi varmiki? Onun sozune karsilik yaptığı ihanet.. yedigi halt.. nasil guvenir insan bi daha bilemedimki. Yinede en iyi sen tanirsin kendini ve onu. Zamanla kabul ederim dersen bilemem. Ama naçizane tavsiyem biraz uzak dur kafani topla bakalim gercekten gecicek gibi oluomu yoksa daha ii bi hayat mi oluo onsuz hayat ona gore karar ver canim
0 oy
(452 puan) tarafından

Başına gelmeyen ve bu acıyı yaşamayan kimse bilemez, Allah sabır versin cnm sana, büyük konuşmak istemiyorum ama bnm eşimde yapsa böyle bişey ne kdr affetmek istesemde edemem, hep içimde bi kanayan yara olarak kalır ve tahammül edemem, madem beni seviyor ne diye başkasıyla görüşüyor seven adam değil ihanet etmeyi aklından bile geçirmez diye düşünüyorum şahsen. Ben sana ne affet ne de affetme demem kendini en iyi sen tanıyosun, affedip affedemeyeceğini en iyi sen biliyorsun ve ben kendimi senin yerine koyduğumda sonuna kdr sana hak veriyorum cnm, aklı başına gelmiş olsa bile bir daha değil ihanet kadınlara göz ucuyla bakmasa bile o yaptığı ömrümce içimden atıpta tekrar onunla aynı yastığa baş koyamam, herşeye katlanabilirim ama ihanet çok ağır gelir bana.

(195 puan) tarafından
Bende unutamam kalbim çok acıyor:((((((((((((;(;(ya beni öptü şeytana uydum sana kurban olurum sen bu kadar fedakarlık yaparken ben sana  bu essekligi yaptım diyor çok pişmanım içim çok acıyor ya kalbim sızlıyor hak etmedim etmedim dünyalar tatlısı çocuklar verdim ona 5 yılımı gençliğimi annemi babamı sildim onun için hayatım hep o oldu bana biraz bile ilgi göstersin diye ama o başkalarıyla telefonda sohbet etmiş......... diyor seni çok kıskanıyorum sen çok güzelsin manken gibisin şeytan a uydum diyor
(452 puan) tarafından
Sorsydın ya cnm ben çok güzel olduğum için beni kıskandığın için mi ihanet ettin bana deseydin ya
(195 puan) tarafından
Bir anlık diyor şeytana uydum dedim herşeye rağmen senin bu soğuk davranmana rağmen şeytan niye bana bulaşmıyor benim yapmam lazim ama sen yapıyorsun madem öyle güzelim onlara ne gerek duydun gelip benimle sohbet etseydin  sabaha kadar konuşurduk ama yemin ediyorum  ben bunu yanın a bırakmam
(452 puan) tarafından
valla cnm böyle bi konuda ne diyeceğini bilemiyor insan, o yüzden bende sana illa affet yada etme demiyorum cnm, Allah yardımcın olsun bitanem inan senin adına çok üzüldüm ve bi okdarda bana ihanet edilmiş gibi kötü oldum  :(
0 oy
(195 puan) tarafından

Onu çok seviyorum hemde çok onun dusunemiyecegi kadar çok seviyorum ihanet etti bana çocuklarımıza sevgime aileme ben onun ağzından bir güzel söz çıkacak diye köpek gibi beklerken onun her gözlerine baktığımda kalbimin çarpması ona olan askim çok büyüktü onun için çok çaba gösterdim ama bitti benim için kalbimde bir yara olarak kalacak ölene kadar hiç haketmedim ben bunları;(;(:(

tarafından
Canim benim cok zoe bu durum anliyorum mide bulandirici igrenc birsey hatta. Ama kimsenin lafina bakma bosan yada bosanma tamamen sana kalmış. Ama kolay yuva kurulmuyor kolayca yıkma. Inan bak bana cok kötü bir zamandayiz insan nefisten ibarettir nefsi onu kandırmış. 5 yil diyorsun cocuklar var diyorsun gencligim diyorsun. Tek kötü tarafindan bakma. Bu zaman kadar böyle bir sey oldu mu ? Iyi yonlerine bak hep ve öyle karar ver. Bol bol dua et rabbim omzumuza tasiyamiyacagimiz yükü vermez. Demek ki sen bunu gogusleyebilcek bir kadınsın. Kendine inan hemen pes etme lütfen.  Sen bir kadinsin sen bir annesin yuvani kurtarmayi yapabilirsin. Inan eskisinden bile daha iyi olursunuz. Sadece olumsuza degil olumlulara bakicaksin . Bardagin dolu kismina degil boş kismina bak. O bos kisimda siz varsiniz cocuklarinizla beraber. Yapmis bir hata ve cok pişman seytan ve nefsin kandirmis işte. Ikinci bir şansı herkes hakeder. Bu zamana kadar olan iyi yonlerine bak hic bir zaman kötü düşünme. Hep iyiye bakmayi basarirsan hep iyi olur inşallah. O senin kocan o senin ömrün. Insan hayatinda sadece ölüm zamanini ve evleneceği nasibini degistiremez. Onlar daha biz doğmadanbelirlenmis olandir. Rabbim sana hiç kötüyü lutfedermi ? Diyelim ki esin cok kötü çok zalim oda senin ancak imtihanıdır. Sabretmen gerekir sonu ferahlıktır. Ama bu dünyada ama gerçek evimizde. Biz bir yalanin icinde yaşıyoruz zaten bu yaşadığın sey ne kadar gerçek olabilir sence ? . Sabredeceksin . Saglikla kal ♡
(195 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumun için emziriyorum iştah sıfır  süt gelmiyor gidemedim bir yere annemi babamı üzmek istemiyorum çok yaşlı insanlar iyi tarafı yok mu var tabi daha bu güne kadar bana şunu alma şunu yapma dememiş iyi bir baba  ama bana ettiği ihanet unutamıyorum aynı evde kalmak zorundayız bir süre bakalım zaman neyi gösterecek bana çok içten sarılıyor hiçbirşey eskisi gibi olmayacak diyor seni çok mutlu edecem diyor ama nafile düştü  gozumden ama onu çok seviyorum bende ki yerini bilseydi yapmazdı...keşke gidebileceğim bir yerim olsaydı hiç durmazdım
0 oy
tarafından

Ne yaparsan yap ama sakın affetme affetmek bir daha yap demek erkekler bak bu çantada keklik çocukta var ne yaparsam yapım bırakamaz iki trip atar geçer der ama içindeki kırgınlıkları bilemez karşına geçince pişmanım ayakları ağlar bile ama inanma sakın bu bir strateji pişman ağlıyor beni seviyor deme seven insanın gözü senden başkasını görmez zaten ...

(195 puan) tarafından
Şuan babamın evine geldim zamana bırakacam herseyi
0 oy
tarafından

Canım tam olarak ne yaptı nasıl aldattı yani

tarafından
Anladım canım yaa şeytana uymuş bencede seni kaybetmektende korkuyo belli ki iki de çocuğun varmış bence yuvanı yıkma canım Allah korusun bisey yaşasa başka da tlfnla konuşması bi nebze affedilebilir sanki gururun kırılmış bende olsam kırılırdı ama yuvanı yıkma bence ya yavruların icin
(195 puan) tarafından
Boşanmam zaten ben çocuklarıma yapamam böyle bisi çok kirdi beni çok geçmiyor acısı ihanetin küçüğü büyüğü olmaz ihanet sonuçta kafam allak bullak bana nasil yaptı bunu suphelerimde haklı çıktım çok pişman yüzüne bakamiyorum diyor çok adi bir insanım diyo şimdi babamın evindeyim akli başına gelsin ki bi dahası olmasin o kadar basit değil
tarafından
Haklisin canım bence de biraz ders vermekte fayda var ama aileleri sokma hiç araya aileler girdi mi hiç kurtuluşu olmuyor malesef yanlış anlamazsan esin ve senin yaşlarınız kaç yani çok küçükse esin belki daha cahilliğine gelmistir
(195 puan) tarafından
Eşim 24 ben 22 17 yaşında evlendim oda 20 ydi yok ya biraz uzak kalmak istediğimi söyledim boşanmak için değil
tarafından
En iyisini yapmışsın canım aklı başına gelir ama çok uzatma bence  biraz ayrı kalmak iyi olabilir sizin için sonra kendide söz verirse güven devam et ilişkinize insallah yapmaz bi daha

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 464 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 555 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 610 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Cemtesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 715 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Berivanorhan (8 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı