0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (5,162 puan) tarafından
Kahvaltı öğle akşam yemeği ve ara öğünlerde neler veriyorsunuz? 

9 Cevaplar

0 oy
(12,477 puan) tarafından
Yumurta kaşar peyniri salatalık ve reçel başka bişi yemez aralarda çubuk kraker kek olsun öyle şeyler yer öğlen ne yemek varsa mesela çorba pilav sulu yemek vs ikindi meyve yer hala püre yaparım yoksa ağzına meyve koyduğu yok akşam yemek yer ne varsa artık çayla abur cubur varsa yer yoksa bişi yemez yatmadan 1 çay bardağı ballı süt içer 
(5,162 puan) tarafından
Benimki çok seçiyor ya mesela peynir yemez hiç
-Reklam-
0 oy
(118,473 puan) tarafından
kahvaltira ceri domates salatalik ucgen peynir yesil cekirdeksiz zeytin 

oglene dogru 1 kivi 

oglen 1 corba 

oglenlw aksan arasi muhallebi  

aksam bizim yemekden 

yatmadan once portakal suyuna biskuvi yada mandalina yada nar suyuna
(5,162 puan) tarafından
Bizim yediğimiz her yemeği yemiyor ya çok seçiyor
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Sabah öğle akşam bizim yediklerimizden ara öğün olarak meyve yoğurt kuru meyveler kuruyemiş simit poğça kek hepsini yer maşallah ama çok uğraştım oyun oynayak yedirdim şimdi rahatız çok şükür 
(5,162 puan) tarafından
Maşşalah darısı bize olsun çok seçiyor
0 oy
tarafından
Ya bebeğim tam 2 yaşında öyle düzenli bir öğün saati yok mesela sabah 11 gibi kahvaltı tabağı hazırlarım onu bitirmesi 2 saati bulur iki lokma yer daha yemez 15 20 dk sonra bir iki lokma daha böyle böyle 2 saatte biter tabak ya da çorba içecek diyelim bir kase çorbayı üç dört kez veririm yani bizim bütün günümüz neredeyse elimde tabakla geçiyor 
(5,162 puan) tarafından
Benimkide öyle bir lokma yutacak ya iki saat bekliyoruz
0 oy
(303 puan) tarafından
Kahvaltıda yumurta muhakkak yedirmeye çalışıyorum oeynir zeytin poğaça pankek ne yaparsam o gün onları yiyoruz sosisli şeyler ya da sucuklu falan öğlen evde olan yemekleri sebze yemeği genelde akşamda balık tavul et ne varsa salata falan biraz daha agır yedirmeye çalışıyorum ara öğünlerde de kuruyemiş, kendi yaptıgım kurabiyeler keklerden falan veriyorum meyve muhakkak veriyorum süt çay böyle besleniyo canım benim oğlum
(5,162 puan) tarafından
Maşallah benimki seçiyor her yemeği yemiyor
(303 puan) tarafından
Ne tarz yemekler seviyo mesela
(5,162 puan) tarafından
Yoğurt çorbası pilav ayran makarna tavuk  köfte balık nohut kurufasulye sever ama sebze yemekleri yemez kahvaltıyı sevmez
0 oy
(7,018 puan) tarafından

Ağzını açtığı herseyi elime ne geçerse yememe huyumuz çıktı hiçbirsey yemedigindede kesme çorba mecburen yapiyorum severek yedigi bi o var bu aralar :woot:

(5,162 puan) tarafından
Benimki yoğurt çorbası yiyor salçalı çorba hiç sevmez
(7,018 puan) tarafından
Benimkide sadeperi asla yemiyor salcali olacak yogurt çorbasinada salça katiyorum öyle yiyor :)
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ya bizim duzen yok pek yorumlari okudum da benimki her seyi yemiyor geneli mi oyle tek benimki mi boyle bilmiyorum bi gun yedigini oteki gun yediremiyorum ne yapacagimi sasiriyorum valla
(5,162 puan) tarafından
Benimkide çok seçiyor herseyi yemez
0 oy
tarafından
Oğlum 2 yaşında beraber kahvaltıya otururuz yedirmem hic kendi yer yumurta yoğurt helva recel peynir o an cani hangisini isterse  

Öğleye doğru elma havuç yer ama cok değil. 

Öğle corba türü  

Akşam bizle yer uyumadan önce süt içer bir biberon sonra hop uykuya  

Arti emziriyorum daha günde 183838447373 defa
(5,162 puan) tarafından
Beniökide emiyor zırt bırt açıp istiyor bi bıraktıramadım ama şu an zaten grip olduk emmesi bi yöndende iyi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
7 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (951 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Herseyimsinnn (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.