+1 oy
637 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,443 puan) tarafından

Kızlar benim kızım ne yerse yesin ağzından çıkarıp zorla banada veriyor ama babam varken zorla babama veriyor bana yok birde  1 2 kere 3 yu isteyince kiziyor hakkımı dolduruyorm ellam :D siz tiskinirmisiniz yermisiniz :D  arkadaşım var mesela değil agizimdaki ni yemek çocuğunun kustugundan tiksiniyor ki ek gıda bile almıyor daha bebe ben hayret ediyorm nasıl tiskiniyor diye çünkü benim kızım 4 5 ay boyunca kustu hiç temiz kalmazdi üzerim suratıma bile kusmuslugu vardır :D annesi kurbann ohh kusmugunu sevsinler diyordum :D ama başka çocuktan tiskinirim yalan yok :) bebek olmadığı sürece :)

39 Cevaplar

+8 oy
önce (10,487 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kızım yüzüme sıçmıştı hiç unutmam
önce (1,030 puan) tarafından
Yeminle aynisi oldu fışkırtarak öyle bi sıcık atti ki burnumun icine girdi Allah'ım nasıl da kokuyo :D nefes ağzimdan aldim dedim genzime kaçıp bide bohunu yemiyem
önce (912 puan) tarafından
Ay o banada oldu ya bezlemek için ayağını bı kaldirdim biraz cıvık yaptı pırt yüzüme sıçradı shsj
önce (4,892 puan) tarafından
Canann yaa++):)))
önce (120 puan) tarafından
Yaaaaa nasıl yani çok güldüm
önce (262 puan) tarafından
Profilin gbi gulesim geldi jsjsjsjjs
-Reklam-
+1 oy
önce (9,993 puan) tarafından
Yani başkasının çocuğu vermez zaten ☺️ kendi cocugumdan da tiksinmem valla yerim :D
önce (1,443 puan) tarafından
Bal gbi tatli olmuyormu :D
önce (9,993 puan) tarafından
Ahaha ayyy nasıl anlatsam bilemedim baldan bile tatlı o derece ☺️
Ahahahahha işte annelik işte feraset işte adamlık :D ++++
+1 oy
önce (120 puan) tarafından
Kendi çocuğumdan tiksinmem tabiki
Tiksinilmiyo :D istesende olmuyor
+1 oy
önce (604 puan) tarafından
Ben hiç tiksinmem valla yerim yeğenim ekmeği çiğner atar yerim oğlum şuan ekmek yemiyor ama onada aynı şeklde yerim
Zaten yiyen sevgisi ayrı galiba benim kızım ilk yiyen dayı teyze olarak onlarda asla tiskinmiyor ki erkek kardeşim asla aynı su bardağını hatta aynı su surahisini kullanmaz çok takıntılı ama benim kızımın çiğnediği şeyi yiyor artık bıraktığı meyve suyunu felan içiyor herkes şok :D
önce (604 puan) tarafından
Öyle valla:)
+1 oy
önce (1,725 puan) tarafından

Yok hayatta tiksinmem yavrumdan kurban olurum o ağzına Oyyy kurbaneeeee Allah vermiş bana bide tiksinecem mi hıh :D

Ahahahaha kusmugunu bile seviyorsun dmi bende öyleyim afedersin hele kabız olup yaptıktan sonra o bezle aşk yasiyorm nasıl mutlu oluyorm :D
önce (1,725 puan) tarafından
Hahahahahaha Allah seni yaaa off güldürdün
+1 oy
önce (1,329 puan) tarafından
Ay yok isteyen kizabilir ama ben tiksinirim yemem öyle. Evladım da olsa salya sümük tükürük meselesi yapamam. Ama annem çocuğun tukurdurdugunu bile yer nerdeyse benm kızımın
Kimsenin hakkı yok kızmaya! Sen nasıl biz yiyoruz diye saygı duyuyorsan onlarda sana duymak zorunda :)
önce (1,329 puan) tarafından
Ya sen ne güzel bir kadinsin öyle :) kocaman kocaman öpüyorum ya çok güzel kalbin var :)
Sende çok güzelsin ciceeemmm öptüm kocaman :) ❤️
0 oy
önce (172 puan) tarafından
Hayır tiksinmem kaç aylık bebeğiniz 
7 :D kız ne verirsem ağzından çıkarıp bnada veriyo
0 oy
önce (189 puan) tarafından
Ben kusmuktan tiksiniyorum yeni dogdugunda degilde biraz buyudugunde midem bulaniyodu hala da kustugunda bende kusucak gibi oluyorum bunun sevgiyle de alakasi oldugunu dusunmuyorum ya koku midemi bulandiriyo felaket sekilde.. hatta biri kusunca sonra pesinden lavaboya gitsem kusasim geliyo koku olmasa bile takigim o konuda. Agzindan cikardigi da cok salyali vs olunca yiyemiyorum o konuda da takindim var ekmegw cay damlasa bile yiyemem islak oldugu icin :Dd
Kız başka çocuk olsa belki bende tiskinirim ama kendimin olunca bal gbi geliyor bana :D
önce (189 puan) tarafından
Ya tiksinmeden cok sey benimkisi islak bisey yiyemiyorum diyorum ya cay bile damlasa ekmege o kismini yiyemiyorum deliyim galiba jsjsjsj bide baskasinin cocugu 1 aylik bile olsa o kusmuktan tiksiniyorum yine kendi cocugumda o kadar degildim
Kız demekki miden çok hassas :)
0 oy
önce (1,785 puan) tarafından

Daha bebeğim doğmadı bir ay var ama tiksinir deme herhalde ya yediğini çiğnediğini yemekten :D yeri geliyor eşimin kaşığını bile kullanamıyorum tiksindiğim için her şeyden tiksiniyorum Ben bazen kendimden bile tiksiniyorum hahaha

Ay belki de o hissi yaşayınca bende böyle olurum :)
Ayy çok güzel bir duygu Rabbim zamanın da sağlıkla kucağına aldirsin inşallah canm kaç haftalık ❤️
34 haftalık ama kolestaz şuphesi var tansiyon gizli şekerde var Bir de üstüne Akdeniz anemisiyim ne yapacağım bilmiyorum bana dua edin bebeğim minicik miş zaten ilk gebeliğim ilk defa anne olacağım zaten Yeni evliyim anksiyetem depreşti bu rahatsızlıklarım yüzünden ama pozitif düşünmeye çalışıyorum Allah sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah
önce (1,786 puan) tarafından
Deepblack valla çok güldüm. Bu post çok komik ya ehakdjhdnandd
Annelik işte bu kız  linkin :)
0 oy
önce (392 puan) tarafından
Benim kızım agzima kustü ne varki benden çıkan bir parça o nasıl tiksinir insan
Dmi kız istesende tiskinemiyorsun :)
0 oy
önce (4,473 puan) tarafından
İyyyaa okuyunca bile ficudum irkildi yememmm 

Ama ellerimle her türlü pis işi yaparım mesela birinin ağzından çıkan şeyleri alırım o olur bak
Kendi cocugununkini de mi
önce (4,473 puan) tarafından
Yok valla hiç yimedimm
önce (2,481 puan) tarafından
2. Ben CNM bende yiyemem
0 oy
önce (823 puan) tarafından
Eşimden de tiskinmiyorum oglumdanda tiskinmem heralde 
Tiskinmessin istesende yapamazsın :D
önce (823 puan) tarafından
Smdi paso kusuyor valla günde 4-5 üst degisitiriyum 2 gün önce ağzıma kustu emzirdim kaldırdım seviyordum baktım kustu ama tiskinmiyorum o benim canim
0 oy
önce (472 puan) tarafından

Bebegimin hicbir seyinden tiksinmem kurban olurum ona <3

Annelik ektedir :D ❤️
0 oy
önce (270 puan) tarafından
Ben bebeğimin  gaz cikarmasima bile mutlu olyrm herhalde buna sevinmeyen yok ;)
Hele kabız olup sonrasında bezi dolu gormekkk :D o gaz bana melodi gbi geliyor :D
önce (270 puan) tarafından
Kesinlikle bir kolik annesi olarak alkışlıyorum ;)
0 oy
önce (1,239 puan) tarafından
Başka çocuğu yemem ama kendi evladımdan tiksinmem yerim 
Bende başkasından tiskinebilirim yalanmi söyleyim çok sevmem lazım o bebeyi agizindan yemem için :D
önce (1,239 puan) tarafından
Bebek olduğunda değil kız böyle 1.5 yaşında 2 yaşında olduğunda tiksinirim
2 3 yaş daha bebe bana :D
0 oy
önce (1,410 puan) tarafından
Tükürük salya işine çok hassasım. Tiksinirim  :D
Kendi bebenden demi :D
7 aylık olacak diş dönemi salya su gibi akıyor üstüme gelince bile huylaniyorumm. Gebelikte tiksindim kaldı bende. Geçmiyor. Gecen elime geldi kustum.
O salya bizde de 6 aydan sonra kesildi kız gerçekten hamilelikte neden tiskinirsen kalıyor bende limondan sogumusum o bile içimi bulandiriyo
Aynen aynen etten de tiksinmistim ama Allah'tan gitti o da işte tükürük işi kaldı bende.
O gitmez artık kız annem doğum yapalı 10 yıl oldu hala patlıcan kozlemesi yiyemez tiskinmis
0 oy
önce (752 puan) tarafından
Ben yemem malesef kendi agzımdan çıkan sakızı tekrar agzıma koymam
Takıntı demekki cnm
önce (2,481 puan) tarafından
Bende yiyemem
0 oy
önce (510 puan) tarafından
Ben yerim valla mis gibi. Kücükken bende dedeme verirdim oda bir güzel yerdi. 
Benim kızımda aynı :D babamın ağzına tıkıyor oda yiyor :D
önce (510 puan) tarafından
:D ee torun olunca başka oluyor
Benim babam kızıma hem babalık hem dedelik yapıyor bide hep bize siz 4 tanesiniz o birtane aşığım aşık der :)
0 oy
önce (1,912 puan) tarafından
Aspritorle burnu temizliğin arada sümük kaciyo ağzıma kakasinin gelmeesini bekliyor heyecanla elimede bulasiyo ewlat evlat benimmm cnm
önce (1,786 puan) tarafından
2ksgdsjjsjsmslsls
önce (1,912 puan) tarafından
:):):):)
0 oy
önce (28 puan) tarafından

O değilde kızım hem yüzüme hemde ağzıma sıçtı onu hala unuuyorum eşim hatırladıkça gülüyorum:D:D

Ahahahahhahah :D şey bazen ohh b.ku bile güzel annnemmm diyorum kendimi öyle düşündüm de kahkaha attım kiaaaz :D
önce (28 puan) tarafından
Aynn valla bende öyle diyorum kızım da bilmiyor anlamıyor oda bana bakıp gülüyor):D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 414 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sirime (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
0 oy
11 cevap 475 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 398 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,604 puan) tarafından soruldu