0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selamlar hamilelik doneminde agladiniz en saçma sey nedir

Ben bulaşık makinesi tüm bulasiklari yikiyo cok yoruluyor diye 1 saat aglamistim ha birde esim teflon tencereye demir kasik degdirdi diye cok aglamistim

37 Cevaplar

0 oy
(386 puan) tarafından
Balik akvaryumda tek basina donuyo cani sıkılıyo diye aglamistim
(108 puan) tarafından
Allahim bdndnns
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Kızımla oturduk çirkin ördek yavrusunu izliyorduk. Bu doğdu diğerlerinden farklı tabi anne ördek onu istemedi. Öbür yavruları aldı gitti. Bizim çirkin ördek yavrusuda bir başına kaldı koskoca ormanda.  Oturdum ağladım ağladım aklıma geldikçe randıman alarak hıçkırarak  ağladım. Sonu güzel bitmese hala ağlıyor olurdum heralde :D

(108 puan) tarafından
Hdhdnnd
0 oy
tarafından
Eşim karnimi sevmiyor diye ağladım. bide tren istasyonu ordan geçerken yolcu treni geçiyordu aklıma yaprak dökümü Ali Rıza bey geldi hüngür hüngür ağladım. Ansızın misafir gelmişti niye habersiz geldiler diye ağlayarak iş yaptım. Lohusa pijama takımıma kardeşim laf dedi diye ağladım son sekiz hafta bakalım daha nelere aglicam ahajsdjf
(108 puan) tarafından
Son 2 gundur bende oyleyim ya cuma gunu ciger gelistirici igne vurundum 4 doz erken dogum riskim vardi bide sancilarimi durdurmak icin 4 saat serom yedim damar yolu bir turlu bulamadilar iki kolumu deldiler en son elimin ustunden aldilar bende korktum gidemiyorum sebebini ogrenince yazarmisin banada hfnfn
tarafından
Tamam canım kolestaz şüphesi olabilir o da erken doğum sebbei umarım kolestaz değilizdir :(((
(108 puan) tarafından
InsALLAH  cok korkuyorum ya
tarafından
Allah yardımcımız olsun canım strese girme bebisimiz de etkileniyor sonra doğunca kolik stresli bir bebeğimiz olur snne karnında nasılsa doğunca da öyle oluyormuş ilk gebeliğim hem doğum korkusu hem de böyle sorunlar beni çok üzüyor ama dua edip Allah'a sığınıyorum senin de Allah yardımcın olsun :(
(108 puan) tarafından
Cumlemize insallah :(
0 oy
tarafından
Bnde çayı kapalı koydu diye aglmstim
0 oy
(403 puan) tarafından
Ceviz asermistim esimde sacma bulur oyle seyleri yalan o dedi iyi alma diyip aglamistim gitti aldi yemem dedim zorla  yerleştirmişti
0 oy
tarafından

Ay ben 9 ay ağladım ya :D vallahi ağladığım herşey de saçmaydı ama ilk aklıma gelen kızım oldu benim çok şükür. Eşime biz nasıl evlendiricez, yavas tan alışsam iyi olur ben nasıl ayrılıcam diye olmuştu :woot: 

0 oy
tarafından
Eşim ev supururken gülüyordum aslında sonra bir anda ağlamaya başladım 

Birde bulaşık Makinesi tencereyi alamadım sıkışmış kulpu ona çok ağlamıştım eşim işten geldi o düzeltti:). Ahhh ne günlerdi
0 oy
(106 puan) tarafından

Ben öyle şeyler için hiç ağlamadım ama  hep anneme çok çalışıyor çok zorluk çekti diye  hep aklıma geliyordu ağlıyordum bide hep anne şarkıları dinliyordum:)

0 oy
(676 puan) tarafından
Herşeye ağlamıştım ve üstüne Bi güzel kavga ediyordum :) hormonlar gerçekten tavan yapıyor hamileyken çok tuhaf :) 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
yeniden gösterildi

Bundan 8 ay once faln dı sanırım bi hastneye gitmştim kızımın cinstniytni ogrenmk cok isytdm ilk bebegim oldgndan heyecanlıydım doktra ultrson a bkrmsnz dedim burda bakmıyorz dedi ultrsonda vardı halbuki erkek kardesim esim faln gtmştk ne umutlarla gttm o gun çok aglmştm bakmdı dye smdi olsam yapmam bn asrı sulu gozdum :(

0 oy
tarafından
Allah seni ya çok güldüm bulaşık makinesine ağlayan da ne bileyim:)) 

Ben öyle her şeye aglamamistim. ama saçma sapan birkaç ağladığım şeylerde oldu yani eşimle bazen aklımıza gelir güleriz hatta :)) 

Dur bir tane söyleyeyim evde ekmek bitmişti ben de ağlamıştım böyle ama bayağı ağladım eşime dedim ki sen benim aç kalmamı istiyorsun o yüzden ekmeği bitirdin:))) ya yine saçma
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Ağlamak için sebebim yok diye hıçkırarak ağladım :) 
0 oy
(514 puan) tarafından
Ay çok güzel cevaplar yaaa ben hatırlamıyorum hic
0 oy
(665 puan) tarafından
Eşim nereye gitse ağlardım beni bırakıp gidiyor diye hıçkıra hıçkıra ağlardım hep bide bi keresinde canım lahmacun istiyordu geceydi onun içinde ağladım ama genel olarak ta kavgaciydim hep boş yere Eşim le kavga ederdim özellikle o his saat 11 12 gibi geliyordu sinirlenme hissi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
En komiği ütü yaparken durduk yere çok ağlamıştım sonra eşimin yanına gitmiştim ben niye ağlıyom şimdi ***** gibi diyip gülmek iatedim yine ağladım. Bikerede eşkiyada

Bi adamı öldürdüler ama onunda bebeği var neden öldürdüler diye 2saat ağlamıştım 
0 oy
(91 puan) tarafından
Gonul dagini izkerken seferin kofte yaptiginda kofteye as ermistim kofte siparisi verip kofte gelesiye kadar aglamistim nerde kaldi diye 
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Gecenin köründe uyanıp bana niye sarılmıyorsun diye bağıra bağıra ağlamıştım hajajaj:D

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,047 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 763 göst.
0 oy
25 cevap 442 göst.
0 oy
24 cevap 240 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu

377,896 soru