+1 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde (4,058 puan) tarafından

Zaten doğduğundan beri uykuya düşman Bi çocuk hergün eziyet gbi hergn ağlamaktan helak oldm artık saatlerce sallıyorum :( 1 saattr sallıyorum uyumyo btün gn zaten uyumadı ölücm artık sinirden ben dayanamıyorum uykszluğa o küçücük bednyle nasıl dayanıyor aklm almıyo ya :( 1 yaşında 

26 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kac yasinda ???
(4,058 puan) tarafından
Ya elbette iyi olsn ama nolr sanki uyusa Bn artık gerçekten çk yoruldm
(7,654 puan) tarafından
Doğduğundan beri tek başıma bakıyorum baslarda eşim yardımcı oldu memlekete gittim güvenip bırakıp 1 saat uyuyayim diyemedim demedim
Annelerin ayağına cennet verildiyse bu fedakarliklar yüzünden diye düşünüp geçiyorum
(4,058 puan) tarafından
Çok yoruldm artık 1 sendr hergn böyle 1 kre akşm yatıp sabh kalktığı oldu başkada yok
(7,654 puan) tarafından
Allah ferahlık versin canim insirah suresi oku ben cok huysuzlaninca fetih süresini açıyorum uyuyor güzelce
(4,058 puan) tarafından
Denerim canm
-Reklam-
0 oy
(5,163 puan) tarafından
Kaç yaşında benimki diş çıkarıyor daha yeni uyudu Bi saat salladım 
(4,058 puan) tarafından
1 yaşında canm
(5,163 puan) tarafından
Agzına baktın mı belki diş geliyorsa
(4,058 puan) tarafından
Bişey göremdm
(5,163 puan) tarafından
Kakasını gazını rahat yapıyor mu yada yemeğini düzenli yiyor mu bazen aç oluncada uyumaz mutlaka bir sebep vardır uyumamasında yatagı rahat mı ev sıcaklığı iyi mi kıyafetleri rahat mı poposunda Pişik filan var mı yada vucudunda
(4,058 puan) tarafından
Söyledklernn hepsi norml canm
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Gaz fslan gibi bir şey mi vsr acaba 
(4,058 puan) tarafından
Sanmıyorum yaklşk yarm saat gaznı çıkardı hep böyle ya uyumak istemiyor resmen
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bı doktor kontrolüne götürün kan değerlerine bakılsın belki de farklı bir sorunu vardır ve bay bay diye bitkisel bir uyku şurubu var onu sorun doktorunuza eğer onerirse kullanin
(4,058 puan) tarafından
Önceden götrmüştm uyku sorunu içn bişey çıkmamıştı
0 oy
(1,928 puan) tarafından
5 aylık  ikizlerim var daha bismillah uyuttum sabah namazındada tekrar uyanıyorlar. Allah sağlık versin. Kendini teskin et. İlerde bugünleri özlerken bulacağız kendimizi. 
(4,058 puan) tarafından
Bu günleri özlicmi hiç sanmıyorum 2. Çocuğa tövbe ettim artık o derce yorldm
(1,928 puan) tarafından
Bi kaç sene sonra hatırlarsın bu cümlemi. Sana muhtaç, seni kayıtsız şartsız seviyor. İlerde cevap vermeye başlayınca insan Bi dumur oluyor
(4,058 puan) tarafından
İnşallah o günleri görrm canm
0 oy
(427 puan) tarafından
Valla canım saat 2bucuk oldu benimkide uyumuyor arada bi böyle yapıyor haftada bir gün bu saatlere kadar duruyor 1 bucuk yaşında doktor normal dedi iyice yor sıkılsın öyle uyut dedi bende hala oynuyorum bunaldı zaten birazdan uyutucam sabırlı ol geçecek bu günlerde sen iyice yor bunalsin uyur
(427 puan) tarafından
Bazen ben uyumadifi zaman bi dus aldiriyorum suda yoruluyor hemen gözünü dikiyor istersen dusda aldirabilirsin
(4,058 puan) tarafından
İnşallah gçer ya
0 oy
(3,974 puan) tarafından
Cnm uyku egıtımı ver benm oglumda gece sureklı uyanıp emmek istiyor 10 kez uyanıyor, uyku haram oldu bana gece beslenmesinı emızrmeyı bıraktırmaya calısıyorum videolar izledm 2. Gunumuz ıns ıyı olur sonu bu arada 1 yasında arada huysuzlugu tutuyor dıstendır dıyorum 
(4,058 puan) tarafından
Uyku eğitimi vermesini beceremedm çnkü ağlıyo susmyo
(3,974 puan) tarafından
Cnm bı yeri agrıyordur dıs donem lerı sabret yapacak bısey yok ben 3 ay uyku nedir bilmedim sabaha kadar 20 kere uyanırdı, sımdı biraz daha ıyı oglum
(4,058 puan) tarafından
Doğduğundan beri gce en az 7 kre kalkr uyutrkn zr uyturm
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Bu gece benimkide manyadi suan uyanik artk gozlerim onume akti :(( 11 gbi uyumustu ne guzel ne vardida uyandi bilmem ayaklarrrimizzdaki kaslar futbolcularda yokktur 
(4,058 puan) tarafından
Kayınvldem yazk kıyamam geldi ben sallıym seni kızm dyo aaa aaaa dyo :) kendi haline bıraktım yattm bu seferde ağlıyo
(2,167 puan) tarafından
Ayyy yaramazzzlaaar cokkk coooook ☺ zafer benm giii benmki uyuya kalmiss yawrumm ☺☺☺ cok mutluyum darisi basinaa bacim ☺☺☺
(4,058 puan) tarafından
5 e doğru 7 buçta uyandı 8 buçk ta Bn gzmü açamıyorum o evn içinde dört dönyo şuan
(2,167 puan) tarafından
Yarabbbii allahh sana yardim etsin banadaaa on kere kalktii bunlar canavar anam canavar
(4,058 puan) tarafından
Çok fena ya çk
0 oy
tarafından
Sakin ol canım benimki 2 buçuk yaşında şuan saat 3 buçuk ve hala sallıyorum uyuması için.  3 aylikta bebem var :)
(4,058 puan) tarafından
Ay ne çekilcek çilemiz varmş ya
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bazı bebekler sanırım öyle benim de 1.5 yaşında uyandı tekrar uyumasını bekliyorum üstelik baya da ağladı . 
(1,845 puan) tarafından
Dün gece uyumadi inşallah bu gece uyuruzz sizde inşallah
(4,058 puan) tarafından
Ay inşallah tek temennim ya
(1,845 puan) tarafından
Gebe haberleşiriz :)))))
(4,058 puan) tarafından
Aynn canm
(4,058 puan) tarafından
Benmki şimdiye kdar uyudu emdi tekrar uyudu bakm Bugn iyiyiz inşallah bozmaz :) umarm senin kide uyumştur
0 oy
tarafından
Belki karnı açtır canım yada sallanmak istemiyordur
(4,058 puan) tarafından
Karnı tok canm ya başka türlde uyumyo
0 oy
(257 puan) tarafından
Birşeye alerjisi olabilir mi. Benim oğlumda 1 yaşında bundan 1 ay öncesine kadar sabaha kadar 10 kere kalkardı alerji testi yaptırdık süte ve kırmızı ete alerjisi cıktı onları kestik yedirmiyorum oğlum cok rahatladı òzellikle geceleri cocuk her uyandığında ağlardı simdi bi kere ya uyanıyo ya uyanmıyo oda beslenmek için sadece 
(4,058 puan) tarafından
Değişik bişy yedrmedm ama ne bilim
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Benim oğlumda  öyle yüz kalkiyo  14 aylik oldu hala uyku yok
(4,058 puan) tarafından
Nasıl dayanıyorlar hayret
0 oy
tarafından
Benimki de 7 aylık inan saat başı kalkıyor neredeyse zor uyuyor hacı yatmaza döndüm valla yaa
(4,058 puan) tarafından
Anlıyorum çnkü benmkide normalde öyle
0 oy
(21 puan) tarafından
Bizimkide 13 aylık fakat şükürler olsun gece 10 da yatırdım yeni kalktı 6 da karnı acıkmış şimdi geri salliyorum...çocuklar yorulması lazım cnm ben gündüzleri aglayana kadar uyutuyorum uyku diye ağlayınca salliyorum o her uyudunda söylemesi ayıp bende uyyorum uyanınca evi hallediyorum işleri falan öyle yani yor iyice sende zorluk cekmeyeceksin
(4,058 puan) tarafından
Kız yorsamda uyumyo inan geçnlrde sabh 8 buçk ta Bi uyandı gce 12.30 oldu zr uyuttum gce milyon kre uyandı
(21 puan) tarafından
Tüh üzüldüm valla bacım Allah yardımcınız olsun inşallah geçecek bunlarda
(4,058 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
tarafından
Ben bir lin bırakırım sana benim kız bunda fara tutulmuş tavşan gibi uyuyor sizin bebek biraz büyükmüş ama yine de fayda eder insallah

(4,058 puan) tarafından
Süpürge sesi açk uyuyo benmkide
tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Kuzum gec yatiyor ya sabah 10da kalkiyorsa sen 8de kaldir.3 5 gun zorlanirsin ama sonnda alisir
(4,058 puan) tarafından
Gce 12 den aşağı uyumz sbhta 9 gbi uyanıyo
(3,100 puan) tarafından
12den sabah 9a kadr yatiyormu.acaba emiyor mu ondan mi uyaniyor
(4,058 puan) tarafından
7 kre faln uyanır emiyo
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Cnm oğluma zaditan kullanıyorum 

O da uyku yapıyor kuzenimin 22 aylık oğlu da hiç uyumuyorduuu dedim bu ilacı verirken uyku yapıyor 8 saat kesintisiz uyuyor.

Hemen alms oğluna denemiş çocuga 3 gün vermiş 4. Gün de normal kendi kendine uyumuş
(4,058 puan) tarafından
Bay bay night alalm dyoduk bizfe
(1,034 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Belki bı yeri agriyodyr dış felan olabilir 
(4,058 puan) tarafından
Baktm görünürde bişy yok
0 oy
(422 puan) tarafından
Uyumayip ağlıyor mu mesela ?,
(4,058 puan) tarafından
Bazen ağlıyo bazn oyuncklryla oynuyo
(422 puan) tarafından
Ağlamiyorsa problem etmeyin bence. Ben bırakıyorum kendi haline. Hatta bazen ben uyuyorum o uyanık kalıyor :)
(4,058 puan) tarafından
Gelp saçımı çekyo ben yatınca :) raht verse bnde uyurum bide kayınvldeme geldik biz dn sobalı evleri o yüzden sobyı ellr dye korkuma gözmü ayıramıyorum
(422 puan) tarafından
O zaman siz dinlenemezsiniz doğru. Zor olur

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 202 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 401 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 755 göst.
27 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu