0 oy
49 göst.
önce Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Yalnız aoyle bişey var kızım bu aralar çok bağırıyor basım çatladı evde ben o eşim başka kimse yok eşim gider bütün gün bnle o.  Ben yüksek sesle konusmyrm bu kız niye bagryr ay zorla yatrdim şimd. Uyurken de bagryr acaba bu süreçte bağırıyorlar mi bebkler bna biseyler dün geçecek deyin ya 

4 Cevaplar

0 oy
önce (361 puan) tarafından
Sesini tanıyor cunku bagirir daha cok bagircak bizim 10 aylik bagirir surekli Rabbim eksik etmesin sesini aglama gbi bagirmaysa dişi çıkıyordur rahatsizdir olabilir bebek bu sonucta 
önce (270 puan) tarafından
Hayr ağlamak deil ama o kadar bağırıyor ki sesine bişey olur dye korkyrm
Yok kiz olmaz sesini taniyor hem ses cikardikca mutlu oluyorlar kiz birak bağırsın ne olcak
Çok haklısın ama ona hamileyken yediğim orucu tutyrm :))) kurban olyrum onu verene :) oda bağırınca dönüp lalyrm
Ah canim zor olur tabi Allah kabul.etsin insAllah
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
önce (1,085 puan) tarafından
Benimki de yarın 6 aylık oluyo. Aynı valla. Bağırıp duruyo. Değişik değişik sesler çıkarıp duruyo. Boğazından hırıktı gibi bişeler yapıyo :D
Aynen hiç sorma ya
0 oy
önce (11,572 puan) tarafından

1 yaşında 5. Ayından beri bağırıyo alışırsn canm zamanla :) 

Ağlamak istemiyorum
1 yaş ne demek :)
önce (11,572 puan) tarafından
Şuan 1 yaşında olduğu için dedim belkide 2 yaşına kadar devam etcek bilmiyorm hahaha :)
Omuzlarm düştü o deil oruç tutuyorum bide bu ses annem dyrm  kurban olurum sana dyrm bağırma yüzüme bakyr daha çok bagryr:)
0 oy
önce (1,559 puan) tarafından
Benim kizim 7 ay 6 gunluk tam 4 bucuk aylik oldugundan beri ciglik atyo avazi ciktigi kadar hala taniyamadi herhalde sesini ☺☺☺☺
Ahahahahah Allah bağışlasın cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
20 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Fatma zehra (4,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Filizalmira (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 149 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde BENIM&KUCUK&MUCIZEM (973 puan) tarafından soruldu

269,037 soru

7,590,142 cevap

24,764 kullanıcı

...