0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
PCR testi sezeryan doğum öncesi zorunluydu ya kızlar kalkmış çok sevindim çok korkuyordum o çubuktan

11 Cevaplar

+1 oy
(1,667 puan) tarafından
korona bu kadar cogalmisken bence kalkmamaliydi
(61 puan) tarafından
Semptom gösterenlere yapılacak mış
(1,667 puan) tarafından
semptom  gosteemeyenlerde de korona cikiyor ama
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi. Çok sevindim bende çok korkuyordum o testten. Yarın gün verecek doktorum, öncesinde test yaptırmam gerekiyor dedilerdi. 
(61 puan) tarafından
Haha tam zamanında şansınıza bende 6ayligim sezeryandan korkmuyorum PCR ve sontadan korktuğum çekildiğim kadar
(1,736 puan) tarafından
Sonda da hiçbiwşy yok ki. Uyuşturulduktan sonra takılıyor, anlamıyorsun bile. Odaya çıkınca da ayağa kalkmaya yakın çıkarılıyor. Etrafımda kim test yaptırdıysa hep acıyor dediler. Ondan çekiniyorum biraz.
(61 puan) tarafından
Yoo uyusmadan taktılar ilk doğumda benim 6yil önce
(1,736 puan) tarafından
Ben 3 sene önce oldum sayılır  sezeryan. Uyuşturup taktılardı.
(61 puan) tarafından
Devlette mi özelde mi inşallah öyle olur
(1,736 puan) tarafından
Özelde
0 oy
tarafından
Hiç korkacak birşey yokki, ameliyattan korkmayıp testten korkmak :D
(61 puan) tarafından
eşim yurt dışına gidecekti uçak için test yaptırdı yanında gordum atılan bayilanı yerlere yatanı çok sokma diye yalvarani korkmuştum ne yalan söyleyeyim burnu kanayanı ne ararsan vardı
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Bizim ne gunahimiz vardi :D bence cok sacma olmus. Hala korona var hatta cesitli virusler varken dogru bulamadim
0 oy
(120 puan) tarafından
Bunu kim söyledi ki ya da nerde duydunuz ben doğuma eşimle girmek istiyorum daha 3.5 ay var ama hastanenin hasta yatış bölümüne sormuştum pcr testi zorunlu dediler eşim de bende çok şükür şimdiye kadar yaptırmadık. Korkmuyoruz dersek yalan söylemiş olurum aslında korkulacak biseyi yoktur da etrafımızdan duyduğumuz şeyler korkuttu bizi valla gerçekten kalktıysa sevinirim 
tarafından
Sağlık bakanlığı açıkladı cnm son dakika sitesine bak
(61 puan) tarafından
Sağlık  bakanı acikaldi instegramdan bakın seyahat sinema da PCR kalkti diye.aslı olmayan haber paylaşmam
(120 puan) tarafından
Sana asılsız haber paylaştın demedim zaten bazen öyle haber olmak için ortaya atiliyo ya sosyal medyaya yalan haberler o yüzden dedim saglik bakanlığı açıkladıysa doğrudur bana denk gelmedi o yüzden dedim
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Sezaryenden değil pcr çubuğundan korkmanız enteresan. :) genelde insanlar tam tersini yaşar.
(61 puan) tarafından
İlk doğumum spinaldi valla prenses gibiydi normal doğum yapan arkadaşlarda daha fazla dikiş vardı inanın 6yil önce birde 3.gun evimde her işimi kendim yaptım
(1,580 puan) tarafından
Doğrudur onu kastetmedim de pcr çok basit bir işlem, rahatsız edici bir tarafı yok. Diğeri ameliyat sonuçta kim ne derse desin.
0 oy
tarafından

Kim dediydi  zorunlu diyeki ben asida olmadım pcr testi de yaptırmadım

(61 puan) tarafından
Devlette de özelde de sezeryan öncesi test mecvurdu nasıl değildi hatta bütün ameliyat larda mecburdu
tarafından
Ben üniversite hastanesinde sezeryan oldum  isteyen olmadı  yani yalanmi konusuyoruz sert sert yazıyor sun
(9,626 puan) tarafından
Canim istersen doktorumun numarasını vereyim ona sor sana yalan borcumuz mu var 05.05.2020 ve 26.08.2021 de dogum yaptım ikisi de pandemi zamanıydı ve ikisinde de test yaptırmadım
(61 puan) tarafından
Yok estağfurullah öyle anlaşildiysam kusura bakma Isparta'da dış ameliyat bile olsa PCR zorunlu idi demekki şehirden şehire değişiyor.
(9,626 puan) tarafından
Şehir sehirden ziyade hastaneden hastaneye de farkeder eşim başka bi hastanede fıtık ameliyatı oldu ondan almışlardı ama benden hiç almadılar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
iki dogumumda da pandemi döneminde ikisinde de test yaptırmadım
(61 puan) tarafından
Normal mi sezeryan mi planlı sezeryanlarda yapılıyor test
(9,626 puan) tarafından
Planlı sezeryan özelde dogum yaptım
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Keşke kalkmasaydı bu kadar sevinme o gün sende korona olmayacağı ne malum.. 
(61 puan) tarafından
Tövbe de aşımda yok olmam inşallah
(25,225 puan) tarafından
İnşallah olmazsın tabiki ama büyük risk heleki şu dönem vakalar artmışken
0 oy
tarafından
3.doz olup temaslıya karantina yok sempton göstermeyene test yok..karantina da 7 gün olacak
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok zor bir şey değil aslında ben birkaç kez kendime yaptım evde ama kesin bilgi mi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
0 oy
7 cevap 255 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 750 göst.
0 oy
17 cevap 159 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,615 soru