0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imagebuna benzer mutfak onlukleri kullanışlı mi sizce makineye atınca arkadaki sıvı geçirmez naylon yırtilmiyormu? 

Kullanan arkdaslar lütfen yazın 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende var güzel oluyor elini hemen siliyorsun önünde oluyor havlu ama kullanmıyorum ben sürekli onu mu yıkıcam :))) 
tarafından
Makineye atınca arkadaki naylonda deforme oluyormu
tarafından
naylon yok ki benimkin de :)
tarafından
Ya ne var bezmi bez olunca sıvı geçirmiyordu
Canım resim atma şansin varmı
tarafından
kumaşı aynı böyle ama arkada naylon yok canım kullanmıyorum zaten ondan çok önemsemedim üstüme geçer diye yıkarken 30 derece de yıkasan naylon yıpranmaz
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum çok kullanışlı canım makineye atıp yıkamadım elimle yıkadım hep 
tarafından
Elle üşenirim ya ben bide mutfak havlusu ya iyice çitlemek lazım
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Naylon yok canim keten gibi değişik bi kumas havlu da çıkabiliyor ben havlusuz kullanıyorum çünkü dolabımda tam çeşmenin altında havlum var hiç eksik etmem o havluyu ordan ellerimi yıkayınca kurulama ihtiyacı hissediyorum sular her şeye damlamasin diye
tarafından
Benimde suan senin dediğin yerde bir havlum var ama ben böyle mutfağa gidince hep onumdede olsun istiyorum ama yıkaması zahmetli mi diye düşündüm. Belkide havlusuz alırım off kafam karıştı:D
(11,084 puan) tarafından
Yok yok zahmetli değil onlar dugmeli istediğinde cikarabiliyorsun at makineye gitsin :)
(11,084 puan) tarafından
Yok yok zahmetli değil onlar düğmeli istediğinde cikarabiliyorsun at makineye gitsin :)
tarafından
Hadi yapışık degilmi onla
(11,084 puan) tarafından
Yok canım değil iki köşeden dugmelemisler adamlar düşünmüş yani bizi :)
tarafından
Peki canım arkası nasıl muşambalimi makineye atınca nasıl oluyor
(11,084 puan) tarafından
Yok canım keten gibi bi kumaş musambasi yok ama ben kullanıyorum rahatım önüm islandigi için değil de eğer üzerimde yeni bi Kıyafet varsa leke olmasın diye kullanıyoru :)
tarafından
Peki ıslanınca sıvı geçiriyor mu
tarafından
Bende de var bundan ama arkasinda bisey yok keten mi desem ne desem bilemedim oyle bi kumas . Bence kullanisli . Anlamadim ki muslugun altindaki havluyu yikamiyomusunuz dugmesini acip atican iste bunu da :)
tarafından
Ben belki cok islatmiyorum bilmem ama dokuldugu gibi siviyi gecirmiyo hemen zamanla illaki gecirir
0 oy
tarafından
Benim de var çok kullanışlı
tarafından
Havlusu sökülebilir mi bide arkasi nasıl musambalimi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 576 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aydanm (6,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,079 puan) tarafından soruldu