0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar iç çamaşırım hep ıslak tuhaf bir koku var ve lavaboda idrarim bittikten sonra istemsiz ce tekrar su akıyor benden çok korkuyorum hastaneye de gidemiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hastaneye git kuzum gunduz  .Korkma ama git mutlaka.

Kiminin sizinti seklinde gelir kimisinin de bi anda gelir .

Mesela benim sizinti seklinde gelmis .Doktor farketti .ihmal etme ❤️

Benim de islaklik oluyodu akinti sanmistim .
tarafından
Peki kokusu nasıldı benimki çok tuhaf mesela kızım da birden geldi hiç sızıntı olmamıştı
tarafından
Kuzum inan kokusunu hatirlamiyorum bi kere degisik gelmisti kokusu ama sonra hatirlamiyorum.❤️ İhmal etme .Benim doguma girmeden once farketti doktorum sezaryene alindim
tarafından
Tm canım çok teşekkür ederim yarın gidicem inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama gitmen lazım yani doktorlar bilir ancak onun ne olduğunu riske atmamalisin, ben sancıyla doğuma gittiğimde 1 gram bile suyum kalmamış doktor nasıl farketmedim diye bana kızdı ameliyat anında çocuğa birşey olabilirdi çünkü
tarafından
Evet yarın gitmem lazım ozmn dışarıda çok kar yağmış ondan ihmal ediyorum hep
tarafından
Benim de oyleydi maalesef kuzu
tarafından
Git git ihmal etme
Şerife evet aşkım çok sakıncalı lavaboya gidiyordum afedersin lavabomu yapıyor saniyordum meğersem suyum bitmiş sancıyla hastaneye gidince öğrenmiştim neyseki sağ salim kızıma kavuştum
0 oy
(119,002 puan) tarafından
akinti ve su fsrkli olur kokuluysa enfeksiyon olabikir ama dr git
tarafından
Evet kokulu yani rahatsiz edici bir koku değil ama işte tuhaf kızımda hiç böyle olmadı o bir anda su geldi benden
0 oy
(410 puan) tarafından
Kaç haftalıksın .

Bazen sızıntı da olabiliyor 

Hastaneye git ne olur ne olmaz
tarafından
24 haftalık oldum canim
0 oy
(11 puan) tarafından
Canım bende en son 36 haftalık hastaneye kontrole gittim herşeyim suyum falan gayet iyiydi ondan sonra sürekli iç çamaşırım ıslanıyordu basta şüphelendim ama akıntıdır diye fazla önemsemedim en 39 haftalık şancım geldi hastaneye gittim kızımın suyu bitmiş meğersem hemen acil sezaryana aldılar lütfen dikkat et bi doktora görün istersen ve kızım 36 haftada kalmıştı gelişmemisti
tarafından
Peki sızıntı olduğunu hiç sanmıyorum anlamadın mı
(11 puan) tarafından
Ya basta süplendim ama evham yapıyorum diye önemsemedim akıntıdır dedim geçtim ama hata yapmıştım
tarafından
İnşallah yarın gidicem ben korktum şimdi ya
(11 puan) tarafından
Korkutma kendini inşllah bisi yoktur ama her ihtimale karşı gorunmende fayda var tabi
0 oy
(762 puan) tarafından
Kuzum benimde sızıntı şeklinde gelmişti Sabah dan bılememiştüm yanı eger yapabilirsen doktor gitmen daha faydalı olur ayın kaç
tarafından
24 haftalık 6 ylik oluyor herhalde
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Mesela bende kırk haftalıkken her sabah ıslak kalkiyodum doktorunma söyledim sızıntı testi yaptılar ilkinde bebeğin suyu değil dendi aradan bir hafta geçti hala aynı şikayet devam ediyor tekrar test yapıldı bu kez bebeğin suyu dendi Allah korusun ihmal etme bebeğin suyu biterse kötü olur
tarafından
Yarım gitmeye calisicam inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Miros1995 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hatice000 (725 puan) tarafından soruldu