0 oy
786 göst.
Diğer kategorisinde (1,750 puan) tarafından

merhaba hanımlar biraz saçma gelebilir  kaynanamla aynı apartmandayız maalesef bugun konuşuyoduk gel dedi benmde işim vardı aradım eşim gelince gelecez anne poğaça yapıcam yapınca getrym dedim neyse kızım uyumadı bu saate kaldı sabahda erken gitmem lazım eşim 10 da geldi kızımla ikisini gonderdim tembihledim sakın bişey yedirme diye kaynanam her yaptığu yemeğe acıyı basıyo bize acı değil evet ama kızıma fazlasıyla acı haliyle bebek daha 9 aylık ama içim hiç rahat değil bende gitmek istemiyorum zaten saçma sapan konuşup canımı sıktığı için ama göndermek zorunds kaldım eşimede defalarca dedim nolur bişey yedirme diye annesinin huyunu biliyo aslında baharatı yağı fazla kullanır eşime güveniyorum ama annesine guvenmiyorun ha diyceksnz annen yedirse diye yine izin vermiyorum bensiz bişey vermelerine hiçde yedirelim demediler hatta hep al bebeni kendib yedir dediler içimi dökmek istedim sadece kimseye diyemyirum ilk defa böyle bişey yazdım rahatladım kız bidsha hep yazıyım :D

9 Cevaplar

0 oy
(1,750 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kızım geldi kızlar rahatladım eşim verdirmemii çorba içiryn demişde acıydı içirmedim diıo yorumlarınız için teşekkür ederim hakkımda kotu düşünen olduyss hakkını helal etsin benmkisi sapan bi kuruntuydu:D maksat buraya post açmak hepinizden Allah razı olsun öpüldünüz <3

-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acı iyidir sesi güzel olur
(1,750 puan) tarafından
Valla canım benim kayınvalidem hastaneye gitmeye günah diodu sen düşün gerisini bi akrabaları vae kadını bağırta bağırta evde kayınvalidem doğurtmuş bende sezeryan yaptım diye sen yarımsın doğuramadn korktun dedi ben ilk bebeiğimi dekolmandan kaybettim sezeryan olmak zorunda kaldım rahmim bile çıkarmış yemin ediyorum doktor fotoğragı gosterince şok oldum mosmordu rahim hala bana öyle demesi çok canımı sıktı oyızden soğudum yoksa babanesi sonuçda herşeyini yapar ama işde ısınamıyorum kadına tekrar çok severdim ha saygım hala sonsuz orası ayrı
(305 puan) tarafından
Su zamanda bunu yapmak da biraz cahillik gibi geldi bana nesi günah öyle sey mi olur canım yarimsin falan yaa bunu söylemek cok günah asıl insan sezeryanda acı cekmiyo mu bende oldum onun da sonrası acılı ya anne olmak zaten başlı başına zor ve kutsal cok haklisin isinamamakla bence yalniz birakma bebegini onunla babanesi evet ama biraz cahil canim eskide yaşıyo
(1,750 puan) tarafından
Herşeyi batıyo inan bilmyrm yazmadığm için kızan olur belki bilmedikleri için iyiliğimede konuşsa batıyo bikere soğudum çunku evde kan kaybındsn ölüyodum dekolmana bakarsan anlarsın dedimi aradm abdest almaya durmuş inan nasıl aradım blmyrm babamı aradım taa nerden abim geldi kaynanam gelemedi herşeye günah ayıp 21 yaşndaym daha o kadar pişmanmki evlendipime ama kızım için iyiki diyorum
(14,428 puan) tarafından
Evet bide bu var sezaryen oldum yarımsın,bana da demişlerdi elhamdülillah yarım falan değilim ne işler tuttum ne işler halada yaparım benim diyen insan böyle iş tutamaz çoook şükür canikolaar
(1,750 puan) tarafından
Valla nende hastaneden çıktım 2 gun kaldım sonra evde tek başımaydım bi vam silmedm o kadar iş yaptım ha hel görki bunlar yapılmadı ama kimseye kanıtlamak zorundada değiliz bilmiyorum ya neden böyleyim ama ısınamıyorum
0 oy
(573 puan) tarafından
Kızın kaç yaşında bilmiyorum canım ama kaynana acı yiyince kakasını yaparken zorlanıyor anne ona sıfır acılı yap de ya da yaptığından yedirme ben hazırlayayıö de 
(1,750 puan) tarafından
9 aylık canım daha diıorum ama bişey olmaz yavrum hep ayrımı olacak diıp ben tuz bile atmam
0 oy
(13,777 puan) tarafından
Aciysa zaten yiyemezki çocuk o yemekleri. Benim kizim 3 yaşina yaklaşti azicik aci olsa bile yiyemez hala. Zorla ağzina sokmazlar çocugun heralde. Yoğurt falan yer. Zaten 9 aylik çocuğun yiyecegi ne kadar olacakki. Boşyere srrese sokma kendini. 
(1,750 puan) tarafından
İnan o kadar saçma hareketleri varki ni ara acayip sallıyodu napıyon deynce zikir çektryrm diodu vallahi göndermek istemedm ama babanesi ill torunu seviyo bende gidemdm
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Esinde annesine biyere kadr yok der ama annesi sizi de ben büyüttüm dedimi hersey bitiyo bence kalk git
(1,750 puan) tarafından
Kuzum poğaça yapıyorum oyuzden gidemedm yoksa giderdm babanesi asla bişey demiyorum ama hareketleri canımı çok sıkıyo ama kalbini hiç kırmam saygım sonsuzdur
0 oy
(48,459 puan) tarafından
Kizini gondermeseydin keske insallah aglar durmaz ☺️
(1,750 puan) tarafından
Dua edyorum zaten ama babası var duruyo sıpa onu dsha çok seviyo heralde çok heyvcanlanıyo 3 ay öncesine kadar yırtılınordı ama şimdi ağlamıyo tanıyo artık yabancıya ağlıyo ama
(48,459 puan) tarafından
Umarim yedirmezler bisey. Benim kayinvalidemler bir lokma sokmadilar agzina hala daha vermezler. Kendi ailem veriyodu cok sinir bozucu oluyo
(1,750 puan) tarafından
Evet onlarada kızıyorum hele elini biri azına sokunca deli olıyorum
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Acıysa bebek yiyemez ki zaten 
(1,750 puan) tarafından
Valla bilmyrm bacım hiç vermedm ki
0 oy
tarafından
Belki bu sefer aci yemek yapmamıştır aciysa nasil yesin 9 aylik bebek
(1,750 puan) tarafından
Vallaha bacım herşeye atar tanıyorum zaten baharat elinin altınds bi pirinç pilavına atmıyo yemin ederim herşeye atıyo
tarafından
Kaynana sevince yemek verince vermesin diyoruz vermediğine vermedi diyoruz  bisey olmaz yesin buyusun bende baharatlı yemek veriyom ogluma
(1,750 puan) tarafından
Yok valla hiç versin demem ilk bebeğimi kaybettim bana niye hastaneye gidiyon deyip canımı sıktı 2 hafta sonra bebeğimi kaybettm 33 haftalıkdı sancıdan kıvrandım evde hastaneye gittik geri geldik başka hastaneye goturmedi telwfn elimdeymiş iyi sanmış bahanesi sonra sezeryanla aldılar yavrumu normal doğurmadn yarımsın dedi oyuzden kızıma dokunmasını bile istemyrm ama maaledef babanesi
tarafından
Onun sucu neki nerden bilsin boyle olacagini bu sizin dusunceniz herkes ayri dusunur
(1,750 puan) tarafından
Canım suçu var demiyorum hastaneye göndermedi sezeryan yaptım diye yarım oldum sadece çok canım sıkıldı oyızden soğudum uoksa suçu var demyrm Rabbim verdi Rabbim aldı
0 oy
(6 puan) tarafından
Yani önceliğini belirle istersen. Çocuğunun acı yemesi mi önemli yok senin kaynanana gitmeme isteğin mi önemli?

Ya söylenmiyceksin yada gereğini yapacaksın bu kadar basit. Senin ayrı bir bebeğin var evet ama bu kadında Bi cocuk doğurmuş ve bu cocuk eşin olmuş. O demekki böyle böyle büyüttü. Hoşuna gitmiyorsa dediğim gibi gerekeni yap

(1,750 puan) tarafından
İstemesemde gidiyorum kuzum asla anneliğine lafım yok bugun işim vardı gonderdim babanesi elbet gidecek sadece. Benim karşı çıktığım şeyleri inatla yapmaya çalışıyo o canımı sıkıyo

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 327 göst.
23 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,266 göst.
0 oy
27 cevap 1,098 göst.
20 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sedeff (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 615 göst.
13 Mart 2022 Aile kategorisinde sernaz (14 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...