0 oy
303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Allah aşkına mamam yememe derdi bitti iki gündür saçlarını yolup yemeye çalışıyor ki kız derdi ne bunun doktora sıra aldım götürücem sizce neden yapabilir bunu sebebi nedir kızlar 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek çocuk mu kaç yaşında
(4,061 puan) tarafından
İnş canım ya zatn kendi strsimdem ölüyorum şu ara bide bu çıktı artık dk başı ağlar oldum
tarafından
Çok iyi anlıyorum seni bende çok takıntılı bir insanım herşeyi didiklerim ama iyi değil yıpratıyor insanı destek al doktordan inşallah bişey yoktur. Allah yardımcın olsun
(4,061 puan) tarafından
Zatn destek alıyorum canım destek almasam daha kötü olurum ben biliyorum ama kızımı boyel görmek üzüyor beni
tarafından
Allah yardımcın olsun canım kötüyü düşünme ne olduğunu bilemeyiz umarım kötü bir şey değildir ♥️
(4,061 puan) tarafından
İnş canım bnm
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından
O bir tür hastalık canm beklemeden götür doktora
(4,061 puan) tarafından
Ay bunu okudum ben ya içe psikolojim bozuldu ya yemek de yemiyor zatn o başladı günden beri herkez 1 yaş sendromu dedi ama değil ya böyle olucani sanmıyorum
(935 puan) tarafından
Sen bilirsin canm doktora götrmeden bilemezsn
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bakalım ne dicek doktor
(1,616 puan) tarafından
Doktura git canım 15 yıldır bırakamıyorum lütfen önünü kes çocuğun elinde olan bşy değil
(4,061 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(158 puan) tarafından
Saçlarını yemesi psikoloji ile ilgili diye biliyorum canım. Bence bekleme git hastaneye. Burda bizler seni yanıltabiliriz
(4,061 puan) tarafından
Ben eoyle düşündüm ama psikolojik ne var ki bisi olduğu da yok alla ala ya
(158 puan) tarafından
İllaki aile içi olacak değil canım. Televizyondan birsey görmüştür etkilenmiştir. Yani suçu hemen kendinizde aramayın. Muhtemelen izlediği birsey den etkilenmiştir.
(4,061 puan) tarafından
Artık hiç bisi açmıyorum bugün hiç açmadım zatn uzak tutucan artık onlardan da bakalım ne olucak bide doktor ile görüşelim de
(158 puan) tarafından
Aynen doktorla bir görüşün bakalım ne olacak
(4,061 puan) tarafından
Aynenn canm bakm ne dicek
0 oy
(689 puan) tarafından
Vitamin eksikligi var canim  kesin gotur kardesimde oyleydi ilacla duzeldi
(4,061 puan) tarafından
1 yaşında yapıldı kan tahlili herseyi çok güzeldi hatta çok yüksek çıkmıştı ben anlamadım ki ya
(689 puan) tarafından
Bi vitamin eksilince oluyor demisti canim doktor bir git istersen yada yeni stres yapacağı birsey oldumu hayatinizda
(4,061 puan) tarafından
Valla canım geçen hafta ikimiz de hasta idik yattık sürekli herhangi bir degiklik farklılık yok ki canım ya
(689 puan) tarafından
Rabbim sifa versin cnaim benm
0 oy
(220 puan) tarafından
Bi vitamin eksikliği olabilir ama hangisi test yapılmalı 
(4,061 puan) tarafından
Cumaya sıra bulabildim hemn gitmemiz lazım ya kafama takıldı yemesin diye başında bekliyorum resmen
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Canım onun önünü hemen kes bende küçüklüğümden beridir öyle yapıyorum şuan 23 yaşındayım bırakamıyorum çok utanıyorum bırakamıyorum onu çok kötü bşy ailemle paylaşamadım bunun için o kadar dayak yedim laf yedim ki ailemden sürekli arkadaşlarımın arasında rencide rezil oldum bu bir psikolojik bşy psikolojik doktura götür ailem psikolojik olduğunu bilmiyor halende ben kendim halen de bırakamıyorum bunun yüzünden çok küçük yaşta kapandım çok üzgünüm lütfen önünü kes çocuğun elinde olan bşy değil hiç kimseyi dinleme önünü kes lütfen benim gibi olmasın
(4,061 puan) tarafından
Hay kıyamam snaa ya hey Allah allhim sanda yardımcı olsun bakalım bugün öğleden beri yapmıyor arkadaşlarının yanına götürdüm geldik yapmadı hiç ama bakalım ne olcak mama de ydi şimdi güzel acaba hep evde oldu için mi oldu ki dedi eşimde
(1,616 puan) tarafından
Evet canım onunla knş arkadaşlarının yanına götür yalnızlıktan mesela ders çalışırken bşy düşününce bir sorun olunca ypyr insan bir çocuğun nasıl bir derdi olabilir demeyin var canım illaki bir isteği bir sıkıntısı en çok da çocuklar kendini ifade edemediği için sorunları olur ve böyle şeyler yapar onun için knşn belki arkadaş istiyor yada ilgi vs herşey olabilir
(4,061 puan) tarafından
Arkadaş istiyor büyük ihtimalle sürekli beraberiz benden bile sıkılmış olabilir
(1,616 puan) tarafından
Evet olabilir
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(406 puan) tarafından
Cnm psikolojik olablr bndede olmustu kucukken
(4,061 puan) tarafından
Saha çok küçük ne oldu acaba ya püf
(406 puan) tarafından
Aile ici durumlar fln en kucul birsey bile etkileyebiliyor cnm kendimden bliyorum veya cevresel etkenler
(1,616 puan) tarafından
Sen nasıl bıraktın canım ben bırakamıyorum tedavi mi gördün
(4,061 puan) tarafından
Ben anlamadım canım vallahi yemek de yemiyor yarım kilodan fazla kilo vermiş canım sıkıldı şuan oturdum ağlıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 292 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Naz21 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde EcrnEslm (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 115 göst.
9 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...