0 oy
530 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,365 puan) tarafından
Ya sinirlenmeme ye çalışıyorum ama bana bir hafta öncesinden hatta 2 hafta oldu söz veriyor diyor ki 10 kilo verirsen söz alacağım sana robot süpürgeyi. Aslında dışarıdan çok kilolu da görünmüyorum 1.73 boy 84kilo ile başladım ilk haftada78/79 oldm . Tartı da sinir etti beni zaten.Ama şimdi de diyor ki benim önceliğim telefon kendime telefon aldıktan sonra alacağım 10 kilo versen de ben telefonu almadan sana robot süpürge yok Ben de diyorum ki telefon taksit yapılmadığı için sen toplu para gelmesini bekliyorsun bi iki ay sonra gelecek toplu para bi kaç bin tl. Robot süpürge için toplu paraya gerek yok onu taksitle yaptırabilirsin  toplu para gelirse de o taksidi ödersin bir anda. Ama yok beyefendi zor geldi şimdi dikkatli beslenmeye çalıştığım için ekmeği de tam tahıllı alıyorum normal ekmek ye o çok pahalı diyor arkadaş normal ekmek de yani bir yedin mi içindeki malzemelerden ötürü daha çok kilo aldırıyor .Ben yaşam tarzımı değiştirmiştim zorlana zorlana emzirdiğim halde canım çeke çeke bazı şeyleri yememeye çalışıyorum şimdi de bana diyor ki tamam o zaman unut robot süpürgeyi sen  diyeti falan bırak boş ver diyor ben yaşam tarzımı değiştirmişsim senin sözüne bakarak şimdi nasıl boş ver dersin kolay mı öyle yani bir ortama gidiyorsun insanlar yiyeceklerini yiyor ediyor ama sen kendini frenlemek zorundasın canın çekse de dibine kadar istesende emzirdiğim halde kendime dur demek zorundayım.Ben dedim ki hem kendi sağlığım için bir yola çıktım hem de çok istediğim robot süpürgeye bu şekilde ulaşırım şimdi de yan çizmeye çalışıyor her fırsatta bi ekmek değil yani. Gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum yani siz olsanız ne yaparsınız kesin bir tavır koyarım o bilinen bir şey de.

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Robot süpürge için kendimi kocama adamazdm vallahi eşimde bana kilo Verde sana robotu alayım diyemez hatta benimkide istemiyor robotu neymiş efendim robot yapacaksa sen oturup iş yapmazsın kilo alırsın o zaman istesende veremezsn kendi sağlığın için ver diyor beyefendi

Valla ben kocama bunu dedirtmem benim aklımda ne var ondan gizli pazar parasından arttırıp köşeye atıyorum biriktirip Alicam inşallah
(1,365 puan) tarafından
Yok ya soğudum zaten şu saatten sonra robot süpürgeden.  Alsada istemem. O ev süpürecek bende iki bebeğim var zaten günlük işleri çamaşırları zor hallediyorum onları yaparım diyorum
tarafından
Valla bacım onların hoşuna gidiyor bu durum biz otururus diye korkuyorlar onlar işte çalışıyor ya biz yatıyorz robot olursa yataktan çıkmayız diye korkuyorlar
(1,365 puan) tarafından
Vallahi hiç de o öyle olmuyor iki çocukla normal işlere zaten Zor yetişiyorum neyse robot süpürge yokken ne yapıyor duysam son gaz devam yine
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Zayifla supurge alacam diye  adama zayiflar o supurgeyi aldirir sonra da koynuna supurgeyi verir onla yatiririm.

Hey allahim ya...

Bacim sagligin icin yap, supurge ugruna zayiflanilir mi. Kendisi antonio banderas sanki. Bu erkeklerdeki gereksiz ego beni benden aliyor gercekten.
(1,365 puan) tarafından
Aynen özel beslenme yok artık az yemek var ne yapıyorsam bende yicem. Süpürgeyi de almasın istemiyorum bundan sonra
tarafından
Yani o zaman sen de baklava dilim kas yapmazsan sana yemek yapmam utu yapmam de. Eee o da senin gorsel zevkin di mi? Sorumluluklarini yerine getirmek icin şart kosuyorsa  sen de koş. Sacmalik bacim. Kendin icin ver kilonu. Supurgeyi de alsin basina calsin ne diyim.
(1,365 puan) tarafından
Evet baklava dilim güzelmiş ben kol kaslarının konusunu açmıştım da senden kol kası istiyorum sende kol kası yap demiştim millette ne kol kasları var azıcık kas yap  diyordum dalgasına hani zayıf falan değil öyle de ama yani şimdi kasların yeri de farklı oluyor aynen . Robot süpürgeden soğuttu beni helal olsun amacı bu muydu acaba bilmiyorum da inan soğudum
0 oy
(448 puan) tarafından

Almazsa ömrünü yerdim herelde..

1.5 sene önce kendim almistim eşime şu bunu al demem:D

(1,365 puan) tarafından
Ya  kendi maaşım da yatmıyor artık normal de çalışıyorum bende ama ücretsiz izin deyim o yüzden onun eline bakıyorum mecbur. Çok seviyorum ama çok gıcık oluyorum bu aralar. Gıcık kocam
(448 puan) tarafından
Çalışınca alirsin o zaman bosver
0 oy
(12,881 puan) tarafından
İnadına daha çok yerim almazsan alma be karı gibi sallayıp durma karşımda istemiyorum derim gerisini o düşünsün 
(1,365 puan) tarafından
Vallahi ya bi yanım aynen o şekilde yap diyor. Bi yanımda "kilo ver bari bi yola çıktı ne almazsan alma ben kendim için vericem kiloyu de" diyor
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Valla canım bana böyle böyle diyecek kilo ver falan filan onun aldığı süpürgeyi kafasında paralarım minnet etmem asla sende bat süpürgende batsın derim asla kullanmam o süpürgeyi
(1,365 puan) tarafından
Yok zaten canım soğudum robot süpürge den. O gaz ile eve yeni tartı bile almıştım dijital
(1,277 puan) tarafından
Ne saçma ya sen ona diyomusun kilo ver sağ sol diye  seven her türlü sever
(1,365 puan) tarafından
Kız öyle diyor zaten sevmesem ilk başta almazdım diye. Çok zayıflama diyor bide hatta sipariş verir gibi ama ciddi olmadığının beni her türlü sevdiğinin ve dalga geçtiğini düşünerek pes ediyorum az yicem ama özel beslenmicwm ne yapılıyorsa onu yicem bende
(1,277 puan) tarafından
Ne deyim canım hakkınızda hayırlısı olsun
(1,365 puan) tarafından
☺️sağol canım
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Robot supurgeni almıyorsa bundan sonra süpürge işlerini eşin yapsın. öyle yağma yok. Ya süpürge Alican yada sen supurucn işten sonra de.
(3,140 puan) tarafından
Benim süpürge çok güçlü çekiyor benim gücüm yetmiyor haftada bir eşim süpürüyor ben siliyorum arkasından :)
(1,365 puan) tarafından
Çocuklar var mı hafta da bir az olur çocuk olunca ☺️
(3,140 puan) tarafından
Kuzu anca adam o kadar yapabiliyor ben süpürgeyi çekemiyorum ki çok vakumlu resmen kalın salon halıları var ya onları kaldırıyor yerinden :) ama küçük elektrikli el supurgem var bişeyler döküldugunde hemen çekiveriyorm.
(1,365 puan) tarafından
İyi bari maşallah çekiş gücü ayarlanmıyor mu ki.
(3,140 puan) tarafından
Düşükte çalışınca temizlems hissetmiyorum canım
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Yanlış anlama ama seni kandırmış bacimm baktın kilo veriyosun sana gaz vermiş tabiri caizse ben olsam tepkimi koyardimm
(1,365 puan) tarafından
Yok yok öyle olmuş gıcık kocam tam da öyle yaptı ki her seferinde hatıelatınca yan çizmeye çalışıyor
(15,821 puan) tarafından
Sen ne yapıyorsan kendin için kimse için hiç bişey yapma
(1,365 puan) tarafından
Aynen kendim için yapıcam. Konusu açılınca da robot süpürge falan da istemiyorum diyeceğim ben kendim için zayıflarım sen istiyorsun diye zayıfladığımı sanma diyeceğim
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Sen hatayı en başında yapmışsın robot süpürge için zayıflamak nedir 
(1,365 puan) tarafından
Gıcık kocamın samimiyetine güvendim işte napcan ya aman ama vazgeçiyorum sağlıklı beslenicem ama kasmıcam kendimi. Almazsa almasın
0 oy
tarafından
Kocan biraz sözüne sadık değilmiş trip yapardım zaten halime yansırdı, ne halin varsa gör derdm içimden, kilo vermeye de devam ederdim kendi naparsa yapsın 
(1,365 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum yapıcam da canım keyfi bilir
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ay esimin hic oyle huylari yok. Sartla surtla birsy mi alinir ya.
(1,365 puan) tarafından
Valla bazen oluyor gıcıklık yapıyor. Ay bide bşe olmamış gibi yapıyor ya alevler çıkıyor kafamdan
0 oy
tarafından
Ay ne kötü durum dışardan okuynca acincak haldesn kusra bakma ama zayıfla suprgmi alym dedi
(1,365 puan) tarafından
Evet canım biraz öyle . Farkında değil ama beni küçük duruma koydu. Ezdi yani. Çoğu isteğimi yerine getirmese nazımda oynamasa sevdiğini belli etmese bana birşeyler demeye çalışıyor dicem de işte zor geliyor ona bu robot süpürge meselesi ondan değişik yollara başvuruyor direk almıcam de arkadaş ,almak istemiyorum de yakana mı yapışıyorum sanki her süpürge işinde konusunu açıyordum sadece
tarafından
Bnce kendnz için zayiflyn çalışın kendnz alın evde oturup suprge suorcgi yere çalışın siz evde yoken temizlsn esinde ders olur
(1,365 puan) tarafından
Normalde çalışıyorum bi kurumda ama ücretsiz izindeyim canım. Nasip artık ya
tarafından
Isllah girrsn isne canm eşine de minnet etmsn kendi parani yersn ısllah
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Süpürge icin mi zayifladin eşinin cahilliği bana esik zayifla istedigini alcam yalla derim almak zorundasin imkanim varsa yoksa ustelemem varsada bana birsey karsiligi yaptıramaz
(1,365 puan) tarafından
İnan tanımasam sevmiyor mu dicem. Sağolsun her dediğimi istediğimi yapar nazımda oynar ama bu robot süpürge ona zor geliyor Heralde almamak için beni soğutmak için uğraşıyor. Direk alamam dese daha iyi olur aslında zayıflarsan deyip vazgeçmek benim için krııcı oluyor bunun farkında değil ama öğrenecek. Dediğin gibi imkânı varsa alsın yoksa da şart koşmasın ben zaten kendi sağlığım için zayıflarım. Ama soğudum İnan robot süpürge den.
(5,954 puan) tarafından
Yani bırak almasin sende onun icin zayiflamadim de  ama sözünun eri değilsin artık inanmıyorum sana de
(1,365 puan) tarafından
Aynen senin ipinle kuyuya inmem artık canım evet zayıflama çalışmalarıma devam edicem ama sanmaki sen istedin diye. Ben buna ihtiyacım olduğu için çabalıcam dedim. O sonuca ulaşınca da gözüne gözüne sokucam o sonucu. Gıcık oldum yani☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alacağı robot süpürgeye sçayım diyesim geldi :D bi süpürge için sende kendini fazla ezdirmişsin
(1,365 puan) tarafından
He kız sorma sevdiğini değer verdiğini çoğu şwyde hissetmessm bu kadar iyi niyetli bakmam da bu olaya. Ama iyiki sadece bunun için ve bi seferlik oldu Allah'tan çoğu isteğimi yapar geri çevirmez nazımda oynar ama bu robot süpürge meselesi ona soğuk geliyor onun için de şart koyuyor çok istediğim i bilince. Direk alamam dese keskeedaha iyi
0 oy
tarafından
İkinizde de yanlışlık var ben niye bir robot süpürge için kilo vereyim ki ne eşinin dediği doğru nede senin yaptığın.. kendin için, sağlığın için ver.. 

Ve eşinde tutamayacağı sözleri vermesin 
(1,365 puan) tarafından
İnan tanımasam sevmiyor mu dicem. Sağolsun her dediğimi istediğimi yapar nazımda oynar ama bu robot süpürge ona zor geliyor Heralde almamak için beni soğutmak için uğraşıyor. Direk alamam dese daha iyi olur aslında zayıflarsan deyip vazgeçmek benim için krııcı oluyor bunun farkında değil ama öğrenecek.
Aynen başta ben hata ettim adam da caydırmak için yollar arıyor. Ama vazgeçtim zaten robot süpürge den başardı. Zayıflamak için yinede uğraş vericem veiar bi bi 10 kilo fazlam
0 oy
tarafından
Eşinin sana robot süpürge için şart koşması çok cirkin bir davranış ve kilo ver diye diretmesi de canım . İnsan yerine koyman bile hata onu
(1,365 puan) tarafından
İnan tanımasam sevmiyor mu dicem. Sağolsun her dediğimi istediğimi yapar nazımda oynar ama bu robot süpürge ona zor geliyor Heralde almamak için beni soğutmak için uğraşıyor. Direk alamam dese daha iyi olur aslında zayıflarsan deyip vazgeçmek benim için krııcı oluyor bunun farkında değil ama öğrenecek.
tarafından
İşte bu şekilde yapması sinir bozucu zaten canım
(1,365 puan) tarafından
Aynen anlat neden böyle bi yol seçtin diyorum onada bişe diyemiyor. Ne bileyim bian aklıma geldi falan. Aman ya böyle böyle öğreniyoruz işte bazı şeyleri ☺️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 671 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
15 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu

377,364 soru

11,292,860 cevap

34,711 kullanıcı

...