0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
nolcak bu halimiz.oglumu 1 ayda en az 10 kez hastaneye getırdım.köyde oturuyorum zaten elımde avcumda kalmadı.ıgnesı ıcın mecbur annemlerde kalıyorum.nasıl dayancak bu para denen ıllet?ekmege muhtac kalcaz yakında

18 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Oha ebesinin......
tarafından
öyle şok oldum ıslak mendıl olmuş 13
(1,921 puan) tarafından
Kimse buna dur demeyecek rabbim yedirmesin insallah
tarafından
öyle kımın parmagı varsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç sorma bacım bir o kalmıştı onu aliyorduk o da aldı başını gidiyor 
tarafından
aynen öyle :(
0 oy
(15 puan) tarafından
Kaç numara kullanıyorsun canım salı günü büyük paket geliyo onlar avantajlı oluyor 4-5-6 beden oluyo
tarafından
onlar daha kazık mılletı kandırıyolar altlarjnda adet kaca geldgı yazıyo bı gun bı ınceledım normal paketler buyuklerden avantajlı
0 oy
(1,149 puan) tarafından
60 lira oldu asla.almadim evy baby aldim 90li 75 lira
tarafından
evy baby kalıp olarak buyuk ben bı paket kızımda kullanmıstım ordan bılıyorum prima halt etmıs yanında.blmıyorum kı canm baby turcodan memnun olanlarda var ama benm oglanın hep sızdırdı
(1,149 puan) tarafından
Valla o grossa gidebildikce alicam artik uzak biraz bana
tarafından
Allah yardımcın olsn
(1,149 puan) tarafından
Cümlemizin insAllah canim
tarafından
İnşaAllah
0 oy
(12,752 puan) tarafından
O bile nasıl yükselmiş 
tarafından
aynen 5 sene once 16ya alıyodum :)
(12,752 puan) tarafından
Yaa bakıyorum da ne pahalı değil ki. Valla napacaz bilmiyom 230 TL bı bez aldım 100 lu 1 ay zor yetiyor zaten
tarafından
abow:(
(12,752 puan) tarafından
Atla deve sanki
tarafından
onlara göre öyle demekkı
0 oy
(749 puan) tarafından
Kaç numara alyrsn cnm 
tarafından
5 numara zaten   elımde para kalmadı doktora eczaneye vere vere almadan gerı cıktım :(
0 oy
(749 puan) tarafından

Artık çocuk ta doğurmakta parayla olacak anne para ver öyle çıkayım diyecek :D

tarafından
bu devrde zaten dgurma ısı bıttı spral taktrdm
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Bende bugün gördüm şok oldum  46 tl den nasil 60 tl oluyor nasıl vicdansizlik
tarafından
yasycakları en fazla 100 yıl haramla gecırıyolar
(1,155 puan) tarafından
Allah bogazlarindan geçirmesin inşallah ikinciye hamileyim şimdi den bez sıkıntısını çekiyorum kafasına göre fiyat veriyorlar
tarafından
kesınlıkle
0 oy
tarafından
Ben getirden söylüyorum 4 numara 60lı alıyorum 3 hafta  gidiyor 70 tl mesela 30a alıyorum denk gelirsem..2 hafts sonra tuvalete alıştırcam son bezi kullancam inşallah 
tarafından
öyle bende aynı kzım zaten kus kadar yedgı ıcın cok az koyarım herseyı.benm kızımda herkesten önce gectı ılk olarak .suan ğ harfındeler ama kızım ılk 6 harfte gecmıtı okumaya.eger okursa bnde sonuna kadar okuturum okumazsa kendı bılır.bnde dısardan bıtırdım  lıseyı 2 cocukla evet hmde ne zorlanma:(
tarafından
Harfleri bitirdiler cnm bizim sınıf tamamen..benim kızım da bitirenler arasında ilk 6.sırada 1 ay önce tamamen okumayı öğrendi..maşallah çocuklarımıza inşallah meslek sahibi olduklarını da görürüz emeklerimiz boşa gitmez
tarafından
bzmde 4 yada 3 kaldı heralde.senınkınede maşaallah canım :)inşallah ögretmenı dıyo ya kızıkdan ıcın bızım köyde fazla okuyupta meslek sahbı yok avukat doktor gbı kızınız ılkı olcak dıyo
tarafından
İnşallah olur cnm
tarafından
inşallah hepımızın evladı ınsaallah
0 oy
(118,475 puan) tarafından
yuuhh abooo        
tarafından
öyle :(
0 oy
tarafından
5 numara olan paketin içinde 32 tane var 60 TL para ödüyoruz ya .

Bu resmen insafsızlik.

Geçinmek bu kadar mı zor olur .
tarafından
öyle eskı prıma fıyatı
0 oy
(7,560 puan) tarafından
Uyyy uçmuş oğluma en son sleepy kulot bez aldım 100 tanesi 68 tl ydi paketinde yarısı duruyo tuvalete alıştırdım. Ve 1 sene bile geçmedi mayıs da 1 sene olacak şimdi Allah bilir kaç tl olmuştur 
tarafından
smdı 68lısı 200 olmustuur:(
(7,560 puan) tarafından
Eşim diyo bu devirde çocukta yapılmaz diye hak veriyorum her şey ateş pahası
tarafından
cocuk rızkıyla gelır ama varsa gerek yok benım bı kızm bı oglum var ılerde dırumum duzelırse ısterım tabıkı ama smdı ev yok bark yok para yok yapamam
(7,560 puan) tarafından
Cocuk rızkıyla gelir mantığı bana doğru gelmiyor ben çocuklarıma elimden geldiğince her şeylerini dört dörtlük yapmak isterim bi paket bezi alırken ay ne kadar pahalı daha ucuzu yok mu diye düşünmeden almak isterim. Oğlum da öyle oldu 2. Bir çocuğu düşünürsem de borçlar bitip aynı imkanlara ulaştığımda düşünürüm. herkesin mantığı farklı oluyor   :)
tarafından
o sizin düşünceniz.4 4luk yapmayı kım becerebılıyokı bebek bakımıyla alakalı cogu sey sırf para tuzagı.mesela ımkanı hıc olmyan ınsanlr var ucuz bez kullancaz dye cocuk yapmasnlar mı.ben demıyorum 5 6 tane dogurun.bnm bı oglum bı kzım var yeter sukur. ha ılerde esım duzelır evımız olur o zmn ısterım 3.yu
(7,560 puan) tarafından
O sizin tercihiniz ve düşünceniz saygı duyarım
tarafından
öyle tabı herkesn ımkan yasam tarzı dusuncesı farklı
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kac tanesi 60 tl hangi beden 
tarafından
32 lısı 5 numara
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Bimin bezini kullanan arkadaşlar alo 175 i arayıp lütfen şikayet edin ben ettim birden 46 dan 60 a cikmak nedir devletin kestigi cezalari resmen halktan cikarmaya calisiyorlar haram zıkkım olsun
0 oy
(398 puan) tarafından
Şaka gibii yaa
0 oy
tarafından
Yoo ben bimin 4 NUMARA bebek bezini kullanıyorum 46 TL geçende aldım daha
tarafından
Yok kız daha da aynı. Bugün burda Bi akrabamız aldı 46. 50TL ye. ISLAK mendil de 10.50 TL
tarafından
yeniden gösterildi
pardon yalan mı söyluycem resım atmaya calıstım atamadım
(1,149 puan) tarafından
Kiz.gercekten 60.tl gecen dedigin ne zaman ben 60 tl yi gordum bimdekileri tanirim ne oluyo böyle dedimm durmuyorlar valla surekli zam alma bencede dediler gercekten 60 tl suan bide yeni de degil 3 4 gundur öyle ben 60 i gordum almadim
tarafından
Pazartesi ben aldım
(1,149 puan) tarafından
Ee kuzum bide simdi bak 3 4 gundur 60.lira
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Yuh yaaa yuuh yarın bizde alacaktık asla ama asla bi daha bimden almam hatta ant içtim bi daha orda alışveriş yapan ne olsun 
tarafından
almasak napcaz :(
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Bim iyice cozuttu ve diğer marketler. Zamları bindirdiler de bindirdiler boykot edip bunlardan alışveriş yapmicaksin..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (507 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 477 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 722 göst.