0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar etrafınizda sevilen aranan biri misinizdir. Çok fazla arkadaşınız var mıdır mesela. Merak ettim ben öyle çok fazla aranıp düşünülen biri değilim sanırım etrafımda

35 Cevaplar

0 oy
(4,309 puan) tarafından

Az insan az dert cok huzur:angel:

(1,685 puan) tarafından
Doğru aslında
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gurbette felan misin canjm
(1,685 puan) tarafından
Yok cnm değilim ailem falan da burada ama ne bilim insanlar pek önemsemiyor gibi ya da bana öyle geliyor
tarafından
Hic arkadaşın amca hala teyze cocugum felan yok mu kuzum
(1,685 puan) tarafından
Var canım az da olsa arkadaşlarım. kuzenlerim yok yaşıt olarak. büyükler hepsi ve uzaktalar. Teyzelerim falan var onlar da büyük ama arada bir takılıyoruz evlerimize gidip geliyoruz. Böyle görüştüğüm konuştuğum 3 4 arkadaşım var ama aşırı aşırı samimi değilim ne bileyim canım kendimi sorgulamaya başladım :)
tarafından
Bosver canjm herkesin hayat telasesi  var benimde en yakın arkadaşım çok.sukur kiz kardeşim aynı yere gurbet ele gelin geldik .
(1,685 puan) tarafından
Aynn öyle cnm herkesin hayat telaşı var ya bir yaştan sonra pek arkadaş kalmıyor gibi etrafta.. AA ne güzel bak en azından kardeşin var gurbet biraz olsun hafiflemiştir :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben seçilmem secerim;)
(1,685 puan) tarafından
O da iiyymis
0 oy
(118,478 puan) tarafından
ne kadar az cevre o kadar coook huzur ☺
(1,685 puan) tarafından
Ne bilim ya öyle de bazen özeniyorum boyle her ortamda aranan sevilen insanlara :)
0 oy
(9,316 puan) tarafından
Yok valla ben ararsam konuşurlar ama asla arayayım demezler çok da lazım değiller
(1,685 puan) tarafından
Öyle cnm ben de tam olarak aynı şekilde ama bazen özeniyorum sevilen her ortamda aranan insanlara
(9,316 puan) tarafından
Bezı insanların telefonu hiç susmuyor birini kapatıyor öbürü kapıyor wp da bir sürü kız arkadaşlarıyla konuşuyor  mesela otu ***.u birbirlerine soruyorlar buna sevilmek mi deniyor bilemiyorum
(1,685 puan) tarafından
Yani çevre tarafından bir ortamda araniyorlar demek herhalde cnm ya istesem ben de yaparım ama kafa kaldırmıyor:( sonra da üzülüyorum
(9,316 puan) tarafından
Telefonu elime sadece çocuk uyurken alıyorum oda bir kere onlarla kafa yoramam :))
0 oy
(15,369 puan) tarafından

İşi duktuklerinde arayacak insan olacaksan kalsın :)

0 oy
tarafından
Hepsi ile mesafe koydum şuan o kadar rahatım ki anlatamam az insan çok huzur 
(1,685 puan) tarafından
Ayy kiz herkes öyle diyor valla yorumlarda herkes darbe yemiş herhalde
0 oy
tarafından
Kimse sevildiginden emin olamaz ki
0 oy
(17,268 puan) tarafından
Öhö öhö övünmek gbi olmasında ailemde arkadaşlarımda düşkündür bana bigün sesim çıkmasın susmaz telim 
(1,685 puan) tarafından
Ahha bak senin gibi insanlara çok ozenirim :)
(17,268 puan) tarafından
:) halbuki çemkiriğin tekiyim kız
(1,685 puan) tarafından
Böyleleri daha çok seviliyor hahahah
(25,225 puan) tarafından
Teline tüküreyim
(17,268 puan) tarafından
:D ay tükür al bozulsunda yeni alıyım :D
0 oy
tarafından
Çevrem tarafından sevilirim ( bunu kendimin söylemesi de bi komik oldu ama :) çok aranmayı, aramayı sevmem. Herkesin kendine göre hayat telaşı var. Fakat dostlarım arkadaşlarım ile haftalarca görüşmesek hiiiiç bir soğukluk olmadan ilk gördüğümüz yerde candan bir şekilde devam ederiz.

Bu arada 27 yaşındayım ve ilk okul 1. Sınıf arkadaşlarım 5 tanesi. Hiç kopmadık bazen yıl olur yan yana gelemeyiz ama kalbimiz hep bir. Dar günde kimse yalnız kalmaz çok şükür 
0 oy
(25,225 puan) tarafından

Sayamayacak kadar çok arkadaşım var. 2 tane sağlam dostum var. Benim sevmediğim bile sever beni ne hikmetse :D 

(1,685 puan) tarafından
Şeytan tüyü var herhalde canm masallahh sana :)
(25,225 puan) tarafından
Yok yaa ondan değil de ben sevdiğim kişilerle çok iyimdir onlarda aramıza girmek için bana yanaşırlar hepsi bundan:D
(1,685 puan) tarafından
AA fesatlar diyorsun canm dikkatli ol o halde :)
0 oy
tarafından
Genelde oyleyimdir sevilen biriyim saolsunlar bendede durum karsiliklidir  ☺️❤️

bu yuzden beni sevmeyenler kudurur birazcık dkdkjdjd
(25,225 puan) tarafından
Senin gibi bi sidikliyi kim seviyo acaba
tarafından
Senin gibi sudukluyu sevenler varsa oda vardir diye dusun bence
(25,225 puan) tarafından
Puhahahah ay tükürdüm
tarafından
Kiskanc mikrop ahahhah
(25,225 puan) tarafından
Efendim - :D
tarafından
Neyse biraz gecsin oyle kavga ederiz kimse inanmaz sıklaşınca ahahhah
(25,225 puan) tarafından
Hahaha
0 oy
tarafından
Evet cok aranirim ama isleri düştüğü zaman cok sevildigim için değil yani
0 oy
tarafından
Annem tarafı hepsi arar beni baba tarafı umursamaz esimin tarafı kendine hayri yok zaten
0 oy
(795 puan) tarafından
Boş ver en iyisi kimsenin derdi sorunuyla uğramazsın en azından 
0 oy
(850 puan) tarafından
Eskiden arkadaşlarımı hayatımdaki insanları çok önemserdim, elimden gelenin fazlasını yapardım..ama o karşılığı göremezdim ve değersiz hissederdim..iş ortamında da çok dert edindim bunları..ancak zamanla bunu önemsememeye başladım, önceliğim ailem gerisi çok önemli değil..beklenti içine girmeyince o kadar hafifliyor ki insan..ki inanın çağ bencillik çağı, herkes kendi telaşesinde, değer yargıları çok değişti..çok sayıda arkadaşın olması önemli değil, 1 tane olsun ama sağlam olsun yetiyor fazlasını kafa da kaldırmıyor bir süreden sonra.. 
0 oy
tarafından
Isi dusenin dostuyum isi dusen arar
0 oy
(156 puan) tarafından
Iyikide aranan deglim
0 oy
tarafından
Yok valla en çok eşim arayıp soruyor başkada yok :)
(1,685 puan) tarafından
Hahaha bu ben
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Az öz arkadaşim dostum var bebekden dolayi eve kapandim yoklugum belliymis oyle derler  yaz gelsede kavussak bahcede diyolar sevilirim dostlarimin arasinda  cok insan seçerim herkese kaynamam öyle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu

374,611 soru

11,204,252 cevap