0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çıldırıyorum artık bebeğime ek gıda veriyorum verince ağzında tutuyor ağlıyor tükürüyor sabır sabır diyorum ama tuvalete bile gidemiyorum bebek biraz da uyusa hemen koşup iş yapıyorum temizlik yemek VS ama gerçekten yoruldum bebeğim yemek yemiyor ağzında tutuyor boğazında kalıyor kac defa ölümden döndü artık sinirlerim bozuldu hep farklı şeyler deniyorum farklı farklı kaşık mamalar aldım ama yemiyor başım ağrıyor sinirden bazen ona bağırıyorum üzülüyorum ama bende insanım…

8 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
Buda kapanabilir
tarafından
Kapanırsa çıldırırım
(771 puan) tarafından
Basligi degistirdin ya kapanmaz artik canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnatla açıyorsun ama başlık yanlış canım 

Ek gida Yemeyen bebeğime çözüm diye yazsan kapanmaz
tarafından
Yazdım canım
tarafından
Smdi kapanmaz
Biraz ara ver yediği hicbirsey yokmu sevdiği
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım 
tarafından
6 canım
tarafından
Benimkisi o aylarda yiyiyordu 8 aylık şimdi yok zorla 1 yemek kaşığı yiyiyor aşırı meme bağımlısı bende de o sıkıntı var
0 oy
tarafından
Muz falan ver belki tadını sever yer bir de meyve  emziği var ondan al içine meyve koy yavaş yavaş alışır inşallah yanında yemek yiyin 
tarafından
Yiyorum kuzum bir ara muz verdim yoğurtla yedi şuan beidgodun çığlık çığlığa
tarafından
Bebekler için çorbalar var onlardan yap hem biraz ılık olursa yer yanına mutlaka ev yapımı yoğurt ver benim ki öyle daha çok sevdi çorbanın içine biraz kuru nane çok güzel oluyor
tarafından
Deniycem kuzum
0 oy
tarafından
Muz falan ver belki tadını sever yer bir de meyve  emziği var ondan al içine meyve koy yavaş yavaş alışır inşallah yanında yemek yiyin sizi görsün.
0 oy
(120,793 puan) tarafından
tamam sende insansin yoruluyosun uykusuzsun cook iyi anliyorum seni ama bebeklerin bazilari oyle ek gidaya alismasi zaman aliyo inanki zamanla hersey rayina oturuyo
tarafından
Ama canım benim bebeğim meme tutmadı mama içmiyor neden öyle
0 oy
(688 puan) tarafından
Ay okuyunca benim dünkü post um aklıma geldi aynı şikayetle dün bende post açtım bizimkide aynı evde sinir krizi geçiriyorum kaşığa vuruyor yemek istemiyor bende neler denedim ama yok akışına bıraktım artık canım yoksa ben yipratiyorum 
tarafından
Benim bebeğim zayıf canım herkes bakmıyorsun diyor ama halbuki bilmiyorlar ki yemiyor
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Israrla vermeyin dr tavsiye etmiyor ret ediyorsa baska dene ara ver  4.5 aylik ogluma basladim mahsallah yiyor vermeyince ağlıyor
tarafından
Benimde başlarda öyleydi sonradan değisti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
27 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu