0 oy
1,201 göst.
Diğer kategorisinde (1,449 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

imageuuyuyalim , hiç birşey olmaz ise sabah olur 

Paso uyuyo

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Maşallah size ne tatlısınız <3yerime öper misin ohhh ya 

(1,449 puan) tarafından
Öpmek ne kelime yerim yer ❤
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından

Iyi gecelerrrr neolur benim icinde opermisinnn :D<3

(1,449 puan) tarafından
Öperim tabii ki ne demek :)
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Allah'ım ya çok güzel kakuliside var maşallah can yoldaşı insana var ya bunlar ♥
(1,449 puan) tarafından
Yerim onu ben yoldaş ki ne yoldaş en büyük desteğim ❤
0 oy
(3,770 puan) tarafından
En sadık dost çoğu insandan öte..
(1,449 puan) tarafından
Kesinlikle canımdan bir parça o ❤
(3,770 puan) tarafından
Allah en yakın dostunu senden mahrum brkmasin bebeğin ile büyüsün inşallah canım
(1,449 puan) tarafından
Amiiin amiiiiiiiiiiinnn
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Çok kıskandım :) 
(1,449 puan) tarafından
:) nasıl güzel dimi
(12,851 puan) tarafından
Hem de çoook yaa :)
0 oy
(774 puan) tarafından
Çok tatlı maşallah canım. Tüy müy olayını nasıl hallediyorsun? Beniş olunca nasıl olacak benim de kedilerim vardı 2 tane. British cinsi. Bebek olacak diye sahiplendirdim
(1,449 puan) tarafından
Ahhh nasil kiyarsin evladina :(((
Hergün temizlik yapıyoruz hergun tüyleri taraniyor illaki dökülüyor ama yapacak bişey yok çocuğum dünyaya gelecek diye ben sahiplendiremem onunda psikolojisi var kiyamam yani
(774 puan) tarafından
Çok agladım sahiplendirirken. 3 senemi birlikte geçirdim. Ama felaket de baskı vardı. Tüy yutar bilmem ne olur diye. Birlikte uyurduk aynı yatakta. Bazen yastıgım olurlardı başımın altına girerlerdi. Şimdi alıştım yokluklarına zor oldu başta. Gerçekten de bebegim için en dogrusuymuş. Çünkü elime geçeni yolup agzıma atıyor. Benim saclarım da dahil :))
(1,449 puan) tarafından
Ben ilk anneliği paşa sayesinde öğrendim bir çocuğa nasil emek veriliyorsa aynısı yaptim o da karşılığında beni çok sevdi çok dinledi en kötü günüm De de yanımdaydı en güzel günüm de de
O yüzden ben kiyamam haksizlik edemem ona
(774 puan) tarafından
Haklısın canım. Çok iyi anlıyorum ve saygı duyuyorum düşüncene
(338 puan) tarafından
Köpek ve bebek sevgisini b3nce bir tutmamalısın canım ikisi çok farklı şey ve biri senin canından parça. Tırnağına zarar gelsin istemezssin. Tabiki köpeğimle bağını bilemem ama köpeğinin kili tüyü bebeğinin cigerine yapışabilir ne biliyim bana farklı geldi düşünceniz okudugumda
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ikinizde cok tatlısınız oy kuzum maşşallah yerim yer 
(1,449 puan) tarafından
Teşekkür ederiz asli teyzesi ❤❤❤
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤❤❤
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ne güzel uyuyo ya ☺☺masallah size
(1,449 puan) tarafından
Teşekkür ederiz ❤
0 oy
tarafından
Ay keşke benimde öyle bi arkadaşım olsaydı ya ne güzel  hep  sadık hem sevimli  darısı benim basima inşallah 
(1,449 puan) tarafından
Amiiin  canim
0 oy
(118,971 puan) tarafından
Gunaydin ❤❤ben senin oglusuni yakin olsan kacircam yaa nasilda mahsum oyle bazi insanlardan daha durust ve sadik 
0 oy
(548 puan) tarafından
Maşallah çok tatlisiniz canım.sikilmazsin bende çok severim ama aile apartmani izin vermiyorlar altdakiler.
0 oy
tarafından

Yaa çok tatlısınız bayılıyorum şu hayvanlara çoğu tanıdığım insandan daha öte bende ki yerleri <3

0 oy
tarafından

Bizde boyle uyuruz teyzesi :D

image

0 oy
(295 puan) tarafından
İmreniyorum böyle kedi ve köpeklerle hatta tüm hayvanlarla ilişkisi ( inan******n bile demek istemiyorum) ama ben hiç dokunamıyorum elleyemiyorum asla zarar vermem beslerim bahçeme yemek su koyarım korur kollarım ama nedrnse hiç okşayamam halbuki başlarını okşayınca nede mutlu oluyorlar...Sağlık versin hiç ayrılmayın mutluluğunuz daim olsun...
(1,449 puan) tarafından
Inan sıfır zarar ... ama yinede cok guzel yapiyorsun dokunamadigin canların karnını doyuruyorsun
(295 puan) tarafından
Zarar verecekler korkusu yok bende ben şuna inanıyorum biz onlara zarar vermezsek onlar hicbir zararı vermez ..Onlarda kendilerini koruyorlar haklı olarak...Maaşallah sizin paşayan:)
0 oy
(346 puan) tarafından
Ay ben cok korkuyom kopeklerden yaa kucukken beni kovalamisti bitane kopek sonra o korku git gide buyudu uzaktan seviyom yaklastigi an kalbime iniyo :)
(1,449 puan) tarafından
Keşke korkunu yenebilsen
(346 puan) tarafından
Kucuklukten kalma nasi yene bilcm hic bilmiyom kucuk kopeklerden bile korkarim
0 oy
tarafından

Neşe bu bebeğin beşiğini sallar he çünkü akıllı Bi köpek öğretirsen beşik sallamayı çok rahat edersin :D

(1,449 puan) tarafından
Yerim onun poposunu akıllı ki ne akıllı
tarafından
Maşallah kız bebek gibi bakıyon
(1,449 puan) tarafından
Tabii ki teyzesi benim ilk evlâdım o sonra lorin :) ❤
tarafından
Çok sevimli bende istiyorum 2. Çocuk olmadan önce hep alalım dedim eşime de 2. Çocuk olunca zor olucak aslında alsak büyük oğlum oynar sokakta falan görünce peşlerinden koşuyor hep

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 269 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

376,969 soru

11,282,020 cevap

34,684 kullanıcı

...