0 oy
798 göst.
Diğer kategorisinde (1,463 puan) tarafından

Daha çok yeni 4+5im dün kan vermıştım bugn aldım değerim 45 çıktı bu haftalarda bu değer iyi dedi sizce de iyi mi 1 düşük 1 kimyasalım var insan korkuyo haliyle biran önce zaman gecsinde 2 3 hafta sonra doktorumdan randevu alcam. Bu arada akşama eşime süpriz yapcam b a b a harflerinden kurabiyeler yapcam ve kutu hazirladim onu vericem. Çok heycanliym

image

image

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Degerin sadece 45 mi çıktı. Düşük çıkmış biraz daha bekle bence 
-Reklam-
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Birazcik bekle canim dusuk biraz insallah guzel yukselir
0 oy
(1,691 puan) tarafından
degerin az canim beklemeni oneririm korkutmak istemem ama benim 4 haftalikken 53 du kimyasalla sonuclandi suan hamileyim 3+5ken 503 cikti
tarafından
Canım benim adetime 3 gün var dün erken gebelik testi yaptım ve anında 2. Çizgi çok çok silik çıktı gidip kan verecem çıkar dimi?
(1,691 puan) tarafından
cikar kuzum
tarafından
Tamam kuzum teşekkür ederim
(1,691 puan) tarafından
rica ederim cnm hakkinda hayirlisi olsun insallah 2 gun de bir kan verip takip etmeni oneririm 2 kere versen yeterli duzenli artisi goruyorsan problem yoktur
tarafından
Tamam canım sağol 2. Gebeliğim zaten 1. Çok hafif geçmişti ama bunda mahfoldum kaç gündür ondan gidecem özellikle doktora
0 oy
tarafından
Kız senin her bu postlarını görünce gözlerim yaşarıyor şimdi ne heyecanlısin  rabim bu sefer  bir evlat nasip etsin inşallah  süpruz de çok güzel olmuş
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Kuzum üzülme ama iki gün bekleyip bidaha mı versen ki iki katina çıkarsa sòyle istersen
0 oy
(476 puan) tarafından
Canım resmen 5 haftalık sın değerinin 2000'lerde olması gerekirdi biraz az geldi bana
(3,823 puan) tarafından
Bende 4 haftalıkken 61 di şimdi kızım 18 aylık değer düşük ama haftasına göre normal
0 oy
tarafından
Çokta acele etme söylemeye kaçmıyor qz bekle 45cok düşük 3000 ustu olması lazım kese bebeği gör ondan sonra şöyle 
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Canım bende adetimden 1 gün önce baktirmistim kana 29 du biraz daha bekle bakalım 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benimde 4+2 de 30 çıktı canm insallah saglikla alirsin kucagina
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ne güzel hazırlık yapmışsın Rabbim korktuğuna ugratmasin
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Bence iki üç gün bekle sonra sürpriz yap tabi sen bilirsin. Sağlıkla kucağına alırsın inşAllah

0 oy
(11,507 puan) tarafından

Benim degerim 9 gun geçmişti  26.7 çıkmıştı  canim geç döllenme olmuştu. Sonrasinda bir hafta sonra 667.7 ondan bir hafta sonra da 26binlerde bir deger çıkmıştı.  Onemli olan artiş canim saglicakla  al inşallah

0 oy
(5,155 puan) tarafından
Bence eşin yani soyle bence nasıl heyecanını içinde tutacaksinki zaten etrafa soylemezsiniz sadece benim 25 di değerim ilk ogrendigimde hemen eşimi aradım
0 oy
tarafından

12 ile öğrendim ben cnm 

0 oy
(32 puan) tarafından
benim adetim geçmeden 3 gün önce test yapmıştım pozitifti adetim gectikten 1 gün sonra 100 çıkmıştı adetim 20 sindeydi döllenme 26 sınds oldu az bence biraz bekle 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun. İnşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza. Kutu da çok tatlı. Hamileliğin her döneminde risk vardır sonuçta. Ben de söylerdim. Artış takibini yapın tabi. 
0 oy
tarafından
Kuzum 45 değer çok düşük , seni üzmek için söylemedim bence biraz daha bekle inş değerin yükselir canm
0 oy
tarafından

Canım bencede biraz bekle eşin e suprizi öyle yap 6 haftayı geç kesen görünsün değerin yükselsin tekrar git doktora sonra şöyle inşallah hayırlısı olur <3

0 oy
(118,486 puan) tarafından
1 hafta daha bekle o nota niye gozum doldu benim
0 oy
tarafından
Yaaa ne güzel heyecanlanmışsın Rabbım boşa çıkartmasın kuzum ama degerın bıraz dusuk bırkac gun daha beklesen 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 227 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
0 oy
2 cevap 137 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hatmi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 452 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu