0 oy
294 göst.
önce Diğer kategorisinde (493 puan) tarafından
Kızlar kaç günde bir evi süpürüp silersiniz tuvalet banyo vs

25 Cevaplar

0 oy
önce (134 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Günlük yapmak istiyorum ama süpürge günlük açamıyorum bize de dünyanın elektrik faturası geldi nerden kısarsam kâr diye düşünüyorum. İki yada üç günde bir süpürge günlük Halıyı el süpürgesiyle banyo tuvalet iki günde bir. 
-Reklam-
+1 oy
önce (16,428 puan) tarafından
Hergun supuruyom canim 2 gune bi tuvalet banyo temizlerim biraz once mesela bulasik çamaşır makinalarını temizledim sirke karbonatla guzelce
0 oy
önce (11,858 puan) tarafından
Günlük yapıyorum ben canım 
0 oy
önce (1,178 puan) tarafından
Her cumartesi dip köşe  yaparim suan mutfagim kaldi coook yoruldum biraz dinleniylrum oraya da gececem insqllah balkonlar falan yikadim tuvalet bamyo heryer bitti  şükür 
0 oy
önce (7,072 puan) tarafından
Canım ne zaman isterse o zaman sartlandirmamisim kendimi ;)
önce (32,483 puan) tarafından
Bende oyleyim ☺️
0 oy
önce (2,498 puan) tarafından
Hergun süpürge tutarım tuvalet banyoyu yıkanir tozlar alınır bulasik falan 
0 oy
önce (22,825 puan) tarafından
Hergün süpürüp silerim toz alırım. 12 de sil süpür topla işlerim biter. Günde 2 defa süpürürüm bi sabah kahvaltıdan sonra bide akşam 7 gibi süpürür toparlar oğlumu uyuturum düzenli kalmış olur evim. Her akşam banyoyu çamaşır suyuyla yıkarım. Haftada 2 kere detaylı silme süpürme işi yaparım 
önce (13,782 puan) tarafından
Vay anam vayyy :)
Sende yap kanka :D
Hiç işim olmaz cemile miyim ben la :)
WhatsApp a bak
Bakıyom :)
0 oy
önce (1,695 puan) tarafından
Hergun süpürme hergun lavabo yıkanır hergun mutfak tezgahı lavabo camasir suyu ile silinir toz alma haftada bir anca çünkü çok lekelenecek Hüseyin yok silme de heryerde hali serili olduğu için silme de ayda bir anca
0 oy
önce (6,119 puan) tarafından
Genelde hergün süpürüyorum çocuklar küçük iki üç güne bir silerdim hamilelikten dolayı haftada bir siliyorum 15 güne bir dolapları silerim cam kapı silerim buzdolabımı sürekli silerim kötü bi huyum var cif kokusuuna dayanamıyorum başım ağrıyo belkide ondan wc banyo sürekli cifliyorm 
0 oy
Hergün canım 
0 oy
önce (40,502 puan) tarafından
Günlük süpürme toz alma silmede bir gün oluyo bir gün olmuyo tuvalet banyo günlük 
0 oy
önce (511 puan) tarafından
Günlük yapiyorum ben cocuklarla mecbur yoksa ooooo
0 oy
önce (93 puan) tarafından
Yaz kış. Aralıksız hergun supururum mutfak zatten sürekli düzenli. Tuvalet banyo 2 güne bir yıkarım . Çarşafları yastıkları 2 bazen 3 gune bir degisrim battaniyeleri haftada veya 10 güne bir yıkarım. Toz alırken falan koltuğuna aradan çıkarırım sürekli. Birde benim bahçe kat sürekli tozlanir. Böyle kuzum . Perdelerde genellikle 15 günde bir yıkar asarım çünkü ev pratik ve kullanışlı yani temizlik yapmak çok basittir. 
0 oy
önce (3,541 puan) tarafından
Hergun kalktığımda gibi sürüp siliyorum yatmadan da evi toplar uyurum canim
0 oy
önce (210 puan) tarafından
Hergun banyo tuvalet yıkanır hergun süpürge çekilir hergun silinir ayda 1 perde yıkarım balkon günde iki defa yıkarım çarşaflar haftada 1 yıkarım 
0 oy
önce (291 puan) tarafından
Hergün supurup siliyorum canım camlar perdeler haftada bir az önce eşimle bunu konuştuk hergün bunları yapmak zorunda misin diyo bende dedim maşallah evde 10 kişi yaşıyor gibi batiriyosun sonra da gelip bana bunu mu soruyorsun git gözüm görmesin dedim:)) kovaladım :))
0 oy
önce (32,483 puan) tarafından
Bir haftadir yapmıyorum ana kix hastayiz yapasim yok
0 oy
önce (1,380 puan) tarafından

Keyfimin kahyası ne zaman hadi kalk temizlik yapalım derse o zaman :D

0 oy
önce (291 puan) tarafından
Hergun iki kere ev supururum sabah akşam  tuvalet fln da aynı hergun 
0 oy
önce (79 puan) tarafından
Ben sadece toparliyrm 34 haftaligm herkes ne güzel dip bucak temizlik ypiyr bnm bebiş baskı yptgndan mi neyse ağrıdan yerimden klkamiyrm vajina bölgem çatır çatır citlio ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 192 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde Asellinab (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 682 göst.