0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (792 puan) tarafından

https://www.instagram.com/reel/CYZpdDrsFSu/?utm_medium=copy_link

Allah sonumuzu hayr etsin. Ayağımızı din üzerine sabit kılsın, bizleri imandan ayırmasın.. böyle olmamalıydık.... :'( :'( :'( bu videoya ne kadar ağladım bilemezsiniz nesil kötüye gidiyor....

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben musluman degilim ne demek yaa sirf salavat getiremedigi icin bunu söylüyor yazik cok yazik Allahim sen bizi affet bu cocuklarin aileleridemi hic bisey ogretemedi Rabbim bizleri evlatlarımızı sqna layik kullar olmamizi nasip et insallah
(792 puan) tarafından
:'( aynen öyle.. amin canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gerçekten çok yazık Allah biliyor içimi evlatlarını hep peygamber ve Kur'an ahlakiyla büyütmek istiyorum onun için çalışıyorum inşallah herkes bilinclenir Müslüman olmak veya olmamak bunlar olabilir ama ahlaksızlik dinle alakalı değil terbiye dinle alakalı değil aileyle alakalı arkadaş çevresiyle alakalı rabbim çocuklarımızı peygamber ahlakı ile büyütmeyi nasip etsin 
(792 puan) tarafından
Amin canım. Bende Allah nasip ederse öyle büyütmek isterim Rabbim korusun onları :'(
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Bu tiktok cıktı cikali hersey ortaya sacildi kiz olup erkek olmak isteyen erkek olup kiz olmak isteyen. Müslüman degilim diyen her biri cıktı acik acik konusur oldu Allah sonumuzu hayir etsin valla gercekten üzülüyorum. 
(792 puan) tarafından
Hic deme :'( bu Avrupa gençlerimizi böyle uygulamalarla ele geçiriyor işte :'( Rabbim doğru yoldan ayırmasın. Çok üzücü çok!
(1,150 puan) tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Şu andaki genclerin en büyük psikolojik sorunu geleceği düşünmek. Ne olacağı ? Gelecek korkusu genclerde çok hakim ve bu da kalbi huzursuzluga sürükleyen bişey ve bu da dinsizliğe sürüklüyor maalesef.
(792 puan) tarafından
Eğer Allaha tam tevekkül etseler geleceğe karşı kaygıları olmazdı.. Allah kuluna yetmez mi :'( gençlerin durumu çok vahim ...
tarafından
Kesinlikle. Allah rizka kefil. Geçmiş gelecek bunlara hakim olamayız düşünmek gereksizm anı düşünmek gerek. Yarına kimin çıkacağı belli degilken
(792 puan) tarafından
Aynen öyle Rabbim ayağımızı din üzerine sabit kılsın imanla ölmeyi nasip etsin :'(
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Allah'ım ıslah etsin evlatlarımıza erken yaşta yabancı dil desteği verecekleri kadar iman kuvvetini şahadeti salavati öğretseler keşke.

Çok renk geldim bu zihniyetteki insanlara yazık.

(792 puan) tarafından
Gerçekten çok üzücü. Rabbim hidayete erdirsin. :'(
0 oy
tarafından
Ben açamadım ya 
(792 puan) tarafından
:'( bilmiyorum ki kuzum
tarafından
Nasıl bir video. Salâvat getir diyor çocuklar ben müslüman değilim diyor. Iki taneside şehadet getiriyor. O mu cnm.
(792 puan) tarafından
Evet :'(
0 oy
tarafından
Izlerken ağladım ya :( yazık ah şu gençler tık tok u biliyorlar şarkı ları ezbere biliyor ama salavat bilmiyor yazikkkkk 
(792 puan) tarafından
Çok çok yazık.... Avrupa gençlerimizi böyle uygulamalarla ele geçiriyor işte.... Ah anneler babalar neredesiniz çocuklarınızın elini bırakmayın :'(
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
G.erizekalilar işte,güya hava attıklarını sanıyorlar.  Eve gidince de Allah'ım bugün söylediklerim için affet diye yalvarıyolardir
(792 puan) tarafından
:'( durum çok vahim çok.....
tarafından
Yaptıkları sırf artistlik ya
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Çok üzgünüm çok yazık yazık rabbim doğru yoldan bizi hiçbir zman şaşırmasın :(
(792 puan) tarafından
Amin amin :'(
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Tüylerim diken diken. Allahu ekber sen kalbimizi aklımızı ayağımızı  islam üzere sabit kıl. 
(792 puan) tarafından
Amin amin :'(
0 oy
(1,154 puan) tarafından
İzlerken tüylerim diken diken 
(792 puan) tarafından
Bende çok kötü oldum her izleyişimde kötü oluyorum...
0 oy
(4,043 puan) tarafından
İşine gelmeyen Müslüman degılım diyor tabı agır gelıyor nefse dinin emirlerine uymak.. Ebedi cehennemde görürler
(792 puan) tarafından
Allah hidayete erdirsin ....
(4,043 puan) tarafından
Amin cnm genclerde moda oldu ateist dınssız olmak
(792 puan) tarafından
Evet maalesef bu biraz da ebeveynlerin suçu. Çocukları salmayın üzerlerinde durun :( arkadaşlarını, arkadaş ortamını öğrenin rahat bırakmayın yoksa çocuklar teker teker elden gidiyor....
(4,043 puan) tarafından
Yok cnm özgürlük adı altında cocukların ne hallerde oldugu bellı degil
(792 puan) tarafından
Özgürlük kendini bilmemezlik mi olmuş.... Özgürlük cahillik mi olmuş...
(4,043 puan) tarafından
Cocugum özgur herseyı yapabilir mantığıyla nesil bu halde, sonu cehennem
0 oy
tarafından
çarpılasıcalar hangi Cafe nerde diye sorsan ezbere bilirler salavat da bilmiyorlarsa çarpılasınlar bide dalga geçiyorlar 
(792 puan) tarafından
:'( Allah hidayete erdirsin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15,821 puan) tarafından

Aminn aminnn insallahh:'(:'(İzlemistim bu videoyu

0 oy
(1,524 puan) tarafından
Amin canım. Ama biliyomusun en büyük görev annenin din eğitimi evde başlar çocuk senden gördüğünü duyduğunu öğrenir biz elimizden geleni yapmalıyız ve dua etmeliyiz Rabbim yavrularımızı sevdiği kullardan eylesin sevdiği kullarıyla beraber eylesin. 
(792 puan) tarafından
Amin canım. Aynen öyle kesinlikle aile terbiyesi çok önemli çocuğuna dinini öğretmezsen olacağı bu...

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 502 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,386 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,746 göst.
12 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde samatya450 (15 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,693 kullanıcı

...