0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Bizim ailemize de geldi ne yazık ki bu hastalık.

Babam için ne yapabilirim? Yemek vs olarak bağışıklık için

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşiri çoğaldı bu ay bakıyom herkeste var ve biz kıl payı kurtardık kendimizi misafirliğe gittik bebiş görmesine orda biri kovid di aynı ortamda bulunduk çok şükür biz olmadık yani değişik bi hastalık geçmiş olsun sizde cnm 
(4,725 puan) tarafından
Çok sağol canım gerçekten şans meselesi bende olmadım daha
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok gecmis olsun herkes korona olarak birgün 

Ben esime etli kemik kaynattım haslama yaptim

Ev yapımı sirkeli sular icti

C ve D vit. Aldik

Kivi Muz Portakal

Bal ve zencefil
(4,725 puan) tarafından
Çok sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(16,708 puan) tarafından
Bende annemle babam korona oldukları zaman yanlarında idim. Bol sarimsakli limonlu şeyler verirdim. Mesela mor lahama ve havuc rendeler ustune limon sıkar verirdim. Ya da yogurtlayip icine sarimsak katar verirdim. Kelle paça yapmıştık ona da bol limon ve sarimsak koyup yemişlerdi. Bir de aile hekiminin verdiği ilaclari kullanmışlardı covid ilacını kullanmadılar 
(4,725 puan) tarafından
Anladım canım sağol teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Geçen sene ağustos sonu eşim ile bende geçirdik.  Bol su içsin. Bir de KOZALAK ŞURUBU..

Bizde kuru öksürük vardı. Kozalak şurubunu sabah akşam 1 yemek kaşığı ıctik.  Çok kısa sürede geçti.  Bir de yüz üstü yatsin.. 

Durumu biraz dahà ağır ise sağlık kabinleri var. Onlar eve gelip serum falan takiyorlar. Eşim ondan da iyi oldu . Sağlık ocağı kan sulandırıcı için demişti. Bir de C vitamini. Pek kullanmadik yalan yok..

Ama o kozalak şurubunu alın derim yani. Araştır int den ciğerleri falan temizliyor...

Ha bir de o faviravir diye bir ilaç veriyorlar korona için.  Onu sakin içmeyın.  Belki linç yicem ama eşim o hapı içtikten sonra kotulendi.  1 gün içmedi kendine geldi adam  

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin kemik sulu yemekler yap sarımsaklı şeyler tüketsin
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kuşburnu kaynat ozellikld canım kır kuşburnunu tomurcukları ile kaynt içsin
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Biz annemde bol bol kelle paça yaptık bide meyve bol bol tüketti çok geçmiş olsun Allah yardımcı olsun canm
0 oy
(120,796 puan) tarafından
allah sifa versin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 409 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 547 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde 2prensannesi:) (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 181 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,281 soru

11,882,048 cevap

36,002 kullanıcı

...