0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doğum yapalı 3 ay oldu hala adet görmedim arada kasıklarım sızlıyor sezeryan sonrası bir müddet olabiliyor mu bu durum sizde yaşadınız mii 

8 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende de oluyor canım arada ağrı hatta adet olucam galiba diyorum ama 65 gündür bende olmadım adet
tarafından
Evet evet kesinlikle bende öyle bi durumdayım adet olacağım sanıyorum ama yok üstümde bi gerginlik olsam rahatlicam gibi
(1,964 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim canım bünyeyle alakalı bazı kişileri süt korur hemen adet görmez diyorlar. Bakalım ne zaman olucaz. Hiç adet görmediğimiz için hamile kalınır mi bilmiyorum.
tarafından
Benim içimi de yiyen bu ya.. süt korumuyormus adet görmeden de hamile kalinabiliyormus przvf kullanıyoruz ama başta takmıyor eşim bu  bile beni rahatsız ediyor kasiklarim sızlayinca acaba yerlesmi mi oluyor diyorum iyice delirdim:))
(1,964 puan) tarafından
Yinede dikkatli olun canım. Bende diyorum en azından olsam gününü falan bilirim.
tarafından
Aynen öyle vallahi bende öyle diyorum
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından
Ben 6 ay görmedim cnm normalmiş
tarafından
Bunun normal olduğunu biliyorum ama kasiklarim sızlıyor rahatsiz ediyor bu durumda beni 2. Bebeğim çocuk istemiyorum korunuyoruz ama psikolojik olarak hamileyim mi yerleşme sizlamasi mi diye düşünüyorum :)
(9,626 puan) tarafından
Ayni şey bende oluyo ikinci kazayla oldu 4 buçuk ay oldu dogum yapalım ama ortam sessiz olduğunda ben hareket etmediğimde sanki karnımda biseler geziyo gibi hissediyorum psikolojim alt üst oldu sanki bebek hareket ediyo içimde
tarafından
Yemin ederim aynısı:)) benimde 2. Kazayla oldu :( çok korkuyorum bi daha olmasından tam olarak kesin bi korunma yontemide bulamadım 6 aydan sonra hap kullanmayı düşünüyorum siz nasıl korunuyorsunuz
(9,626 puan) tarafından
40ım çıktığından beri hap kullanıyorum canim adet olmanı bekleme al kullan doktorum bana illa adet olman gerekiyo demedi çünkü adet olmayı beklersen her ay Yusuf Yusuf gezersin:))) bazıları 1 veya 1 buçuk sene adet olmuyo o yüzden riske atma başla bence
tarafından
Doktora sormadım ama sağlık ocağında ebe 6 aydan sonra başlarız dedi ondan önce kullanılmıyor dedi emzirdigim için:/ bende o yüzden bekliyordum
(9,626 puan) tarafından
Allah Allah ama bana kullanabilirsin dedi ebe de doktor da eczacı kadında öyle dedi bende emziriyorum emzirenler için ayrı bi korunma hapı var zaten
0 oy
(519 puan) tarafından
Canım bende sezaryen doğum yaptım ikinciye ve 9 ay oldu hala adet olmadım dün doktora gittim çok normal süt koruyor dedi ve bende hiç mama kullanmadkm hep emzirdim onun için normal yanı korkma sen de emziriyor musun
tarafından
Evet sadece anne sütü alıyor, sizlama oluyor muydu sizde de, korunarak mi iliskide bulunuyorsunuz?
(519 puan) tarafından
Evet canım eşim korunuyor sızlama ilk zamanlar olduğu için oluyordu ama geçti birde dikkat et idrar yolu enfeksiyonu olabilir ve üşütmuste olabilirsin
0 oy
(4,311 puan) tarafından
Ben 2 ay sonra olmustum ama 1 yil olmayan bilr var agrida malesef oluyor
tarafından
Olunmadigini duymuştum ama sizlamasi tek bende mi oluyor acaba dedim :)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim 40 çıktı adet oldum hemn ama 50 gün içinde çok nadir olmuştum sonrasında düzene girdi sandım 2 ay olmadım falan karmakarışık oldu benim tabi bana bakma sen ben rahim ağzı kanseri imisimdi ondan olmuş ama elbet olmayan vardır 
tarafından
Çok geçmiş olsun üzüldüm  şimdi nasılsın peki sıfırlandı mi kanser
(4,061 puan) tarafından
Yok canım 24 de gidicem işte tüm testler tekrarlanacak ilaç verildi gönderildi şuan bekliyorum gün yaklaştıkça içim içime sığmaz oldu çok kötüyüm valla ya inş iyi çıkar da sonucum kurtulurum yoksa önümde çok ağrılı sancılı üzücü çok berbat günler bekliyor olucak beni
0 oy
(118,484 puan) tarafından
ben nirmal dogurdum 13 ay sonra adet olmustim
tarafından
Adet olmayalım sorun yokta o arada bi fetus daha cikmasin :))
0 oy
(202 puan) tarafından
2 yil olucak nerdeyse bn hic gormedim dogumdan sonra. Emzrdigim icin dr normal oldugunu emzrmeyi kestikten sonra 2 ay glmezse gitmem gerektigini soyledi. Memeden kestim daha yeni bn de olmayi bekliyorum insallah :( senin durumun gayet normal. 
tarafından
Aa 2 yil uzunca zamanmış , insaAllahh olursun biran önce cok gerginlik yapıyor insanın üstünde
0 oy
tarafından
Bende 4 aylık bebek bir kere oldum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (560 puan) tarafından soruldu