0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar nasıl anlatayım bilmiyorum şimdi benim bebeğim 43 günlük biz 5 günlükken kayınvalideme geçtik orda kaldık dün evimize geldik evim soğuk baya ama bebeğin vücudu sıcak sadece yüzü ve elleri soğuk oluyor gece UFO ile destekliyorum ama eşim ev çok soğuk bebek bronşit olacak hasta olacak diye ödü kopuyor dün sabaha kadar uyumadı birde akşama kadar araba kullanıyor uykusuz kalmış beyfendi sabah aradı bu benim kafama yatmıyor geri annemgile gidelim ben de uykusuz kalıyorum bu arada kayınvalidem gilde bizden ayrı uyudu hep hiç bizimle yatmadı kayınvalidem de dedi araba sürüyorsun oğlum yatma falan . Birde orda rahat edemiyorum bekar kaynım ve görümcem var kayınbabam evde tamam kaynanam çok iyi baktı ama olmuyor insan kendi evi gibi rahat edemiyor eşim simdj geri gidelim diyor gitmek istemiyorum o zaman bırak ayrı yatayım dedi kızlar sizce ben mi abartiyorum tek kendime dogurmadim günde iki saat sevmekle baba olunmuyor bir yandan da diyorum akşama kadar arabanın üstünde uykusuz kalır ya kaza yaparsa birşey olursa ama kesinlikle evimden ayrilmak istemiyorum çok bunaliyorum şimdide çok strese girdim ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım anlamıyorum

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Ev ısıtma konusuna bir çare bulmanız lazım tatlım malesef UFO ile olmaz yada mecbur kaynana gideceksin bu arada biz ayrı yatıyoruz bırak adam dinlensin tehlikelide bir işi varmis Allah göstermesin kaza falan yapar uykusuz ,kocam memur tehlikeli bir işi yok 8-5 çalışıyor  iside rahat ben bile küçük odada uyuyoruz bebekle dinlensin akşama kadar biz istediğimiz zaman yatıp uyuyoruz bebekle onun işte uyuma fırsatı yok ki şu da var eşimde beni çok idare eder hafta sonu çocuğu o alır ben uyurum tatlım evlilik birazda birbirini idare etmek bence ayrı yatınca hemen baginiz kopmuyor tatlım daha doğrusu bizde öyle olmadi ayrı yattik diye tam tersi çocuk doğdu doğalı eşimle birbirimize daha bağlıyız 
-Reklam-
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım öncelikle eve bir derece al. 20 21 derece kadarda evin bebeği kalın giydirrisin üşümez. Ufoyu da arada yak gece mecbur biraz daha soğuk oluyor ev. Bebgine kesinlikle uyku tulumu al kurtaricin olur. Ayrıca kesinlikle kaynanana gitme . Herkesin evi var. Bu çocuk sizin siz bas etmek zorundasiniz. Eşin ise gittiği için eğer istiyorsa ayrı yatsın. Çünkü gece bebeğe ne yapabilir ki kalkıp... Eğer istiyorsa ayrı yatsın ama evinizden gitmeyin.bnm eşim bizimle birlikte yatıyor ama gece bebek uyannca onu kaldırmıyorum. Ben hallediyorum o yüzden bizle yatmak istiyor.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 118 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 266 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.