0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar doktor 2 hafta sonra doğar büyük bi ihtimalle dedi bemi heycan basti ya asiri :angel:<3 bi de cati muayenesi oldum hic de oyle abartilacak bseu yokmus yok bagirdim yok icimi parcaladilar boyle seylere inanmayin coj da kolay oldu ebe bakti bi sikinti yok dedi.Tek sıkıntı normal doğumdan aşırı derecede korkmam. Doktorumda acikligin olunca bebek çıkmadan once seni uyuturuz bebeğim çıkışını ağrıları dikisleri hissetmezsin dedi normali öneririm dedi kafam çok karıştı ne yapsam haftaya kesin belirliycez 

6 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Iste senin çatın musait oldugu icin bağırıp cagirmadin:Dd benim müsait değildi ebenin kolunu sikmaktan artik kadın bağırdı :D
tarafından
Cati musait ben değilim tatlim :))))
(2,201 puan) tarafından
:Ddd oda zor valla
tarafından
Aynen canm haklsn :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay hadi hayırlarla gelsin inşallah 
tarafından
Aminnn canm sence doktorun dediğini mi tercih etmeliyim yoksa sezeryan mi cok korkuyorum nst dogum odasında bağladılar kendimi o anın icin de hissettim kaçacaktım resmen dogum korkum var insallah bebek doğarken kaçmam :))
tarafından
Ben ikisini de bilemediğim için ne desem bilemedim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin de inşallah kolay doğum gerçekleşir
tarafından
Insallah canm ilkim ya ondan tirsiyorum bide bi kaç ameliyat oldum rahim filmi çektirdim guzel tecrübelerim yok hastanelerle ilgili ondan bu korkum yoksa sıkıntı değil
tarafından
Rabbim tüm korkularını alır inşallah
tarafından
Amin busracim.insallhhh
0 oy
(273 puan) tarafından
Rabbim hayirlisiyla kucagina almayı nasip etsin insaAllah canim çatı muaynesi bende oldum cok abartıyorlar benimde doktorum 3 hafta sonra gel doğumuna karar verecem dedi 12 ekimde gidecem bakalım hayırlısı hakkımızda insaAllah cok heyecanlıyım bi an önce artik normal mi sezeryanmi doğsun istiyorum:)
tarafından
Bende bende canm senin cinsiyet ne canm insallah sag salim gelirler minikler Aminnn insallah canm haklsn hafif bi kanama oldu onun dışında ağrı olması normal sonuçta koca bi el giriyo :)
(273 puan) tarafından
Bizim cinsiyetimiz erkek canim benim kanama falan olmadı canim
tarafından
Masallah sağlıkla gelsin paşa
0 oy
(2,181 puan) tarafından

valla kuzum catin musaitse neden normal dogum olmasin ki hayirlisiyla gelsin bebis insallah :)) benim de cati muayenem kolay gecti ama acilma daha 1 cm:ermm:

tarafından
Bilmiyorum elifim insallah senin de kolay olur canm
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Hadi bakalim hayirlisiyla gelsin bebis ❤
tarafından
Aminnn canım inşallah cok sagol tatlim
0 oy
tarafından
banada 37de bi haftasi yok dedi 41de sezeryan oldum ya :)
tarafından
Aaa içerde fazla kalmış biraz  :))
tarafından
oyle oldu valla :)
tarafından
Geç olsunda güç olmasın derler canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 302 göst.
0 oy
16 cevap 246 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...