0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim gorumlerim ve kuzenleriyle bir yere misafirliğe gittik eşimin yanına kuzeni oturdu zoruma gitti sizce zoruma gitmesi saçma mi ya da siz gidince kim oturur önde

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genelde şoför ben olurum kim nereye oturursa otursun :) 
-Reklam-
0 oy
(15,777 puan) tarafından
Kuzeni kız mı erkek mi
(199 puan) tarafından
Kizdir canim
(15,777 puan) tarafından
O zaman tabi ki ben otururum canım. Hatta öyle bir seye yeltense ben musade etmem
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Valla kaynanam bile oturunca one otururum kaynim felanda biner yine onde otururum :) 
0 oy
tarafından
Valla öyle ortam da sırf eşim yanıma gelsin diye direksiyona ben geçiyorum eşime göz kirpip herkes yerini bilmeli
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kuzeni yaka paça indirir otururum 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ben kızım için arkada oturuyorum bazen önde oturuyorum kuzeni otursa zoruma gitmez 
0 oy
(48,370 puan) tarafından
Erkekse zaten ben kendim arkaya geciyodum sorun yok ön arka gidiyo iste araba
0 oy
tarafından
Benim bildiğim araba kiminse o öne oturur. 
0 oy
tarafından
Kuzeni erkekse erkek oturur kızsa tabikide arkaya oturur
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen niye buna fırsat verdin ki ne alaka kuzeni oturacak ya 
0 oy
(336 puan) tarafından
Ben oturum erkek yoksa
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne münasebet yaa yohh artık çüşşş diyorum
0 oy
tarafından
Yaşi büyük bi kuzeni ise otursun bunuda büyük bir mesele yapmam ama öyle gevşek rahat insanları da sevmem 
(199 puan) tarafından
Eşimle yasitlar
tarafından
Canını sıkma bidaha izin vermezsin olur biter
0 oy
(427 puan) tarafından
Ben otururum kaynanam varken bile ama babamla kayınbabam varken arkaya otururum kimse benim arabama geçip de kocamın yanına oturamaz arkaya oturunca noluyor kızsa egger kuzeni tavrımı koyarım ama erkekse birsey demem otursun 
0 oy
(1,365 puan) tarafından
Bayan ise hepsi ya ben sürerim eşim yanıma oturur yada o sürer yanında ben olurum ki kimse öyle yanına oturmaya da kalkışmsz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Erkekse kuzeni oturur ama bayan olarak sadece kaynanam oturur onda da ben oturmazsan yani kemdi geçip oturmaz direk :) 
0 oy
(2,048 puan) tarafından
O kuzene iyi bir laf sokardım ben varken ne demek esimin yanina sen oturuyorsun diye ama kuzeni yaşlı bağlıysa birsey diyemem
(199 puan) tarafından
Hayr 26 yaşında eşimle yaşıt
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Öyle bir hadsizligi esimin hiçbir kuzeni yapmaz ben olmasam evet oturur ama ben varsam asla eltim bile ben olmasam bile arkaya oturur yine eşimin yanına oturmaz 
0 oy
(497 puan) tarafından
Asla oturtmam kaynamlarla gidince bile kaynanam arkada oturur önü sevmez ben eşimin yanında otururum
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Kayınbabam veya herhangi bir erkek varsa o oturur ama yoksa ben otururum bazen 14 yaşındaki kaynım hemen gider öne kurulur kaldırırım kendim otururum :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 195 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
74 cevap 1,116 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,227 soru

11,289,279 cevap

34,698 kullanıcı