0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Eşimi salı günü babası aramış konuşuyorlardı telefonda ben kim o demeden teli uzattı babam dedi bana verdi neyse bozuntuya vermedim ordan burdan normal konuştu gelmiyorsunuz dedi herzamnki gibi dedim kız okula gidiyor oğlanda hasta oluyor çıkmıyoruz biryere diye bugün izinliydi eşim beni kırma gidelim dedi kıyamadım ona gittik tabi eltimde eşi çalışmadığı için yaklaşık iki aydır orda yemekti caydı derken saat 10 oldu biz kalkalım dedik kaynatam şaka yapıyorsunuz dedi dedim baba şaka değil kız okula gidecek bebeğinde uyku saati geçti bir düzen var dedim adam kırıldı bana kayinlarim kaynanam suratıma baktılar neyse dedim yinede benden olmasın dedim baba özel olarak gelicem birgecede olsa kalicam dedim yüzü güldü sevindi tamam bekliyorum dedi yaaa ben eskisi gİbi olamıyorum elimde değil bu kinde değil kırgınlık ama içimde bitirmiştim ben onları mesafenin kralını koyuyordum ama bugün yenildim eltim olacak kadında dona kaldı karşımızda ben kaç aydır burdayım ama bu gelmiyor yinede ona birşey denilmiyor  der gibi bakışını yakaladım halbuki o kaç aydır orda ben neden demiyororumki bu burda 

6 Cevaplar

+3 oy
(775 puan) tarafından
Ben burada hiç bir sorun göremedim ölümlü dünya yatın ölsen küs gideceksin ya küstüğün kişi ölse o da ayrı acı boşver 3 gğnlğk dünya için Allah için saygı nı ve mesafeni koru
(78 puan) tarafından
İnanın bugün bunu düşünerek gittim zaten ama nedense bunu yapmak hep gelinlere vazifesi gibi görünmesi çok acı
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Anlamadim hic bi sey ya
(78 puan) tarafından
Bazı birikmislikler vardı eşimin ailesine karşı gayette masafeliydim burda paylaşım yapmıştım bugün tekrardan yenildim bunu söylemek istemiştim neden olan hep bize oluyor gayet resmi olarak mesafe koydum bu sefer onlar bu tabuyu yıkmaya çalışıyorlar amaçları ney anlamadım
0 oy
(369 puan) tarafından
Çok normal bir diyalog 
0 oy
(2,446 puan) tarafından

Öncelik kendiniz ve çocuğunuz böyle emri vaki yapan insanlara sinir oluyorum 

(78 puan) tarafından
Ben o kurala hiç uymadim zaten bilakis eşim ılımlı bir insandı ama son zmaanlrda bazı şeyleri  fark etti diyelim sesini  çıkarmadı bende gitmiyordum bugünde hadi lütfen diyince kırmadım onu evime geldim çok şükür yine onları başbaşa bıraktım
0 oy
(48,392 puan) tarafından
Sorun eltinin bakisi mi kwyinpederle sorun yok cunku
(78 puan) tarafından
Kayinpeterle hiç olmadı zaten ama onu doldurdular hep buda eşime bana yansıdı bende mesafe koydum burda söylenileni yaptım şimdide ne oldu bilmiyorum adama elti zaten sorunluydu ben bu koydenim artık buna gerek yok havasindaydi bende onuda koyunude bıraktım kendilerine simdide kayinbabam bana yakın davranması şaşırttı sadece
0 oy
(119,001 puan) tarafından
sen dolmussun bayagi ama tam anlamadim kotu bisi olmamis

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 438 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 521 göst.
12 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 484 göst.

377,326 soru

11,291,907 cevap

34,710 kullanıcı

...