0 oy
869 göst.
Aile kategorisinde (1,307 puan) tarafından
Kızlar kaynanam çok pis valla yemesi içmesi artık tahammül edemiyorum lavabolara zaten hergün süpürüyorum halıların altı peçete kırıntısı anlamıyorum aklım almıyor bilerek mi yapıyor bizde kalıyor eşim anlamıyor nere gidecek diyip duruyor evi sobalı valla gerçekten en son psikoloğa gidicem ben titizim midem bulanıyor bişeyi anne şöyle yapmasan diyince de e ne var onda diyor kızlar Allah aşkına bi akıl verin benle kalmasa yine sabrederim ama iki ay oldu dahada kalacak yaza kadar 

23 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Malesef benim kaynanamda pis. 3-4 defa uyardım anlamadı bende kibar yolla kışa evinizi tutun aynı ev içinde yaşayamam bu misafirlik bu kadar dedim. 1-2 ay kaldılar ama ben hamile halimle 2 ay temizlik yaptım evi yıkadım resmen 
(1,307 puan) tarafından
Yok kaç kere dedim ev filan tutmuyor maaşı da var gerçekten gitse de bende yapsam diye hergün hayal kuruyorum bide küçük bebek var şuan yapsam da belli olmuyor
(1,307 puan) tarafından
Her dk batırıyor kaynanam daha nefret geldi
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Napardim bilmiyorum ama cok temizdir kayinvalidem
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Benimki de öyle. 8 saatlik uzakta yaşıyoruz yıl da iki kere falan gideriz onlara. Tuvalet pis olur ev toz içinde camlar pis. Mutfak desen ondan keza. Ve daha 42 yaşında ama temizlemez evi çok pistir
(7,812 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle ya :/ pek önem vermiyolar eve.
0 oy
tarafından
Çok şükür temiz ama pis olsa bilmiyorum ne yapardım
0 oy
(2,436 puan) tarafından
Benim de kaynanam pis demiyimde temizlik bilmiyor bana göre mesela örnek vereyim tezgahtaki elbeziyi banyoda kullanabiliyor yada orda ki banyo elbezisini tezgahta kullanıyor 

Ben hayatta öyle kullanamam mutfakta ki bezi asla banyo ya sokmam ama işte bilmiyor banyoda ki bir şeyi getirip mutfakta yikayabiliyor ben rahatsız oluyorum senin gibi ama sabrediyorum demekki ogretilmemis ben ayrılana kadar sabredicem bir kaç defa uyardım ama aynı 
(7,791 puan) tarafından
Oyle kullanip sonra guzelce yikar mi yada makineye fln atiyosa da olur  ondan kulkaniyodur temizdir diye kız
(2,436 puan) tarafından
Yıkar güzelce ama ben kabullenemiyorum
(7,791 puan) tarafından
Yani şöyle düşün eskilerde binlerce bez yoktu binlerce esya yoktu.
Anneannemin tek buyuk legeni var camasori da o da yıkar sonra camasorsuyuyla yikar legeni salcasini da onla yapar. Ben yerim de... Ama yengem vardi o sevmezdi pis derdi yikasa dahi pis derdi. Bilmiyorum bazi seyleri de bizim abarttigimizi düşünüyorum acikcasi ben kullanmam o sekilde ama kullanip yikayana da pis demem.
(7,791 puan) tarafından
Bide bana ozel mesaj atmissin ama görünmüyor. .mesajlarini kapattigin icin
(7,791 puan) tarafından
Anladm cnm iste bahsettigim sey...
0 oy
tarafından
Pis değil ama öyle olsaydı konuşurdum güzel dille
(1,307 puan) tarafından
Anlamıyor ki ona göre normal şeyler bunda da ne var diyor
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Burada anlatılanlara bakinca iiyi ki kayinvalidem yok diyom bazen :)
0 oy
(118,975 puan) tarafından
evde kedisi vardi tencereden kepceyle yemegi alir parkeye doker kediye yediirir di dusun gerisini
tarafından
Iyyy daha neler
0 oy
tarafından
Ben söylerim ay tutamam kendimi
(1,307 puan) tarafından
Söylesen nolcak söylüyorum ne var benim yaptığımda diyor eşim de sende takmışsın kadına diyor
tarafından
Benim evimde yapma kendi evinde öyle yap sevmiyorum de
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Hayatta evine gitmezdim ama şükür temizdir 
(1,307 puan) tarafından
O kalıyor ben gitmesem nolcak bacım
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Kendince temiz bana göre değil dogum zamani 4 gun kaldi tahammül edemedim allahdan gitti esim biletini aldi ben titizim yerde sac kırıntı olmamali tek oglumla ben varim evde hergun siler süpürürum yanliz hayata alismisim ben kaynana falan istemem 
(1,307 puan) tarafından
Valla istemesem nolcak ki bi kış kalacak beni kale alıp soran bile olmadı
(5,954 puan) tarafından
Bu durumda es önemli benim esim annesini kisin kabul etmedi  çünkü ben yapamam benim evim duzenli temiz olcak  ben ona ayak uyduramam esim 10 gun olmuyor  evde zaten cekmem onu ben asla
(1,307 puan) tarafından
Evet canım eşim bu konuda hiç destek olmuyor hep annesini tutuyor bende yoruldum artık tahammül edemiyorum boşanmayı bile düşündüm
(5,954 puan) tarafından
Rabbim yardımcin  olsun canım **** oluyorum bu erkeklere sanki karisi insan degil
(1,307 puan) tarafından
Aminnn canım valla diyorum daha niye evlendin annen o kadar önemliydi
0 oy
(12,881 puan) tarafından
3 ay kaldı sonra gider herhalde
0 oy
(546 puan) tarafından
Benmkide oyle valla yilllarca kirli bilirim yani mutfağı yagdanligi yapis yapis tutmus artik ilac fayda etmez wc si kokar yatak yorgan desen renkleri atmis kirden kir içine islemis yani yikasa gtmez..  ayy ayy hangi birini sayiyim 
(1,307 puan) tarafından
Aynı yemin ederim
(546 puan) tarafından
Napacaksak
0 oy
tarafından
O evlatlarını buyuturken altlarıni temizledi, onları muhtemelen elinde yıkadı.ustune başına kustu, o evladım dedi bağrına bastı.  Canim o bir anne , sende bir annesin . Herseyi makinalqr yapıyor ne olacak ? İlerde bizler ne olacağız hic belli değil 
0 oy
tarafından
Hicbirsey yapmam kalkıp 60 yaşındaki kadına temiz ol diyecek değilim şimdi yazarlar kaynanan senle değil ondan bu rahatlik ama öyle değil herseyi burda yazmiyoruz diye hersey çok güzel değil yapacak bişey yok der katlanırim eşimin hatrina
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benim kaynanin oldugu yere su saatle geliyo misal aksam 3-4 arasi atiyorum iste bunun gibi degisiyo gunde 2 saat fln gelir toplam. Kna raen yapar yani zatrn su madigi icin mukemmellik beklemem. 

Bemim evde temizdir yani evi fln pisletmez cnm.
0 oy
(13 puan) tarafından
Benim kaynanamın kafasında bit kaynıyordu gerisini sen düşün.... Çıldırdım en sonunda pisliğine tahammül edemedim eşimle konuştum oda tahammül edemiyordu kendi annesine hemen ev tutup ayrıldık yanlarından hatta başka şehirde yaşam kurduk o derece. Şimdi çok rahat kafam çok şükür valla birazda eşinizden kaynaklanıyor onu ikna etmeye çalışın 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Görmemezlikten gel esin için zor bi durum anlıyorum ama, sonuçta kocanın annesi 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Malesef benimkide öyle ya altlı ustluyiz ben alt kattayim evi hiçbir zaman toplu olmaz süpürge eşim der yapsana artık diye tuvaletle falan pistir tenizlenez  fırın Aygaz ve buzdolabı mı yedi aldı dedim belki yeni diye temiz tutar yok yüzüne baklmiyi merdivenler desen pazar alanı gibi biri gelince çok utanıyorum bahçeniz var kapının onunde bende birinci katta olduğumdan camurlariylangiriyolar artık bıktım dedim geçen bağırdım eşime kapıda benim evime giriyo diye yeni bebeğim var o olmasa merdivenleri yapıyorum iki günde bir en azından mis gibi dururdu ama yapamıyorum şimdi anlamıyorum jnsan neden pis olur ki
(1,018 puan) tarafından
He bide bana girdimi her şeye bahane bukur kendi tezgahını temizlemeden benim asma tavan bosluklarini süpürüp siliyomusun öyle olmaz diyo la havle
(1,307 puan) tarafından
Aynen canım bize laf eder bide
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Pis zaten allahtan evimiz ayrı

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 743 göst.
0 oy
30 cevap 803 göst.
0 oy
6 cevap 296 göst.