182 göst.
tarafından

Kızlar her zaman izlemiyorum ama  ara ara baktigimda hep ayni konulari gördukce uzuluyorum insanlik ne oluyo kimi kadin cocugunu esini birakp gtmis başka adama kimi adam ayni seyi yapmiş kadına artk ar haya namus kalmams kınamiyorum kimseyi ama olan o kucuk cocuklara oluyo sonrada yillar sonra müge anlida cocuk aramaya gelirler bir anne icn ewladindan ne kadar ileride olablr baska bi adam:( ve artik o kadar geniş olmuslar ki telefna baglanip su adamla gttim diyebiliyolar Allahm hidayet versin sosyal medyalardan iki canim cicim kadinlarin yada adamlarin aklini aliyo

5 Cevaplar

+2 oy
(2,934 puan) tarafından

Sosyal medyayı sildik huzurumuz yerinde ne varsa valla hep sosyal medya da var yuvaları bozan o illet değil mi zaten

tarafından
En iyisi canim
+2 oy
(2,318 puan) tarafından
Bende arada rastladıkça izliyorum kınamıyorum da ama dediğin gibi ya kadınlar kocalarını çocuklarını bırakıp gidiyo ya da kocalar karılarını çocuklarını bırakıp gidiyo ve olan sadece çocuklarına oluyo çok üzülüyorum bende. Allah ım ıslah etsin :((
tarafından
Amin canım kimseyi seytanla basbasa birakmasin rabbm
(2,318 puan) tarafından
Çok amin canım :)
+2 oy
tarafından

Bende izliyorum evde skldigim için ama bazen çok yapmacık geliyorlar

+1 oy
(909 puan) tarafından

Ben o yuva bozanları Allah belasını versin diyorum hem kadının hem erkegin bide iyi bişey yapıyorlarmış gibi oraya cıkıp soytarı gibi anlatıyorlar 

tarafından
Amın canım amin
+1 oy
(434 puan) tarafından

Ben bu yıl başladım hiç kaçırmadan izliyorum eşimle bizim yermek saatine denk geliyor şok oluyorum izledikce olaylar kurgu sandım ilk izlediğim de gerçekmiş onu öğrenince meraktan hergun izliyorum 

tarafından
Öyle gercekten canim ismini hatrlamiyorum bi adam wardi o knusmasi hc gtmio aklimdan esimi taksyle heryere götrdum hamile diye ben gece calsip ekmk parasi kazandgm saatlerde kadin hep telfnla bska erkekle görusmus:(:(
(434 puan) tarafından
Ay evet ya ona da üzülmüştüm çok:((

İlgili sorular

11 cevap 246 göst.
4 cevap 311 göst.
2 saat önce ❤MUALLİME❤ (2,065 puan) tarafından soruldu
8 cevap 267 göst.
3 saat önce Kayseriliii (731 puan) tarafından soruldu
4 cevap 123 göst.
14, Eylül, 14 Hanifem (582 puan) tarafından soruldu
8 cevap 204 göst.
11, Eylül, 11 Emirim34 (3,739 puan) tarafından soruldu