0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
kızlar sarılık cikarmisim ya neden olur gözlerim sapsarı olmuş çok sıkıntı li bir zaman sayin çok sorunlarım var ondan olabilir mi

8 Cevaplar

0 oy
(1,316 puan) tarafından
Korkmuş olabilirsin stres olabilir yada bir rahatsızlık da olabilir geçmiş olsun canım
(2,011 puan) tarafından
korkma olmadı hiç ama stres çok var
(1,316 puan) tarafından
Stresten kaynaklı da olabilir canm ama yinede bir doktora görün sen
(2,011 puan) tarafından
inşallah gidicem
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından
Bende cok streslı yorgun olursam gözlerım sararız onda olabilir 
(2,011 puan) tarafından
olabilir canım valla
0 oy
(378 puan) tarafından
Doktora gorun canim bazi hastaliklarin belirtisi sarilik, mesela benim safrada tas var, safra kanali tikandigi icin sarilik gecirdim ama beraberinde sancim da vardi. Senin oyle degildir belki ama bi gorun mutlaka yarin git
(2,011 puan) tarafından
bebegim var ya annem bakar ama 3 çocuk bende var bide 7 yaşında engelli kardeşim var küçüğü 57 günlük kolik hep ağlar napcam bilmiyorum
(378 puan) tarafından
Hay allah kuzum bilemedim ki ama acil bi durum icindesin gibi geldi sarilik yani ertelenecek bisey degil, gitmen lazim yaninda goturebildiklerini gotur, kalanlari annen baksin bi dahiliye ic hastaliklarina gorun bakalim
(2,011 puan) tarafından
pazartesi gideyim o zaman ya
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Stres bende eşimi sarılık yapmıştım nisanliyken :))) 
(2,011 puan) tarafından
ya öyle mi
0 oy
(448 puan) tarafından
Karacigerinize baktirdinizmi?
(2,011 puan) tarafından
hiç doktora gitmedim bugün farkettim
(448 puan) tarafından
Gidip kontrol ettirin genelde gözlerdeki beyaz yerlerde sarı renk karaciğer kaynakli olabiliyor
(2,011 puan) tarafından
aynen gözdeki beyaz yer sapsarı atletim de sapsarı oluyor
0 oy
tarafından
Bütün hastalıkların başı stres canım geçmiş olsun 
(2,011 puan) tarafından
allah razı olsun
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kim diyo doktormu söylüyo sen mi. Sarılık karaciğerin bozulduğunu gösterir çok tehlikeli.Ama sarılık değilde sararma varsa safra kesesine baktır  
(2,011 puan) tarafından
ben bugün gördüm annem baktı anam gözünün icindeki beyaz hep sapsarı olmus ya dedi baktim aynaya sapsarı atleti bembeyaz giyiyorum ertesi gün sapsarı olmus
(1,786 puan) tarafından
Vücudunada yayıldıysa kesin iç organlarda sorun var safra kesende taş veya kum var yada karaciğerde sorun varsa o daha kötü. Ne yap et gerekirse annenin yanına bir kişi daha çağır brlikte çocuklara baksınlar ama sen git tedavini ol büyük ihtimal ameliyat isterler taş falan varsa ve sararmadan bir süre sonra çok kötü ağrılar başlıyo geckmeden gitmelisin canım.
(2,011 puan) tarafından
bobregimde taş var yıllardır safrayi bilmiyorum ama
(1,786 puan) tarafından
Safrayla alakalı diye düşünüyorum çünkü bende senşn gibi olmuştum taş çıktı bi sürü. Ameliyat oldum ve çok ağladım ağrıdan öldüm geç gitme sen o yüzden
(2,011 puan) tarafından
yarın acile gideyim o zaman
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Yalnız atletin sarı olması başka bişey sarılık öyle atlete geçmez benim bildiğim. Vücutta gözde olur
(2,011 puan) tarafından
gözümün içi de sapsarı kuzum göz de olmazsa ter falan derim de kardesimde sarilik olmuştu onunda atleti sapsarı oluyordu
(1,786 puan) tarafından
Ten renginde bronzlaştıysa vücudada yayıldıysa tehlikeli diyolar işte

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 389 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 154 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...